Bühne, Gesang, Musik und ...?

4. února 2010 v 2:07 | MußiQ-May |  Sch-Rei - oneshot
Vrrr... Tuhle jednodilku jsem psala jen tak z nudy, ale doufám že se bude líbit ;D Je napsaná pro Antichrist a Gabrielle ♥ Taak holky, snad se vám bude líbit ;) =o**Je to taková ta úchylná povídka xD Tak mě někdy přepadne úchylná nálada... :D

Zářící reflektory, davy fanynek, sta transparentů, desítky plyšáků, které nás na pódiu zahrnují, několik kousků dívčího spodního prádla… Takhle to zde vypadá, ale nic z toho nevnímám. Vnímám, jen ty rty, které ze sebe vypouští krásné a čisté tóny, a úžasná slova. Rty, které mám čest každý den líbat, kterých se mohu každý den něžně dotýkat. To krásné dokonalé tělo, které se lehce pohybuje, mě nenechává chladným. Jak jemně kroutí zadečkem, a nevědomě ho zlehka našpuluje na mou stranu, což mě úplně dostává. Začínají se mi na čele rosit kapičky potu, a kytarou se snažím stlačit svůj klín na jeho přirozenou polohu. Před sebou mám stojan s mikrofonem, do kterého musím za pár sekund odječet s Geirgem slovo "Noise" , které od nás dvou nezní tak dokonale jako od něj! Od Billa! Má tak sametový jemný hlas, skoro jako dívka, ale milionkrát hezčí než jakákoliv holka n světě. Jako bych byl celí z ledu, a pod jedním slůvkem co vypustí ze svých narůžovělých plných rtíků, lehounce potřené leskem na rty, roztál. Jeho osoba ze se mnou dokáže cokoliv! Pohled do jeho čokoládových očí, jako by mě v té čokoládě chtěl utopit, tak hluboký je pohled do té mléčné, někdy až hořké ale přitom slaďoučké čokolády. Sleduji jeho pohyby, které mě čím dál více rozpalují.
"Noise!" Pípnu do mikrofonu, a sotva popadám dech, mé oči opět vyhledají Billův zadeček. Při dalším "Noise" v tom nechám Georga samotného, protože nejsem schopen jediné hlásky.Jen si dokola pro sebe šeptám "Bill… Bill…" Představa jak jsem rozpálený teď, a jaké to bude večer po koncertě, mě donutí k hlasitému vydechnutí, což zachytí mikrofon, ale já to ignoruji, a dál se věnuji svým myšlenkám, a představám. Bill jako naschvál zase zakroutí zadečkem, a začne se svižněji pohybovat. Když se na mě otočí tak to nevydržím, a vyjde ze mě dlouhý sten. Davy lidí před pódiem na mě nevěřícně zírají, ale já si hledím svého… Billa! Po písničce byla Billem ohlášená krátká přestávka, a já jsem myslel že už to nevydržím. Všichni jsme odběhli do zákulisí. Vzal jsem Billa za ruku, a odtáhl jsem si ho do šatny. Vpil jsem se mu do rtů, a začal ho hluboce líbat, což mi oplácel. Držel jsem ho za zadeček na který jsem se celou dobu tak moc těšil!
"A-ani nevíš jak si mi chyběl, lásko…" Šeptám do polibků, a couváme ke zdi.
"Ale vím, Tomí…" pípne, a já už z něj sundávám kalhoty, za kterýma jdou hned i boxerky. Otočím si ho k sobě zády, on se zapře o zeď a trošku roztáhne nošky. Bez varování do Billa vstoupím, a začnu přirážet. Oplácí mi to dlouhými a nádhernými steny.
"Ah, Tomí… jo, lásko…" Sténá, a já si každé slovíčko nejvíc užívám! Zrychluji přírazy, a Billovy steny jsou hlasitější. Zajedu rukou do jeho klína, a začnu pohybovat rukou. Přetočím siho, aby byli obličejem ke mně, a jeho i když krásné steny umlčím dlouhýma hlubokým polibkem. Zrychluji jak pohyby rukou, tak přírazy do stejného rytmu, a odlepím se pusou od Billových měkoučkých rtíků. "Aah… Bože, Bille!" Nahlas zasténam, když e do Billa uvolním. Nevystupuji s něj, a ořu ho zády o zeď. Rychle kmitám rukou v jeho klíně, a on sténá slastí. Drží se mě za ramenu, má zavřená víčka, a otevřenou pusinku plnou bílích perliček, které jsou pevně semknuté, ale i tak přes ně vychází líbezné sténání.
"Ww, jo, lásko…" Při posledním stenu cítím v ruce teplou tekutinu. Vyjdu z něj, a hluboce ho začnu líbat, když někdo zaklepe na dveře
"Kluci, nechtě toho co právě děláte! Musí běžet zpátky na stage!" Ozve se za dveřmi Geo. Oba se bleskově oblečeme, a utíkáme na pódium. Řev fanynek, oslepující reflektory, zvuk bubnů, baskytary a elektriky… Nic takového se mu nemůže vyrovnat! Dal bych vše za něj! Jediné co jsem kdy v životě potřeboval, potřebuji a budu potřebovat, je můj malí bráška… Bill… Bill Kaulitz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SB->>Gabrielle ,,I love U!,,my TH friend^^ SB->>Gabrielle ,,I love U!,,my TH friend^^ | Web | 4. února 2010 v 12:14 | Reagovat

Ah! <3
Děkuju Zlatí za krásné věnování!^__^!
Krásná povídka.Jsi šikulka.Pobavila mě :D
Krása <3

2 Dracula vs Antichrist Dracula vs Antichrist | Web | 5. února 2010 v 17:53 | Reagovat

Wau, děkuju, prostě nemám slow. *-* twůj styl psaní mě wždy dokáže odrownat <3

3 Jméno: Jméno: | 7. července 2010 v 19:06 | Reagovat

Sem napište komentář.

4 Dudü Dudü | Web | 19. srpna 2010 v 19:05 | Reagovat

Jeeee, prostě nádheraaaa!!! 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama