Krankheit, Familie und die Liebe 1.

11. února 2010 v 19:45 | MußiQ-May |  Krankheit, Familie und Liebe
No, nedalo mi to moc práce xD :D ALe, no posuďte sami jak jsem to vymyslela :D


Tom
"Ah, Tomí…!"
Poslouchal jsem Billovo slastné sténání, a opatrně jsem přirážel na jeho zadeček. V téhle chvíli nás vyrušilo bušení na dveře.
"Hele! Nechcete to trochu stlumit? Aspoň odpoledne si můžete vy dva dát pokoj!" Křičel za dveřmi náš postarší soused. Takhle to chodilo každou chvíli už celý měsíc co jsme tady. Tenhle soused je pěknej otrava, a nenechá nás si chvíli užít ty naše chviličky.
"A-ano..." Zvýšeným a udýchaným hlasem jsem odpověděl. Pomalu jsem vyšel z Billa, ale v půlce jsem zastavil, a ještě jednou hodně přirazil, což mi Bill oplatil dlouhým nádherným stenem, který vyšel z jeho růžové sladké pusinky. Hned potom jsem z Bila vyšel, a převalil se vedle něj na měkoučkou modrou pohovku.

... Takhle tady žijeme už měsíc! Ale naše začátky nového společného života, byly opravdu těžké! Billí měl ještě týden nějakou malou chřipku, a bolelo ho bříško. Nejdřív jsme museli přespávat v levných hotelech. Bylo to pár deštivých týdnů.

Asi se budete ptát i na Billovu nemoc, hm? Pokoušíme se s tím nějak vyrovnat, ale jde to těžko. Ale náš sexuální život to nijak neomezuje! Při sexu aspoň používáme kondom, a to milování si vždycky nějak zpestříme! Dokonce jsme s Billem přes net nakoupily i nějaké ty 'pomůcky', a taky vždycky podle Billíkové nálady používáme barevné kondomy. Naposledy to byl fialový, a ten je Billův oblíbený! Ale taký míváme růžové, zelené, žluté, červené, oranžové, modré... Strašně moc barev! Vždycky jen podle něj, jako má náladu. Dokonce jsme se i párkrát milovali na nějakých těch neobvyklých místech. Opravdu největší zážitek bylo na lavičce v parku, kde nás sledovala jedna stará paní. Ehm... Nepříjemná situace, chtěla na nás hned volat policajty, ale my jsme rychle (i když skoro s kalhotama u kotníků) utekli! :D

Už jsme tři měsíce bez přátel a rodiny. Žijeme teď jen spolu, a samozdřejmě okolo nás spousta sousedů, kteří dokážou zkazit jakoukoliv žhavou zábavu.
Jasně že mi píšou kámoši SMSky, a pokoušejí se mi volat, dokonce i máma a její přítel mi volali, ale já všechny SMSky a hovory ignoruju. Mobil teď mám jen kdyby Bill něco potřeboval, nebo když jsem v práci, a ho už ani pozpěvovat si, nebo malovat nebaví, mi mohl zavolat! Ta moje střapatá láska opravdu krásně zpívá, a přenádherně maluje! Je to dokonalí stvoření...

Jejda, měl bych vám povyprávět asi co se za ty tři týdny změnilo.
Začal jsem vydělávat, a mám celkem slušný plat, a proto si můžeme dovolit i něco dražšího. Třeba oblečení, večere v restauracích a tak dále.
No, a nějak jsem se chtěl dostat k Billově změně, ale... No nic, takže Bill...
Billí má nový účes! Dredy! Né jako ty moje, ale takové upravenější. Má takovou delší ofinku, a nad bílímy a černými dredy mé volně rozpuštěné vlásky. No, taky že byli dražší než ty moje, ale dnešní doba, a ta, co byla když jsem sii nechal udělat dredy já, se trochu liší.
Billí teď nosí víc svůdnější oblečení, a tak se nikdo nemůže divit, že nosím o velikost větší kalhoty, a o jednu velikost menší boxerky!
Já, jsem se vlastně moc nezměnil, teda až na to, že už partner-... Partnerky? Nestřídám jako ponožky, ale mám svého doživotního Billa! Ehm... Jako ponožky? To není moc dobré přirovnání! Mám sotva pět párů ponožek, a ne že by se mi moc chtěli měnit, ale přece se tady nebudu svěřovat se svou hygienou. Ale sprchuji se! Opravdu!

Tak, ale teď spět do přítomnosti... 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kerluška♥__tvoje AFF und Zwillinge♥^^ Kerluška♥__tvoje AFF und Zwillinge♥^^ | Web | 11. února 2010 v 22:17 | Reagovat

Tedáá xD
Tenhle díl byl náhodou bombovej! xD :D
těšíms se na další díl beruš ^^ ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama