Červen 2010

Povídky na objednávku

28. června 2010 v 13:32 | Sch-Rei

Povídky na bjednávku >> Sch-Rei

28. června 2010 v 13:30 | Sch-Rei

Povídky na bjednávku

Rozhodla jsem se, že začnu psát povídky na objednávku. Pro ty, kdo by nějakou ode mě chtěli, tak si prosím přečtěte tento článek s informacemi, a potom mi na určitou mailovou adresu dejte prosím vědět.

Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali na mail, a ne do komentářů, i když s komentářema se taky nějak vypořádám.

Prepáčte... TT.TT

28. června 2010 v 7:17 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Prepáčte,
nevím jak u Katt, ale já mám špatné období, takže teď se držím pozadu. Na blogu toho moc nepřibívá, to je fakt.

Ale mám oznámení.
Celé prázdniny, ode mě nečekejte ani čárku. Pouze jednu vícedílku, a tu mám napsanou dopředu. Celé prázdniny nic nenapíšu.
Jedinou dobrou zprávu co mám, že budu psát povídky na objednávku :) Snad ta zpráva trošku potěší. Odpoledne tady budou podrobnější informace. Ale doufám že se tímto spoň trošičku víc zavděčím, než normálníma povídkama (: Možná tohle by mě mohlo bavit víc.

Tohle je ode mě zatím všechno, odpoledne teda tydy bude něco o těch povídkách :)

Papá Sch-Rei (.♥

Pro slávu cokoliv 3/3

24. června 2010 v 20:21 | Katt & May |  Catherine - oneshot
Takže... Dávám vám sem poslední díl povídky :) Napsala jsem ho delší, naž jsem původně zamýšlela, ale tak... Neřeší se:D Doufám, že se vám bude líbit:) A komentujte prosím;D

Katt ♥


"Bille, kdybych řekl, že se mi to nelíbilo, lhal bych. Líbilo se mi to. Moc."zašeptal Tom a hladil Billa po rukou. Očekával jeho reakci. Netušil jaká bude. Vždy mu vše dokázal z očí vyčíst, nyní však ne… Ztrácel se mu v nich. Nevěděl proč. Zdálo se mu to opravdu zvláštní.
Bill se usmál. "Mě se to taky líbilo. V celém těle jsem měl báječný pocit. Pocit, který jsem nikdy v životě nezažil." Černovlásek se podíval bráškovi soustředěně do očí. Zračilo se v nich něco neznámého. Nikdy to neviděl. Nedokázal rozeznat co se mu v očích zračí…
"Opravdu?" ujišťoval se Tom. Byl z toho překvapený. Nechtělo se mu věřit tomu, že Bill cítil to samé. Ano, byli dvojčata, ale zdálo se mu to neuvěřitelné…
Bill na znamení souhlasu přikývl. Na Toma se usmál a ruce mu zlehka stiskl. "Nechápu to. Jsme bratři, neměli bychom k sobě cítit víc, než pouze bratrskou lásku." Zakroutil černovlásek hlavou. To, co cítil k Tomovi, byl nový, dosud nepoznaný, pocit. Bylo možné, že je to zamilovanost? Možná…

Důležité - opět ;D

23. června 2010 v 15:38 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Jelikož chceme, aby byl blog pro Vás co nejzajímavější, potřebujeme vaší pomoc. Napište nám, do komentářů, co se vám na blogu nelíbí... Co byste chtěli změnit... Čeho bychom měli více přidávat, atd... ;) Prostě cokoliv co byste tady uvítali:) My budeme rády opravdu za každý návrh:)

Katt ♥

Pro slávu cokoliv - DŮLEŽITÉ ;)

23. června 2010 v 15:14 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Zdravím:)
Nevím, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva... Ale, těm, kteří čtou Pro slávu cokoliv chci oznámit jednu důležitou věc... Původní záměr byl takový, že to bude jen JEDEN díl... Ačkoliv se mi nechtělo, udělala jsem další díl... Jenže mám rozepsanou jednu jednodílku, která mě opravdu baví a vícedílku, ke které mám tak trošku vztah... Nesouvisí nijak s mým životem, ale mám jí ráda a líbí se mi už od začátku (Jsem tak trošku egoista, ale to neřešte xD ) .
Tím vším chci říct, že dneska zveřejním třetí, poslední díl... Bude kratší než ty ostatní, ale je mi zase blbý jen tak napsat, že s tím končím...

Děkuju za pochopení... Katt ♥

Going under 2.

22. června 2010 v 21:39 | Sch-Rei & Katt |  Going Under (+ Antichrist Superstar)
Going Under 2.
By: Sch-Rei & Antichrist Superstar


!Bill!
Stojím na neznámém místě. Na obzoru není nic. Na zemi je plno listí, a obloha je světle modrá, plná bílých mráčků. Rozhlížím se okolo sebe, ale nikde nikdo, nikde nic. Roztáhnu ruce, hlavu nasměruji na nebe a začnu se pomalu točit. Pořád zrychluji, až se mi zatočí hlava a já spadnu. Dopadl jsem na zem, do měkounkého, barevného listí, a necítím žádnou bolest. Cítím se tak volný! Položím se na listí a sleduji mraky. Vane lehounký vítr, který listí pomalu rozfoukává. Posadím se a v dálce vidím nějakou osobu. Přibližuje se. Zhoupnu se na nohy a běžím za tou osobou. Bude to nějaký kluk. Má kšiltovku, ze které mu vlají zlatavé dredy. Přibližuji se k němu, už mu vidím do tváře. Má dokonalou pleť, bez jediné chyby. Na plném spodním rtu, má dvě stříbrné kuličky. Jeho čokoládově hnědé oči mě pozorují. Přibližuje se, pořád se přibližuje, až je těsně přede mnou. Naklání se ke mně. Tiskne své rty k mím.

"Sakra!" Probudil jsem se. Něco tam u záchodu pískalo. Otočil jsem se tam.
"Aaaaaa!" Začal jsem křičel a stoupnul jsem si na postel. Polštář na kterém jsem spal, jsem si přitiskl k sobě.
"Co řveš, kurva?" Přišel jeden z hlídačů.
"T-tam, Tam je krysa!" Vyděšeně jsem kmital pohledem od hnusné krysy k ještě hnusnějšímu hlídači.
"No a co? Těch je tady plno… Zvykej si! A už neřvi!" Otočil se a odešel. Řekl jsem si že tu krysu vyženu polštářem. Slezl jsem nejistě z postele, a šel směrem k ní. Pozorovala mě, a cenila na mě ty své žluté zuby. Skousl jsem si spodní ret, a ohnal jsem se po ní tím polštářem. Ta hnusná krysa skočila na ten polštář! Začal jsem řvát a pištět, utíkal jsem si sednout zpátky na postel. Stál jsem tam a křičel. Muselo to jít slyšet po celé věznici.
"Neříkal jsem ti abys nekřičel?" Došel zase ten hlídač. Ukázal jsem na polštář.
"K-krysa! O-ona mě chce zabít!" Ta krysa zdrhla! Teď vypadám jak blázen. Ten hlídač se okamžitě začal smát, a odešel. Sesunul jsem se po stěně na postel. Začaly mi téct slzy.

!Tom!
Ležel jsem na posteli a už jsem
skoro spal, když jsem uslyšel o dvě cely dál křik. Docela mě to vylekalo. Znělo to jako ten kluk co jsem ho viděl v autobuse, ale je dost možné že se mi to je zdálo. Vstal jsem a přešel k mřížím. Studily. Byl to hnusnej pocit. Viděl jsem nějakého dozorce jak de k tý cele a řve na toho kluka. Moc jsem mu nerozuměl, ale zaslechl jsme slovo krysa a ať drží hubu. Hm, asi nějaká citlivka. Nekřikám že já krysy nějak zvlášť miluju, ale zase mi nevaděj natolik abych kvůli tomu musel vyvádět.
Šel jsem si znova lehnout. Koukal jsem nahoru na strop. Byl nechutnej. Celej plesnivej, zelenej a vypadal že za chvilku spadne. I když to ona celá tahle budova. Zavřel jsem oči a snažil jsem si vybavil toho kluka. Měl černý dlouhý vlasy a myslím že i hnědé oči. Sám pro sebe jsem se usmál. To si ho teda moc nepamatuju, když mi na něm málem vypadli oči z důlků. Přes úsilné přemýšlení se mi podařilo usnout.


FFs

22. června 2010 v 17:39 | Sch-Rei & Katt |  fff


> TWINCEST <

> HETERO <Změny .. Emm

22. června 2010 v 7:09 | Sch-Rei & Katt |  Catherine & Sch-Rei
Takžé,
budou tady odpoledne meší změny, a mě bude trvat než to všechno ponastavuju :D Tzn. že tady bude zmatek!

Tak, co se týká těch změn...
Budu dělat pořádek v rubrikách, SBčkách (Kterých stejně moc nemáme, no xD), nevý dess (zase xD), možná pomažu pár starých člásků, a nějaké moje vícedíky :)

Jednoduše, chci v tom udělat pořádek. Ale samozdřejmě až dojde teda odpoledne ze školy, to znamená... Někdy kolem třetí čtvrté odpoledne.

A chci přepomenout

I když jsme tady teď dvě, a přidáváme sem spíš povídky, pořád bereme SBčka, tak se hlaste ;D ...

Zatím papáá :)*♥ Sch-Rei

Pro slávu cokoliv 2/3

20. června 2010 v 19:05 | Katt & May |  Catherine - oneshot
Čaulitz koťátka;)
Takže... Pokud jste četli povídku "Pro slávu cokoliv" jistě víte, že to byla původně jednodílka:) Ale na přání nejmenované slečny, jsem se z toho rozhodla udělat vícedílku:)
Pište prosím komentáře a klikněte na anketu:)

Katt ♥


David se nestačil divit počínání bratrů Kaulitzů. Vše vypadalo tak opravdivě… Tolik něhy a lásky pohromadě ještě nikdy neviděl. O to více se divil, že to vidí zrovna u dvojčat, která si mají celé dopoledne na zamilovaný pár.
"Kluci, už to stačí… Máme dost fotek." Snažil se je zastavit. Nevnímali ho. Věnovali se dál sami sobě a svému spojení úst. Neexistoval pro ně okolní svět. Jen oni dva a jejich polibek. Nemohli se sami sebe nabažit.

Zhasla světla, která je celou dobu osvětlovala. Bylo to na návrh Davida. Myslel si, že je to zastaví…
"Co se děje?" Tom opustil bratrovy rty a otázal se. Nechápal, proč uprostřed focení se vypla světla… ´Možná pojistky?´ pomyslel si. Otázku ale zažehnal tak rychle, jako přišla. Musí tady být na světla záložní baterie…
"Nic se neděje. Mělo by?" David zvedl obočí.
"Tak proč, když se nic neděje, zhasla najednou světla?" pokládal Tom další otázku. Nikdy nebyl tak výřečný… Skoro vždy vše vyřizoval Bill. Ten, ale nyní nemohl mluvit. Byl konsternovaný událostí, která se před chvílí udála… Nyní ze sebe nemohl vydat ani jednu hlásku…
"Protože je konec." Zasmál se David. Mířil si cestu za fotografem, aby se podíval na fotky. "Kde jste?" zavolal na dvojčata, která stále stála na místě. Nerozuměl tomu. Oni byli vždy ti, kteří se k fotkám hrnuli jako první.
"Vždyť už jdeme." Drapl Tom brášku za dlaň a táhl ho k Davidovi.

Süße Träume

20. června 2010 v 10:55 | Katt & Sch-Rei |  Sch-Rei - oneshot
Süße Träume
By: Sch-Rei

Líbáš mě na krku, a mé ruce jezdí po tvých zádech. Něžnými pusinkami postupuješ níž a níž. Cítím vlhké cestičky na mém hrudníku, které se přibližují na mé bříško. Tvůj jazyk projel v mém pupíku, a to mě donutilo k slastnému stenu. Tvé rty postupovali až k lemu mých kalhot. Věnoval jsi mi na rozpálenou kůži poslední pusinku na podbřišek, a dvěma prsty stáhl mé kalhoty zároveň s boxerkama…

"Sakra! Už zase!" Zanadával potichu Bill, když se vzbudil. Měl mokré pyžamo. Teda, přesněji v místě jeho rozkroku. "Proč se mi o něm pořád zdá? Proč? Se nemůžu ani pořádně vyspat…" šeptal, a sundal si mokré kalhoty, které odhodil někam do temnoty pokoje. Otočil se, a vedle sebe viděl tu dokonalou osobu. Jeho starší dvojče, které si tam sladce spinkalo. Pohled na jeho dokonalou pleť, pootevřené rtíky ze kterých vycházelo tiché oddechování, ho zcela dostávalo. Ani už se nedivil, že se každou noc budí s mokrými kalhotami, a prostěradlem.
Dvojčata měli společný pokoj, i postel. Když to jejich rodiče navrhli, byly důrazně oba proti. Přece jen, je jim už šestnáct. Do teď jim to navenek hodně vadí, ale ve své hlavě, jsou oba každý večer když společně ulehají, a chystají se ke spánku šťastní, že můžou mít celou noc přítomnost svého bratra.
"Nedívej se na něj Bille… To zvládneš, ovládej se prosím tě!" šeptal si pro sebe, a přibližoval se pomalinku ke svému bratrovi. Přisunul své tělo až úplně k němu. Hlavu mu položil na hrudník, a snažil se usnout. Nešlo to! Cítil jeho tak blízkou přítomnost, a toho svádělo k něčemu mnohem víc! Položil jednu něžnou pusinku na bratrův hrudník.

Going Under 1.

20. června 2010 v 9:35 | Katt & May |  Going Under (+ Antichrist Superstar)
Going Under 1.
By: Sch-Rei & Antichrist Superstar

"Tome Kaulitzi jsi obviněn ze zabití své sestry Adriany a je na tebe uvalena vazda 25let"
Vynesl soudce svůj rozsudek a klepl kladívkem do stolu. V sále to zašumělo. Tomova matka se rozbrečela, jak nad ztrátou své malé holčičky, tak nad Tomovím rozsudkem.

!Tom!
Když mi řekli že půjdu sedět na 25 let ani mě to nepřekvapilo. Byl jsem spíš rád, že mi nedali rovnou trest smrti. Vlastně ani nevím proč takhle přemýšlím, když jsem svojí sestřičku nezabil. Já jsem jí měl rád. Miloval jsem jí, tak proč bych jí zabíjel. Nechápu tu porotu ani soudce. Ne udělal jsem nic špatného. Vlastně ano, podle nich jsem zabil svou sestru.
Otočil jsem se na svou matku. Plakala. Chtěl jsem za ní jít, ale policie mě chytila.
"Já chci jít za mamkou" oznámil jsem jim. Moc je to nezajímalo, protože mě táhli pryč.
"Kruci pusťte mě chci se rozloučit s mamkou" zařval jsem jednomu do obličeje. Konečně se zastavily. Podívali se na soudce, který jim kývl na souhlas. Pustili mě a já se konečně mohl jít rozloučit. Rozběhl jsem se za ní, a objal. Máma pořád plakala, a já už jsem se taky skoro rozplakal. Měl jsem slzy v očích, když jsem si uvědomil, že vlastně mámu uvidím už jen přes sklo, které mezi námi bude, když mě dojde navštívit do vězení. Jestli vůbec dojde. Nedokážu si představit tak dlouhou dobu, v chladné, špinavé a temné cele, a že okolo mě budou jen nechutní pedofilové, vrazi a kdo ví co ještě! Nechci tam!
"Tome, hlavně se nám vrať!" řekla máma, a políbila mě na čelo. Nestačil jsem jí odpovědět a už mě zase drželi, a vedli pryč. Pryč, do prázdné, temné a špinavé cely, kde mě čekají nejhorší léta mého života! 

Krize! ;P

20. června 2010 v 9:16 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Čawko,
jak asi víte, už jsem změnila přezdívku (: Teď jsem Sch-Rei místo MußiQ-May :)*
Jak vidíte, tak na blogu nic moc nového nepřibilo. Je krize o povídky :( No víte... Je léto, a my se poflakujeme po venku, a tak je před vízem, což znamená opravování známek, a mě to ještě v pondělí a úterý taky čeká, tak se ode mě nedaj čekat nějaké zázraky. Můžu jenom říct, že mám povídek rozepsaných opravdu hodně, a dokonce jsem jako spoluautorka zase u další ;) ...
Jinak mám rozepsanou jednu hetero :D Newím, ale já v tomto směru ohledně poádek skušenost nemám, pže přecejenom sem vždycky psala jenom twitcest, tudíž se na to asi stehjně vy*eru :)
Mmmmh... Ještě jsem chtěla něco oznámit o.O Ale už mi to nějak vypadlo...
Kua! :D
Jop, jop, už fííím. S Antichrist (např. I how a Wish) jsem asi v prosinci začala pát vícedílku. Dneska se do toho dám, a rozdělím to na díly, tudíž tady ještě dnes bude první :) Mě se teda ta povídka fakt moc líbí, takže doufám, že se bude líbit i vám ;)

To je z mého proslovu vše, :D
Pá(é)čko, Sch-Rei (:*♥

I need you, but I don't belive in miracles 2.

18. června 2010 v 6:54 | Katt & May |  I need you, but I don't belive in miracles
I need you, but I don't belive in miracles 2.
By: Sch-Rei (MußiQ-May) & Alice

"Kamarádi? Hm, no to jistě," křiknu k němu a do očí se mi začnou hrnout slzy.
"Kdyby jsi mi aspoň nelhal do očí, Tome," pípnu a otočím se. Jdu k sobě do pokoje.
"Ne, Bille, prosím. Věř mi," řekl směrem ke mě a vstal. Rozběhl se ke mě a chytil mě ta ruku. Ucukl jsem a se slzamy v očích jsem odešel k sobě do pokoje. Zabouchl jsem za sebou dveře, a zamkl jsem. Posadil jsem se na postel, a přitáhl jsem si nohy k tělu, které jsem objal. Položil jsem čelo na kolena a rozvzlykal jsem se. Proč mi tohle dělá? Proč? Nemohl mi to říct prostě do očí,... Že už mu jen já nestačím? Mohl jsem si to myslet! Tom byl vždycky děvkař. Nikdy mu nestačila jedna. Jeden... Povdychl jsem si a stále jsem nahals vzlykal. Někdo zaklepal. Někdo? Tom. Neřekl jsem ani slovo, jen jsem dál vzlykal, ale skoušel jsem se trošku tišit. Skousnul jsem si ret a pevně jsem semknul víčka. Paráda! A teď mám už i po make-upu.
"Billí, můžu?" šeptl za dveřmi a znovu zaklepal. Zavzlykal jsem nahlas. Vzal jsem do ruky polštář, a hodil jsem je po dveřích.
"Nech mě! Nechmě být, Tome!" křikl jsem hlasitě, a zase jsem položil čelo na kolena. Vzlyky se netišily, spíše naopak. Pod vzpomínkama a představou, že Tom objímá, líbá nebo cokoliv jiného, někoho cizího. Někoho, kdo mě v jeho srdci nahradil. Někoho, kdo je pro Toma zdřejmě důležitější než já.
"Bille, prosím otevři, chtěl bych s tebou o tom mluvit," už trošku zvýšil hlas, ale stále v něm šla slyšet něžnost. Něžnost? Povzdechl jsem si. Pamatuji se na noci spolu strávené. Něžné doteky a polibky které padali na mou kůži. Všechno bylo tak,... Jiné. Úplně jiné. To jsi mě ještě miloval, Tome. I když je tohle vše, co je... Bylo mezi námi zakázané, i když už v jeho srdci pro mě místo není, nedokázal bych ho opravdu nenávidět. Naopak. Ještě víc se ve mě vzbuzuje touha po něm. Žárlivost, vášeň. Právě se ve mě střídá tolik pocitů, které jsem nedokázal vystřídat za celou dobu, co ho miluju. Ah ano, miluju. Miluju ho jako nikoho jiného. Cítím k němu spoustu citů, ale láska je ten nejsilnější. A nenávist? Jestli i tu k němu cítím? Ano. Ano cítím k němu i nenávist. Otázka proč, by snad byla zbytečná, ale důvot není jen ONA. Je to hlavně to, že mě tak přitahuje. Že jsem se do něj zamiloval. Ubližuje mi to. Strašně moc mi to ubližuje! Nenávidím tě, Tome Kaulitzi! Nenávidím tě za to, že tě tak šíleně miluju!

On The Other Side 4.

14. června 2010 v 17:54 | Sch-Rei & Katt |  On The Other Side
On The Other Side 4.
By: Sch-Rei (MußiQ-May)

On The Other Side


Pro začátek mám pro vás jednu... Dejme tomu novinku ;D ... Změnila jsem přezdívku z 'MußíQ-May' na 'Sch-Rei' ... Důvod? Ne že by mě omrzela nebo tak, ale prostě už mě tam to 'Q' pěkně s*re ;D ... Myslím že na moje kvéčko už byl aj koment v první řadě 'Huren, Bordell... und die Liebe' . Ale nevadí... ;D

Pá(é)čko Sch-Rei (:*

Bill
V tu chvíli moje srdce vynechalo několik úderů, a mě se slastí zamotala hlava. Podlamovali se mi kolena, a myslel jsem že každou chvíli skončím na zemi. Slabě jsem vydechl a zalapal jsem po dechu když se jeho rty vpili do mých. Ochutnával mé rty a já jsem bez jakýchkoliv námitek vše přijímal a aktivně oplácel. Jeho ruce pustily ty mé, a já jsem mu ty své omotal okolo krku. Sjel rukama po mém těle až na bříško. Slastně jsem vydechnul a snažil se popadnout dech když mi vjel jednou rukou pod tričko. Polilo mě horko a slastný pocit. Přejížděl mi rukou po bříšku. Z mých úst se do těch jeho přenesl spojením tichý sten. Natiskl jsem si ho víc na sebe. Jeho dlaň sjela níž. Pomalu jsem strácel kontakt s jeho rukou. Cítil jsem, jak se uvolňuje tlak pásku a nakonec jak moje kalhoty padají nazem. Zalapal jsem po dech a rukou jsem také sjel přes jeho tělo níž od krku.

Ein neuer tag... ? Ein neuer liebe... ? 25.

13. června 2010 v 15:10 | Katt & May |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
MußiQ-May & Kattulkaa


Chantellka<318:22
T: Zamyšleně se na tebe usměji "No..." Vydechnu "Něco, co i děláváme spolu..." skousnu si ret, a zasměji se...

Kattulkaa:)*18:23
B: "Tome?" zarazím se..

Chantellka<318:23
T: Zakroutím hlavou "Ne dobře... Dělám si srandu neboj..."

Kattulkaa:)*18:24
B: "Už jsem se lek, že já tady trpím, a ty si užíváš s někým v mém pokoji.."

Chantellka<318:25
T: "Neboj, jenom si z tebe dělám srandu..." Pousměji se... Vlastně... Celé noci si k sobě mačkám tvoji peřinu, tvoje věci, a brečím ti do polštáře... Vydechnu, a zamyšleně se zadívám do zdi...

Kattulkaa:)*18:26
B: "Opravdu?" ujistím se.

Chantellka<318:26
T: Jenom nepřítomně přikývnu, a přejedu si přes rty jazykem...

Kattulkaa:)*18:27
B: "Dobře, budu se ti snažit věřit.."

Ein neuer tag... ? Ein neuer liebe...? 24.

12. června 2010 v 15:10 | Katt & May |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
MußiQ-May & Kattulkaa


Chantellka<321:02
T: Vydechnu, a vstanu z postele... "Spokojená?" zvednu obočí, a jdu do kuchyně

Kattulkaa:)*21:03
M: "Budu spokojená, až se navečeříš" nandám ti na talíř pořádnou porci špaget a zaliji je omáčkou.

Chantellka<321:03
T: "Mami..." zakňučím

Kattulkaa:)*21:04
M: "Ano?"

Chantellka<321:06
T: "To je moc..." vydechnu

Kattulkaa:)*21:06
M: "Není to moc. Od včera jsi nic nesnědl" postavím talíř před tebe.

Chantellka<321:07
T: "A-ale... Já nemám hlad..."

Kattulkaa:)*21:08
M: "V tom případě, zítra nikam nepůjdeš"

Ein neuer tag... ? Ein neuer liebe... ? 23.

11. června 2010 v 15:10 | Katt & May |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
MußiQ-May & Kattulkaa


Chantellka<320:07
T: Skousnu si ret, a vydechnu "Dobře..." Usměji se a dám ti ještě pusu na rty

Kattulkaa:)*20:07
B: "Přijdeš zase za mnou?"

Chantellka<320:10
T: "Určitě... Kdybych mohl tak bych tady s tebou byl pořád..."

Kattulkaa:)*20:11
B: "Za chvíli se ti už vrátím, zlato" usměji se na tebe.

Chantellka<320:12
T: Smutně se na tebe pousměji "Já doufám že co nejdřív..." Vydechnu

Kattulkaa:)*20:12
B: "Budu doma brzo, už je mi skoro dobře." přetočím se na bok a trošku usyknu bolestí. Lehl jsem si na obvázanou ruku.

Chantellka<320:14
T: "B-Billí? Bolí tě něco?" Zamrkám

Kattulkaa:)*20:14
B: "Ne, to je v pohodě. Jen jsem si lehl na tu ruku." zdvihnu ruku s obvazem.

Pro slávu cokoliv 1/3

10. června 2010 v 18:55 | Katt & May |  Catherine - oneshot
Takže... Tady je Ta slibovaná jednodílka:D Nápad mě napadnul při matice... :D Komentujte prosím a nezapomeňte kliknout na anketu:)) Děkuju Katt <3


Celá skupina seděla ve studiu. David procházel mezi čtyřma chlapcema
a nadával. Vyčítal jim, vše. Jejich upadající slávu, pokles návštěvnosti koncertů, málo prodaných alb… Neuvědomoval si, že tím všechny ničí a hlavně Billa, který hledá vždy chybu především v sobě.


"Tak dost." Zvedl se Tom ze svého křesla a podíval se Davidovi zlostně do očí. Nemohl si nevšimnout toho, co dělali jeho slova s Billem. Brášku miloval. Vždy si ho ochraňoval přede všema. Nenechá Davida pokračovat… Nechtěl, aby se Bill zbytečně trápil.
"Tome, žádný dost. Musíte si kurva uvědomit, že vše co jste si vydřeli může brzo skončit. Měli byste se co nejdříve vzpamatovat! Bille, fanynky milovali tvé dlouhé vlasy. Nechápu, jak tě mohlo napadnout nechat si je takhle zmrvit." Vykřikl. Na tom co říkal, bylo opravdu málo pravdy… To ale nikdo nevěděl. David si potřeboval vybít vztek a nikoho jiného po ruce zrovna neměl. Nikdo se neodvažoval Davidovi nevěřit. Až dosud měl vždy pravdu.
"Vždyť… Vždyť jsi mi sám řekl, že si mám ty vlasy nechat předělat." Billovi se zadrhl hlas. Se svým účesem byl spokojený. Když ho viděl David poprvé, tak mu ho dokonce i pochválil. Nechápal tedy, proč mu teď vše vyčítá. ´Ale je možné, že má pravdu? Můžu za upadající slávu já?´ Takovéhle otázky si Bill pokládal. Bral vinu sám na sebe. Je přeci frontman
klidně nechá skupinu takhle potápět se…

Ein neuer tag... ? Ein neuer liebe... ? 22.

10. června 2010 v 15:10 | Katt & May |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
MußiQ-May & Kattulkaa


Kattulkaa:)*15:41
M: "Tak se běž připravit. Zajedeme tam.."

Chantellka<315:42
T: Přikývnu, a pomalu vstanu z tvojí postele... Začnu se okolo sebe rozhlížet...


***v nemocnici***


Kattulkaa:)*15:43
M: "Ahoj Karaen.. Můžu mít na tebe menší prosbu?" usměji se na kamarádku.

Chantellka<315:44
Karaen: Pousměji se, a přikývnu "No, povídej"

Kattulkaa:)*15:44
M: "Víš jak tady leží Bill?"

Chantellka<315:45
K: "Hmmm.." Zamyšleně se podívám do země... "Bill...? jo, jo... Vím, dovezli ho v sobotu kolem druhé, třetí hodiny ráno, že? Nějak tak... No, jo, vím..."

Informace=)

10. června 2010 v 15:07 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Hallo:)
Takže... Šantelka je až do neděle na školáku, a tak je vše na mě:D Budu to muset nějak zvládnout:D Jinak... Opět mě políbila múza, a tak bude na světeě nová jednodílka:D Mám jí napsanou polovinu, takže jí k večeru zveřejním:)) Opět hodím odkaz do fanouškovské skupiny našeho blogu na facebooku;) Ale je zajímavé, že nápad mě napadl při matice, když jsme dělali přípravu na prověrku:D Nevadí... :D


Katt  ♥

Prosím, pomoc :)*

9. června 2010 v 16:34 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Lidí, potřebuju pomoct....
Jsem v xteen v jednom duelu, (druhý kolo jako by ;)...) a prohrávám :( Pomůžete mi prosím? (: Byla bych vám moc vděčná, a oplácím :)*♥
Klikni -> TADY

Vďaka ♥ May ♥

Ein neuer tag... ? Ein neuer liebe... ? 21.

9. června 2010 v 15:10 | Katt a May |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?

MußiQ-May & KattulkaaChantellka<322:25
T: Poplašně zamrkám... "M-mě...? C-co je s Billem?"

Kattulkaa:)*22:26
Doktor2: "Krev od dárce mu nesedla. Potřebujeme někoho z rodiny se stejnou krevní skupinou.."

Chantellka<322:28
T: Zase zamrkám... Vůbec těmto věcem nerozumím... "J-já... Jsem... S Billem jsme dvojčata...."

Kattulkaa:)*22:29
Doktor2: "Jakou máte krevní skupinu? Na 75% je pravděpodobné,  že máte stejnou.. Ale může být vyjímka"

Chantellka<322:29
T: "B+.... Jako Bill"

Kattulkaa:)*22:30
Doktor2: "A netrpíte nějakou nemocí?"

Chantellka<322:31
T: Nesouhlasně zakroutím hlavou

Kattulkaa:)*22:31
Doktor2: "A krev jste někdy daroval?"

Chantellka<322:31
T: Zase nesouhlasně zakroutím hlavou...

Držte mi palečky ;)

8. června 2010 v 19:51 | Katt & May |  Catherine & Sch-Rei
Ahojda (:
Lidi, protože je mi jasné, že moje budoucnost by jinak neměla cenu, rozhodla jsem se jít za tím, co bych chtěla opravdu do budoucna dělat, a co mě baví. Kdo na tom má jejvětší zásluhy? Já? Ne, ne... Katt! <3 Včera mi hodně pomohla si všechno promyslet, a díky ní, mě možná čekají i konečně pěkné časy :) Vím, že vás to asi moc nezajímá, ale pro mě to znamená opravdu hodně. Díky ní jsem se konečně odvážila napsat producentovi, jestli by mě vzal. Tak mi držte palečky, ať mi to vyjde, a co nejdřív odepíše. (: ... Potom jsem začala chodit do streetdance! Je to něca ako Hip Hop, a vážně mě to začalo bawit ;) ... Musím uznat, že se u toho dá luxusně zabavit, ale tak též zapotit, ale to k tomu samo patří ;) ...

A taky,... Pro ty odvážnější z vás, pod perexem je jedna z mejch novejch fotek ;) btw,,, za dlouhodobé trauma nezotpovídám já, ale moji rodiče xD

   ...