Říjen 2010

No love 2/3

30. října 2010 v 12:43 | Sch-Rei & Lindsay |  Sch-Rei - oneshot
No Love 2/3
Sch-Rei

No love


Bill s Tomem seděli na hřišti za školou. Před hodinou jim zkončila škola, ale ani jeden z nich nechtěl jít domů. Tom věděl, jak se Simone bude bát, že se mu zase něco stalo, ale chtěl být s Billem. Byla mu milá a příjemná jeho přítomsnost. Mohl by si ho vzít domů? Jen na pár hodin, můžou se víc poznat, ukáže mu svůj pokoj, svoje texty, co napsal. Nikdy neměl kamaráda, se kterým by si mohl povídat. Bylo to pro něj něco nového. Už tu není jen školní psycholog a jeho matka, se kterými může mluvit. Už je tu i Bill. Chlapec, kterého zná sotva tři dny, ale má k němu důvěru.

Please, Breath 22.

29. října 2010 v 12:18 | Sch-Rei & Lindsay |  Please, Breath
Please, Breath 22.
Sch-Rei

Please Breath white robe


Dny běžely, a s každým z nich i větší a větší strach. O Billovi se začalo víc mluvit i v oddělení, kde Tom pracoval. Dian se neukázala už šest dnů. Už zítra by měli Bill apřevést na normální pokoj, ale z toho měli chlapci snad strach ještě větší. Co když je to jen zástěrka toho, co se doopravdy má stát? Dá se těm lidem věřit? Už zítra. Čeho se teď ale Tom hodně bál, že ho Billův déktor, ten cvok, co do něj cpal to všechno svinstvo pozval k sobě. Prý s ním chtěl mluvit o něčem důležitém. Tom myslel, že by se ho nějak mohl zeptat i na Billa. Nebo Bill je snad to důležité téma? Popravdě... Pro Toma důležitější téma není.

No love 1/3

24. října 2010 v 23:55 | Sch-Rei & Lindsay |  Sch-Rei - oneshot
No love 1/3
Sch-Rei
No love
Tuhle povídku bych chtěla věnovat svému "malému-velkému" bráškovi... Kiki ♥ Zlatko, mám tě strašně moc ráda a tahle povídka je jenom pro tebe :)* MT ♥
Sch.*"Jé, děkuji, mami," řekl nadšeně dredáč když rozbalil dárek, co dostal od Simone k narozeninám. Bylo to nevé CDčko od Eminema. Tenhle mladý chlapec to v životě neměl jednoduché, jeho otce neznal, máma si vydělávala po nočních klubek a prožíval si ve škole věc, které se říká šikana. Žil ve vlastním světě, naučil se milovat Hip-Hop. Jeho malinký neprostorný pokoj byl polepený spousty plakátů různých rapperů, ale nejvíc miloval právě Eminema. Chtěl jednou být jako on, ve svých věcech schovával složu, kam psal vlastní texty. Byli to texty o životě, i když tomu chlapci bylo teprve třináct let, lecco si zažil a nejednou od života dostal pěsí ránu přímo do obličeje, ale i přesto... Šel dál.

Please, Breath 21.

24. října 2010 v 19:53 | Sch-Rei & Lindsay |  Please, Breath
Please, Breath 21.
Sch-Rei
Please Breath white robe


Černovlásek seděl němě v koutě svěho vězení. Čekal na Toma, bílá obálka v jeho rukou ho znervózňovala, bál se ji otevřít, aspoň sám se bál. Ale... Co když je od Toma? Ne, kdyby mu něco Tom chtěl, řekl by mu to do očí, takže Toma mohl vyloučit. Bude stačit, když počká, než se ve dveřích objeví dredáč, společně se na to podívají a bude. Co tak hrozného by to mohlo být? Ne, tak zlé to nebude, nemá se čeho bát. Tom už tu měl být každou chvíly, určitě. Tak k sakru... Kde je? Bill byl nervózní, co když to ale něco vážného je?

Liebe, du bist meine 7.

24. října 2010 v 19:25 | Sch-Rei & Lindsay |  Liebe, du bist meine
Liebe, du bist meine 7.
Sch-Rei

Liebe, du bist meine


Bill seděl na autobusové sedačce a koukal z okna. Byla zima, sněhové vločky zdobily okna a krajinu. Pousmál se. Je možné, že po tak dlouhé době uvidí Toma? Uvidí ho vůbec? Třeba to jen bral jako hloupý vtip a nepříjde. Sklopil pohled k zemi, určitě bylo o čem pochybovat. Ovšem Tom měl také pohyby. Domluvil se s Kristianem, že dojede domů později, že se domluvil s kamarádama a půjdou se podívat na film. Ale on měl jiný plán. Ten hlas v telefonu, on ho znal, ale za nic na světě si nemohl vzpomenout, komu ten hlas patří. Ale čím si byl jist bylo, že to chce zjistit.

Honeymoon

17. října 2010 v 12:07 | Sch-Rei & Lindsay |  Ostatní
Tak, sem sem to ještě nedávala ;D Měla jsem to myslím enom na FB a na TWCčku to bylo taktéž, ale tady... Niet :D Tak to sem dávám teď, je to víc jak půl roku starý obrázek, ale nevadí xD Jen mě štve ta kvalita, jak je to naskenované ;// No, nevadí :)
by: Sch-Rei
Honeymoon


Labutí Píseň

16. října 2010 v 10:49 | Sch-Rei & Lindsay |  Sch-Rei - oneshot
Obrázek

Labutí píseň
By: Sch-Rei

Tak přemýšlím, co bych vám k tomu mohla napsat. Nic mě opravdu nenapadá :) Můžu jenom napsat, že tato povídky vyšla ze snu. Ano, nemívám někdy moc klidné noci, ale to už od malinka :) Nevím čím to je, možná z toho, co sem si za těch 14 let zažila, hih :) Ale to je jedno... Doufám, že se vám můj výmysl bude líbit, aspoň trošku a že se najde aspoň jeden jedinec který mi ji rád okomentuje :)
Děkujiii Sch.*

Růžové lístky sakury padaly na hladinu čistého rybníku v parku, na kterém posedával pár labutí. Jejich sametové bílé peří se odráželo od vody. Dva páry čokoládových očí to mlčky pozorovali. Blížilo se léto, bylo teplo a oni vysedávali v parku u rybníáku a sledovali labutě. Dva chlapci. Dalo se říct uplně stejní, i když jejich vzhled vypovídal o něčem jiném, ale i tak každý mohl vidět, jak jsou si podobní. Černovlásek přivíral oči s černýma dlouhýma řasama a na víčkách s nanesenýma černýma stínama a tužkou na oči. Pousmál se a blíž se přisiknul ke svému bratrovi - dvojčeti.
"Chceš vědět tajemství?" zašeptal starší bratr a políbil Billa do vlasů.
"Jaké tajemství? Čeho? Čí? Tvoje?" zamrkal Bill a zvednul k bratrovy zvědavý pohled. Tom se usmál a zakroutil hlavou.
"Labutí," šeptnul a podíval se na bílá stvoření na vodě. Černovlásek nakrčil nos.
"Labutí?" Tom přikývl.

On The Other Side 12.

14. října 2010 v 15:33 | Sch-Rei |  On The Other Side
On The Other Side
Sch-Rei

On The Other Side


"Bille? Bille, lásko?" zašeptal Tom. Bill se mu pohupoval v klíně, tiše sténal, dočehož se připletl i sem tam vzlyk, slzy padaly na Tomova ramena.
"Oh, lásko," zavzlykal tiše do Tomova ucha. Tom se pousmál a Billa pevně ho objal. "J-ja, Tomi," zašeptal.
"Lásko, co se děje?" zeptal se trošku starostlivěj Tom. Simon pořád stála u dveří. Pro ni bylo něco neuvěřitelného to, co viděla. Věděla, jak moc byli kluci ještě mladí, ale i tak jí přišlo, že oni asi... Doopravdy patří k sobě. Dralo jí slzy do očí, byla tak šťastná i za ně, mezi nima bylo snad víc lásky, než mezi ní a Gordonem kdy bylo. Je to sice rozdíl, ale podle ní to tak bylo. Ti dva se měli rádi, víc než to.

I close my eyes In your perfect world 2.

11. října 2010 v 17:37 | Sch-Rei & Lindsay |  I close my eyes in your perfect world
0002
Bill nechal chlapce dohrát poslední tóny písně. Zamrkal a s pootevřenýmy ústy ztěžka vydechl. Líbil se mu pohled na toho kluka, dokázal by se na něj dívat i hodiny, chtěl jeho blízkost. Nasucho polkl.
"Jste tu brzy," pípl. Tom se pousmál, a otevřel oči, zvedl pohled k černovlasému chlapci stojíc u dveří.
"Doufal jsem, že by jsme mohli žačít trochu dřív," usmál se a naznačil němně Billovi ať jde k němu. Bill poslušně udělal několik kroků přes velkou místnost, než se ocitl u Toma.

On The Other Side 11.

11. října 2010 v 15:37 | Sch-Rei & Lindsay |  On The Other Side
On The Other Side

On The Other Side 11.
Sch-Rei


Bill zamyšleně ležel na břiše tváří ke krbu a jezdil konečky prstů po koberci. Všichni už spaly, nebo aspoň byli ve svých pokojích. Tom byl ve sprše, slíbil Billovi že za ním potom příjde a můžou se podívat na televizi, nebo tak něco. Tom se dnes seznámil s Billovími nejbližšími. Večer přijel jeho otec i s Billovími mladšími dvěma sestrami, a Tom měl dokonce tu čest se seznámit i s Billovími prarodiči. Byl to celkem pěkný večer, ale Bill měl teď pořád o čem přemýšlet. Tak strašně se už u večeře těšil, až bude moct být sám, nebo jen s Tomem. Bylo zvláštní vše to, co se od začátku Tomovi přítomnosti změnilo, těžko říct, jestli by to Bill chtěl vráti zase zpět. K Tomovi má tak dokonalou důvěru i vztah, jako ještě nikdyk nikomu neměl, snad. Zavřel oči, a skřížl na podlaze ruce, položil si na ně spánkem hlavu.

Okecávačka

6. října 2010 v 12:16 | Sch-Rei & Lindsay
Zdravím,
Píšu další okecávací článek. Ve škle to není nic moc, takže se na počítač normálně než mimo školu asi nedostanu. Ale to je teď tak nějak vedlejší, o to teď nejde. Chci napsat, že asi blog pozastavím, abych ho mohla od základu upravit, udělat pořádek v povídkách a článcích, musím zvýšit návštěvnost, pohrát si se vzhledem a nasbírat víc povídek, aby se nám to tady trošku rozrostlo. Kdyby kdokoliv chtěl přispět povídkama nebo videem, tak se mi hlaste prosím na mailu twinskaulitzTH.Sch-Rei@seznam.cz, pokud by někdo chtěl poslat montáž, fotku, obrázek nebo tak, tak na twinskaulitzTH.Lindsay@seznam.cz.

Až se sem někdy doma dostanu, tak k tomu napíšu bližší informace, posílat můžete ale furt :)

Takže... Teď tady bude asi nějakou dobu rekonstrukce, aby sme se v tom s Lindsay vyznali a hlavně vy. Aby tu nebyl takový bordel a aby to bylo aspoň trošku přehledné :)

Děkují, Sch.*

Spoluautorka

2. října 2010 v 16:19 | Sch-Rei & Lindsay
Hola :)
Taakže, protože mě "opustila" Katt, pže já jsem opustila ju, tak sem si na blog "přitáhla" posilu xD
Píšeme spolu jednu vícedílku I'd have by my side, a psali sme spolu Malchik Gay ;D
No, teď to tady bude organizovat za mě, pže tu nebudu :)
Celá natěšená je, no- ale ještě o tom neví)  xDDDD
Sooo... Byee ... Přes večer to s Lind trošku možná přeorganizujem ;)

ppp Sch. a Lind *