Listopad 2010

I can be your hero 2.

25. listopadu 2010 v 18:47 | Sch-Rei & Katt |  I can be your hero

I can be your hero 2.
Sch-Rei

I can be your hero - obrázek


Pár sněhových křehoučkých vloček dopadlo na parapet okna, za kterým tiše seděl černovlasý chlapec. Čelo měl opřené o sklo, bylo studené, ale příjemně chladilo. S úsměvem na rtech si nechal prohrabávat vlasy svým bratrem, o kterého se opíral.

I can be your hero 1.

21. listopadu 2010 v 17:48 | Sch-Rei & Katt |  I can be your hero
I can be your hero 1.
Sch-Rei
I can be your hero - obrázek

Ahojky :)
vůbec nevím, co bych měla dodat začátku. Inspiraci napsat nemůžu, protože vůbec už netuším, jak mě to napadlo. Nevím, jestli z prvního dílu jde úplně poznat, o co přibližně jde, řekla bych, že i obrázek něco malinko naznačuje, ale doufám, že aspoň něco i tak pochytíte. Snad těm, kdo se 'odváží' pustit se do čtení mojí další vícedílky, tak že se vám bude líbit nejen dějem. :)
Sch-Rei*
***

Hodiny na zdi odbily půlnoc, v pokoji vládlo hrobové ticho a tma. Světla, která šla z ulice a osvětlovala celou místnost, byla pro dvě spící těla tak snadno přehlédnutelná, tak neviditelná. Ruku v ruce od samého začátku, bok po boku. Jako dvě těla, ale jedna duše. Do detailu stejné tváře, stená těla, stejné myšlenky. Chlapci, kteří jeden bez druhého neudělali ani krok. Dvojčata, která nespatřila světlo světa.

Please, Breath 25.

20. listopadu 2010 v 2:30 | Sch-Rei & Katt |  Please, Breath
Please, Breath 25.
Sch-Rei

Please, Breath

A některý věci nejsou v lidský moci
Bill ležel pá minut na zemi a tupě zíral do stěny. Zhluboka dýchal. Tom na tom nebyl o nic líp, snažil se popadnoou dech, vypadal, jako by byl v transu. Díval se na Billa, na jeho obličej. Nespouštěl z něj oči, skoro bez mrknutí. Bill vypadal tak... Zničeně. Nemohl popadnout dech, zhluboka dýchal, hrudník se mu rychle zvedal. Rukama sem tam zašmátral vedle sebe na zemi.
"Agggrrh!" zavrčel Bill a narčil obočí.

Nový začátek?

15. listopadu 2010 v 15:50 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Hojtee^^
Tak... Katt se vrací. xDD Fanfáry :DDDD Myšlenka vést si vlastní blog se jaksi... Jaksi nevydařila xDD Udělala jsem si pofídérní dess, menu.. xDDD A přidala první den pár článku :DD Potom mě nebavilo zakládat rubriky a všechno o:) Nevadí. Jsem zpátky tady xDD Kde mě to bavilo a prostě všechno :DD Tudíž vše bude fungovat jako kdysy ^^ Doufám, že máte alespoň trošku radost xDDD
Přidám možná nějakou povídku dneska^^
Katt.

Please, Breath 24.

14. listopadu 2010 v 20:01 | Sch-Rei & Katt |  Please, Breath
Please, Breath 24.
Sch-Rei

Please, Breath


Slezy na glazah (Slzy v očích)

"No tak! Držte ho pořádně!" skynul černovlasý doktor, přiblížil se s jehlou v ruce blíž k mladému černovláskovy. Šubal sebou, křičel, bránil se, plakal. Doktor se zamračil, vpíchnul mu drsně jehlu do ramene. Bill vyřiknul bolestí, jehla byla velká, tekutina ho na kůži strašně pálila, bolelo to. Doktor s úšklebkem vytáhnul jehlu z Billova ramene, otočil se a odešel pryč. Mui, kteří černovláska drželi, ho bezohledně pustili na zem. Bill zaskučel.

She's back ^^

14. listopadu 2010 v 14:00 | Sch-Rei & Katt |  Catherine & Sch-Rei
So...
Tak nějak jsem si psala s naší milovanou Katt ^^
Tak sme to dohodly, že se vrací zpátky na blog :) Tak snad to zvedeneme zase tak, jak to bylo dřív s blogem ;)
Snad :)
Určitě napíše nějaký článek, nebo něco. Uvidíme :)

Sch.*

Please, Breath - New Obrázek

14. listopadu 2010 v 13:58 | Sch-Rei
Please, Breath

Liebe, du bist meine 8.

12. listopadu 2010 v 23:10 | Sch-Rei |  Liebe, du bist meine
Liebe, du bist meine 8.
Sch-Rei

Ciao ^^
S touhle povídkou su trošku pozadu. I když ji stejně vpodstatě nikdo nečte a komentu je jenom většinou Janča, za co jí strašně strašně moc děkuju, protože aspoň někdo není tak líný, a něco mi sem napíše. Každopádně mě to aspoň trošku nakopne proč psát další díl. Takže, Janči ještě jednou moc děkuju ;)
Sch.*
Liebe, du bist meine


Bill se začervenal a sklopil pohled k zemi. Kousnul se do rtu.
"Copak?" šeptnul Tom a dvěma prsty mu zvednul pohledk sobě. Pousmál se na něj.
"Já jen že.... Stýskalo se mi," pípnul Bill a pevně Toma objal.

I'd have you by my side 4.

12. listopadu 2010 v 23:06 | Sch-Rei
I'd have you by my side 4.
Sch-Rei


Bonjour,
takže jenom pro začátek chci napsat, že bude menší změna. S Lindsay jakož to bývalé nejlepší kámošky a spolužačky jsme se rozhodly psát tuhle povídku, protože mě večer, kdy u nás sleča spala, napadl tenhle nápad. Jenže hold poslední dobou jsou mezi náma určité problémy... Bohužel, už mě tohle nebaví řešit, takže nevím, jestli my dvě se ještě někdy dáme dohromady... Tuhle povídku budu dopisovat teda sama. Doufám, že to zvládnu teda :D Jina jsem udělal i novej obrázek ;)
Pá(é)čko Sch-Rei

"M-můžu... Se vás na něco zeptat?" řekl tiše dredáč, zvednul pohled od svých kolen k černovláskovi, kteří řídil.
"Hm?" pousmál se černovlásek.


My heart stops

7. listopadu 2010 v 15:37 | Sch-Rei & Lindsay |  Sch-Rei - oneshot
My heart stops
Sch-Rei

my heart stops


"Ne! Nejsi skutečný, jenom se mi zdáš! Halucinace. Jsi obyčejný přelud! Seš mrtvej, Tome!" křičel Bill. Měl víčka pevně stisklé k sobě a tahal se za vlasy.
"Bille, prosím, neblázni, podívej se na mě," řekl dredatý chlapec a natáhnul k černovláskovi ruku. Bill sebou cuknul. Spadnul na zem. Zvednul vyděčený a uplakaný pohled k bratrovi.
"Seš mrtvej! Zabil jsem tě, tak.. nech mě napokoji, Tome!" zakřičel a začal vouvat po zemi dozadu, než ho zastavila malá zídka. Semknul dlaně v pěst. Chtěl to ukončit, a to co nejdřív. Tom ani nepípnul. Sledoval se starostí v čokoládovích očích bratrovu bolest. Není možné, co z něj udělali.

Please, Breath 23.

4. listopadu 2010 v 21:21 | Sch-Rei & Lindsay |  Please, Breath
Please, Breath 23.
Sch-Rei
Please Breath white robe


"Ne! Nechtěl mě napokoji, ne! Já nechci, chci Tome!" vzlykal černovlásek a škubal sebou, když mu připouávali ruce k dřevěnému sloupu. Rudě červené oči byli plné slz. Vzlykal, plakal, škubal sebou. Před ním stálo nastoupených několik mužů. Všichni měli v ruce zbraň, mířili je na něj.

No love 3/3

4. listopadu 2010 v 14:02 | Sch-Rei & Lindsay |  Sch-Rei - oneshot

No love 3/3
SchRei
No love

Další den šel Tom do školy sám. Bill byl hned ráno na doučování z matiky. Tom si myslel měl aspoň větší jistotu, že se mu ještě před vyučováním nic nestane, když bude ve třídě s učitelem. Opravdu jen... Myslel?! Šel po chodníku už kousek od školy. Měl strašně nepříjemný a zvláštní pocit, který mu naháněl strach. Znervózňovalo ho to, ale nechtěl přijít na příčinu toho, proč se tak cítí. Nechá to být, přejde to. Začal špičkou tenesky kopad do kamínku řed ním. Přemýšlel nad tím, co se stalo předchozí den. Když Bill odešel, byl už večer, byl tma.