Prosinec 2010

Klietka 18.

31. prosince 2010 v 17:30 | Katt & Sch-Rei |  Klietka
Klietka

Bill
"Dobře," přikývnu.
"Máš mě rád?"

Tom
Usmál jsem se a naklonil jsem hlavu na stranu.
"Co myslíš?"

Bill
Pokrčím rameny.
"Nevím, jestli mě můžeš mít rád.."

Tom
"Um. Proč bych nemohl?"

Bill
"Protože jsem jen tvoje hračka. Věc, která slouží k pokusům," skousnu si ret.

Tom
Povzdechnu si a zakroutím hlavou. Nejistě si přitáhnu Billa do náruče.
"Víš, lidi se občas mění a názory taky. Myslím, že od prvního dne se toho změnilo víc než dost," řeku potichu.

Bill
Nechám se obejmout a usměju se. Pohladím ho po zádech a zavrtám nos do jeho krku.
"Ale co Andreas?"

Ein neuer tag ..? Ein neuer Liebe..? 37.

31. prosince 2010 v 17:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
T: Pousměji se, a prohlížím si tě

B: "Nechceš ještě něco donést, než půjdu?" obrátím k tobě pohled.

T: Přitáhnu si nohy k tělu... Usměji se na tebe, a zakroutím hlavou "Ne, díky... Jenom... Vrať se mi brzo..." Zamrkám prosebně

B: "Neboj, tak.. Ahoj" vyjdu ze dveří na chodbu.

T: Přikývnu, a lehnu si.. Přikryji se tvou peřinou, a spokojeně se zavrtím... Zavřu oči...

B: "Mami? Já jdu podepsat ten pitomej kus papíru.." zavolám ode dveří.

M: Přiběhnu k němu... "Papír?"

B: "No ten, který se podepisuje, když chceš jít na vlastní přání domů.." nazouvám si boty.

M: "A jsi si jistý? Tom by to ještě pár dnů bez tebe snad vydržel ne? Však... Už by tě teď někdy pustily..." zvednu obočí

B: "Jsem si jistý. Navíc po tom, jak jsem včera odešel, tak bych tam měl peklo.."

M: Vydechnu, a přikývnu... "No dobře.."

B: "Ahoj" rozloučím se s mamkou, a jdu ven ze dveří.

Fajn!

31. prosince 2010 v 16:18 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Takže...
Už vidím, jak to ikdo neokomentuje, jak to nikoho nezajímá, protoože to píšu já, ale co už.
DObře, možná nejsem nejlepší autorka na světě, a kdesi cosi, ale aspoň by mě potěšilo, když už si tu povídku někdo přečte, kdyby ju byl schopnej okomnetovat, hm? Jo, děkuju třeba Luci, že mi sem tam něko okomentuje, nebo Katt... Dobře, rozdíl mezi TWC blogem a tímhle je velký, ale naco mít tady jeden ubohý komentář, když tam se můžu spokojit ze šesti? A to mluvím o I can be your hero. Přiznávám, že nejsem se svýma povídkama extra spokojená, ale co se týče téhle a Please, Breath sem spokojená. taky to není na jedničku s hvězdičkou, ale spokojená jsem, ale jak si mám potvrzovat to, že opravdu spokojená jsem oprávněně, když mi to nikdo ani neokomentuje?

Lekce lásky 19.

31. prosince 2010 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  Lekce lásky
Lekce lásky - obrázek.


Byla už půlnoc. Téměř ve všech oknech domu byla tma. V Billově ale bylo rozsvíceno. Černovlásek celý odpoledne počítal a opakoval si na test. Zítra už byl den, kdy se měl psát. Bál se toho a chtěl uspět. Hodně mu na testu záleželo. Nechtěl dostat dobrou známku kvůli sexu. Chtěl udělat radost bratrovi a ukázat mu, že umí i něco jiného než jen šukat. Zároveň tím chtěl i sobě dokázat, že není až tak moc tupý..
Bill za celé odpoledne spočítal téměř všechny typy příkladů, které se v prověrce objeví správně. Nechlubil se tím Tomovi. Nechtěl se rozptylovat, když našel vůli se učit.

"Bille, měl bys už zhasnout," zazíval z postele Tom a víc si přitáhl peřinu. Pevně zavřel oči. Rozsvícená lampička na stole se mu příliš nezamlouvala.
"Ne. Potřebuju se to naučit," odpověděl Billa a na bratra se ani neotočil. Dál počítal.
"Ale vždyť to umíš. Když jsi se byl napít, koukal sem na ty tvé popsané papíry. Vychází ti už většina dobře. Nemusíš dostat čistou jedničku," zamumlal dredáček a tiše oddechoval.

Storm 3.

31. prosince 2010 v 13:26 | Katt & Sch-Rei |  Storm
Komentáře plníte ;DD Tudíž vám dávám díl. Zbytek je vám snad známí. Bez komentářů díl nebude ;DD Cath.*


storm.
Tom se pomalu postavil. Rozhlížel se kolem sebe. Chtěl najít Billa. Nikde nikdo. Zdálo se mu to podezřelé. Přísahal by, že černovláska před chvíli ještě slyšel mluvit. Pečlivěji se rozhlédl. Zadíval se do vody. Párkrát zamrkal, když viděl hýbajícího se člověka.
Bill kolem sebe máchal rukama. Pomalu se vynořoval a plaval ke břehu. Plival kolem sebe vodu. Když skákal do vody křičel. Nestačil zavřít pusu. Pomalu vylezl ven a barva obličeje se pomalu měnila. Na červenou, rozzuřenou.

"Ty!! Ty!!" vrčel Bill. Na víc slov se nevzmohl. Vytřepával snad ze všech otvorů slanou vodu a svlékal si mokré oblečení.
"Jo, jasně. Já.. A co dál?" zasmál se Tom a posadil se pohodlně na rozložené lehátko.
"Ty jsi úplnej ničema! Schválně si mi rozbořil dům a řekl, žes potkal hada, abych se utopil a ty měl klid!" zakřičel černovlásek a zatnul ruce v pěst. Dlouhé, pěstěné nehty si zarýval bolestivě do kůže.
"Yeah. To jsem celej já," protočil dredáček oči a pečlivěji se zadíval do vody. Viděl tam klesat ke dnu červený kufr. Nebylo to příliš daleko. Tušil, že bude černovláskův. Jedno zavazadlo takové barvy už totiž měl u sebe. Přemýšlel, jestli má pro něj skočit a vytáhnout ho. Zachránit ho.

I can be your Hero 6.

31. prosince 2010 v 2:46 | Katt & Sch-Rei |  I can be your hero
I can be your hero 6.
Sch-Rei

I can be your hero - obrázek


Dělej věci, z kterých máš největší strach


"Tomiiii," zapištěl se smíchem Bill a zazubil se. Tom zakroutil hlavou. Nechápal, že je Bill tak nadšený z Vánoc, když ještě nedávno o nich nemohl snad ani slyšet.
"Hm?" brouknul dredáč bez zájmu. Neměl z příjezdu domů dobrý pocit, nechtěl být v tyto svátky s matkou, ani s Gordonem. Neměl na ně náladu, chtěl být jenom s Billem. Byl jeho, jen jeho a on se nedokázal o milované věci dělit, tak jako jeho dvojče.

"Proč nejsi rád? Jsou Vánoce, Tomi. Jedeme konečně domů, chápeš?" pronesl Bill už trošku posmutněle. Nechápal… Tom říkal, jak se na Vánoce těší, nebo ne?


Dess

30. prosince 2010 v 23:33 | Katt & Sch-Rei |  Blog
Když vy všichni jste tak ochotní.. že? (: O něco tu člověk požádá a nic z toho. Myslela jsem, že by nám někdo mohl nabídnout pomoc ;D Ale tak. Nevadí už ;D Dessign nám udělala Verunka. Mohli byste jí taky skočit na blog a třeba napsat komentář. Je v podporovanýách stránkách ;DD Mě osobně se dess moc líbí. ^^ Buďte prosím od té lásky a alespoň klikněte na anketu, aby věděla ;D

Cath.*

Prosbičkaa

30. prosince 2010 v 17:45 | Katt & Sch-Rei |  Blog
Tak.. Máme prosbu. My pro vás tady pořád něco děláme, píšeme povídky, pořád něco tvoříme etc. A taaak.. Bychom potřebovali něco my :PP Je někdo šikovnej a uměl by vytvořit dess? :P Byly bychom vám moc vděčné ;PP* Naoplátku bysme napsali pro vás povídku dohromady nebo jednotlivě.. Prostě něco jako doměna :P
Pište prosím do komentářů.

Cath.*

Lekce lásky 18.

30. prosince 2010 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  Lekce lásky
Lekce lásky - obrázek.


"Ano Tome, jsem to já," ušklíbnula se Simone.
"Počkej.. Já ti to všechno vysvětlím," zvedal se Tom rychle, ale Bill ho zatlačil zpátky na zem. Střelil po něm nechápajícím pohledem.
"Co mi vysvětlíš? Myslela jsem, že se učíte matiku," žena, dosud stojící ve dveřích se otočila a rychle z pokoje odešla. Rychle seběhla schody a v chodbě se obula. Zuřila. Nevěděla, komu to má vyčítat. Jestli sobě nebo klukům. Potřebovala si s někým popovídat. Chtěla s někým situaci probrat.

Než stihla dvojčata nějak zareagovat, slyšela jen bouchnutí dveří. Tom se rychle postavil a začal přecházet po pokoji z místa na místo.
"Tome, uklidni se. Její smůla. Nemá špehovat," zasmál se spokojeně Bill a olízl si nateklé rty.
"Nemá špehovat? Bille, je to naše máma," řekl dredáček pobaveně a sesunul se do měkkého křesla. Připlácl si ruku na hlavu.
"No a? Kdyby nebyla zvědavá, tak sem neleze. My nedělali nic špatného," zazubil se černovlásek a zvedl se z Tomovy židle. Udělal pár kroků a dostal se k Tomovy. Pohladil ho po tváři a sedl si mu do klína.
"Bude to teď řešit.." ušklíbnul se Tom a přitáhl si Billa víc za boky.
"Její smůla. Já se tě jen tak lehce nevzdám," vyplázl černovlásek jazyk a přisál se k bratrovu krku. Už neřešil, že máma uvidí flíčky. Pravda vyšla na povrch.

Mask of lies and love 13.

30. prosince 2010 v 14:16 | Katt & Sch-Rei |  Mask of lies and love
Mask Of Lies And Love
Doobře, možná tu moje povídky nikdo nečte, ale beztak je sem budu dávat. Aspoň aby to vyypadalo, že nejsem líná psát.
Sch-Rei

Mask Of lies and love 13.
On byl sám?

Tom se po zbytek dne cítil mizerně. Jak by taky nemohl, že? Nechtěl se s Billem hádat, sám si potřeboval ujasnit, co doopravdy chce. Když Billa viděl v ten moment, co vešel do pokoje, málem roztál. Vzhledově je úplně jiný, vypadá tak… oh, něžně.

Storm 2.

30. prosince 2010 v 13:33 | Katt & Sch-Rei |  Storm
Jelikož tu bylo 5 komentářůů Dávám vám sem dvojku:P A zase platí.. Bez komentů díl nebude :P
storm.
Mezi lidma, kteří byli vyvrženi na břeh byl i Bill s Tomem, který stále držel černovláska v náruči. Oba poplašeně dýchali a bázlivě se dívali kolem sebe. Bylo jim jasné, co se stalo. Letadlo se zřítilo poblíž nějakého.. Ostrova.

"Pusť mě. Nesahej na mě!" zavrčel Bill, když se vzpamatoval, a odtáhl se. Postavil se na nohy a bolestně zakňučel. Sesunul se zpátky na zem. Mnul si naraženou holeň, na pravé noze.
"Trošku vděku by neuškodilo. Díky mě, jsi nechcípnul," ušklíbnul se dredáček a zakroutil nad nevděčností hlavou.
"Nebýt tebe, nikdy se to nestane. Nemuseli bychom spadnout!" pokrčil černovlásek rameny a vypláznul jazyk.
"Jasně. Já můžu za pitomou shodu náhod. Já jsem tu bouřku způsobil. Samozřejmě," protočil Tom oči. To černovlasé.. Cosi, mu pomalu lezlo na nervy.
"Yeah. Přesně. Chytrý chlapec. Pochopil jsi to," pousmál se Bill a zvednul se. S bolestným usykáváním došel k části trosek z letadla. Nakrčil nos. Všude leželi mrtví lidi. Překračoval je a snažil se nedívat na zem. Bylo mu z toho nevolno. Nikdy neviděl tolik zesnulých lidí najednou.

Storm 1.

29. prosince 2010 v 19:47 | Katt & Sch-Rei |  Storm
Jelikož jsem nejhodnější člověk na světě, tak sem dávám první díl xDD Bez komentářů další nebude ;DD A ještě si rozmyslím, jestli nebude jen jeden týdně ;P ^^ Jinak.. Je novej obrázek, než měl být ;P
 A ještě něco.. Povídka je opět mojí nejmilovanější Kerlinky :P*

storm."Dobrý den. Dovolte mi, abych vás přivítala na palubě našeho letadla, letu číslo EX 51521. Letíme spolu do New Yorku. Během cesty vás budu obcházet a plnit vaše přání. Doufám, že let pro vás bude příjemný," řekla blonďatá letuška. Její hlas se ozýval z malých reproduktorů nad každým pasažérem. Tiše do mikrofonu mluvila a na všechny cestující se vlídně usmívala.

"Kámo, říkala všechna přání?" zasmál se Tom a šťouchl do dlouhovlasého kamaráda. Do Georga.
"Jo. Myslím, že jo," pokrčil hnědovlasý muž rameny a zavřel oči.
"Super. Já bych šukal, až bych brečel," vydechnul zkroušeně dredáček a nasadil si na uši veliká sluchátka a zapnul iPod. Nechtěl se svým přáním otravovat hned na začátku letu. Měl v plánu si odpočinout a až poté se zeptat jaké všechny služby jsou v nabídce.
"Hm.." zamručel brunet. Neměl náladu na dlouhé rozhovory. Byl unavený a nikdy nebyl příliš výřečný. Veškerá konverzace s ním nesla vždy jen pár slov.
"S tebou je řeč jak rozprávka," ušklíbnul se dredáč a rozhlížel se kolem sebe. Zajímalo ho, s kým letí. Zamrkal, když spatřil černovlasou hlavu.

°°°  

Hahaa xDD

29. prosince 2010 v 17:37 | Katt & Sch-Rei
Tak.. xD Mám první díl Storm^^ Ale nevíím, jestli ¨vám ho mám hodit už dneska.. Nebo až v r. 2011 :P Těžké rozhodování.. Těžké xD Leda, že byste mě nějak přesvědčili, hm? :DD To neznamená jen jeden jedinej komentář od Dianky, že xDD Takže.. Až se sejde víc komenářů.. Tak vám ho sem dám ;P


...
"To sis posral," syknul černovlásek a zvedl se. Držel se za červenou tvář. Chtěl odejít. Pokoušel se najít nějaké volné místo. Neměl v plánu strávit zbytek letu s jeho.. Teď už bývalým manažerem.

"Pane, posaďte se. Nezvedejte se prosím. Musím vám něco důležitého oznámit," řekla blondýnka a odsunula černovláska ze své cesty za ramena. Ten dopadl na klín dredáčka.
...

Tak.. To máte jako takovou.. 'ochutnávku' ;D Prostě důvod.. Komentovat ;DD A pamatujte. Bez přesvědčení ji uvidíte až s rokem 2011 ;P

Cath.*

Klietka 17.

29. prosince 2010 v 17:30 | Katt & Sch-Rei |  Klietka
Klietka

Bill
"Proč.. Proč si to chtěl udělat znovu? Chtěl jsi mi znovu ublížit?" šeptnu zklamaně. Začnu se znovu klepat, když vzpomínám. Cítím uvnitř svého těla jeho penis, jak do mě pronikal. Jak nedbal na mé prosby a bolestné sténání. Jak si mě bral bez ohledu na to, co já cítím.
"Tome.. Proč to děláš? Proč mi musíš takhle ubližovat?" šeptnu. Zajímá mě, co z toho má. Co ho na tom baví.

Tom
"Proč?" zvednu obočí. Ušklíbnu se a sklopím pohled dolů k zemi.
"Protože si to chtěl, Bille," pípnu. Zase se na něho nekoukám, nechci. Možná... sem z toho všeho trošku zklamaný, asi trošku víc... Mrzí mě to. Strašně moc.

Bill
"Já.. Já.. Jak? Proč? Co se stalo?" proč najednou vypadá tak zklamaně, jako bych mu řekl něco ošklivého? Zatahám se za vlasy. Nepamatuji si absolutně nic. Vím, jen, že ležel nade mnou a chtěl si mě zase vzít. Že se usmíval.. Měl ve tváři šťastný výraz. Dělal to tak.. Něžně. Zarazím se.
"Tome, ty jsi mi zase píchnul nějakou látku?"

Tom
"Yeah," řeknu jednoduše a potichu. Nic víc. Jenom dál nehybně koukám do země. Držím pořád slzy v očích. Ale nevím teda jak ještě dlouho to vydržím. Kousnu se pevně do rtu.

Bill
Myslel jsem si to. Zhluboka se nadechnu a následně vydechnu. Řekl to tak jednoduše. Jen obyčejné Yeah.
"Co se dělo? Co jsme my dva tady spolu dělali?" zeptám se. Doufám, že se toho nestalo nějak moc.. Chci to slyšet. Potřebuju to vědět.

Ein neuer tag ..? Ein neuer Liebe..? 36.

29. prosince 2010 v 17:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer tag...? Ein neuer Liebe...?
B: "Tome.. Já.. Bojím se.. Nechci ti nějak ublížit.." neříkám, že po tom netoužím, ale.. Bojím se...

T: Obkročmo se ti posadím na stehna... "Bude se ti to líbit... Uvidíš.. A mě snad taky" Uculím se, a začnu si rozepínat kalhoty

B: "Tome.. Ale.. Co když to nějak zkazím?" podívám se na tebe.

T: Pomalu si stáhnu i kalhoty, i boxerky... "Neboj..." skousnu si ret, a usměji se

B: "A.. Ty se nebojíš?"

T:"Ty ses po prvé snad nebál?" zasměji se

B: "J-jo.." přikývnu, a skousnu si ret.

T: "No vidíš..." Usměji se "Bude to dobrý, neboj... A.. Chci aby sis to taky zkusil..."

B: "Ale slib mi, že když se tě to nebude líbit, tak že mi to řekneš?+Ujistím se, a překulím si tě pod sebe..

T: Usměji se, a přikývnu... Dám ti něžnou pusinku na rty...

B: Nasliním si dva prsty. Obkroužím ti jimi pomalu vstup, a jedním tam pomalu vniknu. Po chvíli přidám druhý..

T: Přivřu oči, a mírně zakloním hlavu... Zavzdychám, a skousnu si ret

B: Prstíky vyndám, a směřuji k tobě svým penisem. Opatrně přirazím. Čekám na tvoji reakci.

Lekce lásky 17.

29. prosince 2010 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  Lekce lásky
Lekce lásky - obrázek.


"Bille, přestaň honit tu propisku a raději se soustřeď na matiku," vydechnul Tom a zakroutil hlavou.
"Nehoním propisku," vyplázl Bill jazyk a příklad začal počítat. Za tu dobu, co ho Tom doučoval se naučil matiku chápat.
"Dobře. Tak nic nehoníš," zakroutil Tom hlavou a postavil se. Poodešel k oknu a podíval se z něj. Přistoupil na bratrův názor. Nechtěl se zbytečně hádat kvůli maličkostem. Věděl, že Bill díky své tvrdohlavosti stejně nikdy neustoupí. Nemělo to cenu.

"Tomi, Tomi, podívej! Já to vypočítal! A je to dobře!" povykoval Bil šťastně a pyšně ukazoval na papír, na kterém byl správný výsledek složitého příkladu. Měl sám ze sebe radost. Před měsícem by ani nedoufal, že se někdy něco takového podaří. Tom si papír převzal a očima rychle seběhl celý postup příkladu. Párkrát zamrkal. Nedokázal uvěřit tomu, že to Bil zvládl vypočítat sám a má to bez chyby. Navíc, za takovou chvilku. Příklad byl složitý a on sám nad ním přemýšlel půl hodiny.
"Jsi šikovný bráško. Jen tak dál," usmál se dredáček a Billa pohladil po vlasech. Otočil se a dál zamyšleně koukal z okna.
"To je vše? Jen mi řekneš, že jsem šikovný a 'jen tak dál'? Neodměníš mě, nic?" vydechl zkroušeně černovlásek a posadil se na židli. Smutně sklopil hlavu a špičkou nohy kopal do malého koberce. Nafouknul se.

One..

29. prosince 2010 v 12:26 | Katt & Sch-Rei |  Blendy [ by Catherine ]
Jo.. Zase další.. Ehm výtvor xD Tentokrát byl tvořen pro Prinzessin^^ Proto tam je korunka ;) A konečně.. Je tam.. Bill a ne Tom :DD
Obrázek pod perexem.

Captive Mind 7.

29. prosince 2010 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Captive Mind (+ lucinQáá)


Bill poplašně zamrkal… krev?
Chtěl mu snad ublížit jenom proto, aby se mohl vzrušit, nebo co? Krví? Tom se mu zdál čím dál víc podivnější, ale přece měl v sobě pro něj nějaké kouzlo. Jo, ten kluk
 Billa něčím výrazně přitahoval. Byl to blázen, v jeho očích, ale přece jenom tak zatraceně sexy blázen, který ho dokázal přivést k vrcholu, který byl uvnitř něj. Vydechnul.

Captive Mind 6.

28. prosince 2010 v 20:21 | Katt & Sch-Rei |  Captive Mind (+ lucinQáá)

"T-Tome," vzlyknul Bill a pootevřel oči, ve kterých měl pár slzy, které se pokoušel zadržet. Viděl Toma mírně rozmazaně, jak s pootevřenými rty, mírně zakloněnou hlavu a přivřenýma očima tiše vydechuje a naráží si ho na sebe. Billa pohled na něj takhle vzrušoval, i ta bolest určitým způsobem, začínalo to být dokonce i příjemné.

You're my light indside my soul

28. prosince 2010 v 18:48 | Katt & Sch-Rei |  Graphics; Sch- Rei

Lekce lásky 16.

28. prosince 2010 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  Lekce lásky
Lekce lásky - obrázek.


Byla sobota, brzké ráno. Ode dne, kdy Bill znovu řekl bratrovy slova lásky, uběhlo čtrnáct dní. Celou dobu se navzájem hýčkali a uctívali. Nikdo ani nic jim nedokázalo krásné chvilky překazit. Máma dvojčat byla šťastná, že její synové k sobě našli opět cestu. Nevěděla, jak to mezi nimi doopravdy je. Kdyby to věděla, tak by jim vše rozmlouvala nebo je oddělila od sebe.

"Billi, lásko," pousmál se Tom a dal bratrovi za ucho pramen vlasů. Pohladil ho po tváři a víc k sobě přitulil.
"Ano?" opětoval Bill úsměv.
"Moc tě miluju," vydechnul Tom šťastně a políbil černovláska měkce na rty.
"Já tebe také bráško. Víš.. Tohle je lepší, než to, co bylo doteď. Už nechci být děvka, která roztáhne nohy každému, kdo
si ukáže," otřásl se Bill znechuceně.
"Už to nemusíš dělat. Nesnášel jsem tě za to," pokrčil Tom rameny a postavil se. Šel ke stolu, kde vzal blok s čistými papíry, propisku a učebnici matematiky.
"Tome, kam jdeš? Proč mi odcházíš?" zamrkal rychle Bill a posadil se.

You're sad; I'm sad. <3

28. prosince 2010 v 13:12 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Fáááj,
čáu děcká. ^^ Přemýšlela jsem, že bych se vám zase ozvala, tak se ozívám, ju? :D Pro začátek... i kdyby tento článek nikdo nečetl: Jakej byl Ježíšek? :D Hmm? :) Já musím říct, že sem s letošní nadílkou spokojená. :D HA! :D
Jináč... Dlouho sem sem neřidala povídku, nepíšu tak, jk dřív, ale máte tady nadílky od Katt, cajk. x) Nevím, jakou povídku bych měla psát dřív, nvíc teď není moc času, su furt někde v tahu. Ale možá se do toho brzo dám, ale nic neslibuju. :P Kurňa. xD Sme u nás včera spali  kámoškou, čuměli sme na booku v posteli na film a tadááá... mám klavesnicu plnou soli. :P z tyčinek. xD Co nadělám? :D Blbě se mi píše, no. xD
No, všimla sem si, že sem Katt dala novou rubriku. x) pfff. sem se vám ale rozhodla udělat něco jinýho!  Wall! :DDD jako by to nebylo jedno, no xD nic zvláštího, jen tak narychlovku, sem líá, takže tak to... :) >... perex ...<

Storm

28. prosince 2010 v 12:26 | Katt & Sch-Rei |  Blendy [ by Catherine ]
Taaak.. Tohle je blend k nové povídce, která se bude jmenovat Storm - tedy bouřka/ bouře. Dávám to sem ptoto, aby jste věděli, co přijde po Lekci, která už pomalu, ale jistě končí xDD Nevím, jestli vám to alespoň trošku přiblíží, ale možná jo :DD Kdyby ne, tak mmi alespoň řekněte názor :P Pokud ani to ne, tak klikněte na anketu xDD Děkuju ;D Obrázek pod perexem.

Cath.*

20. 12. - 26. 12. 2010

28. prosince 2010 v 12:22 | Katt & Sch-Rei |  Blog
Ta tuten týden navštívilo náš blog 355 lidí. Děkujeme vám ;D <33*

Klietka 16.

27. prosince 2010 v 17:30 | Katt & Sch-Rei |  Klietka
Klietka

Andreas
Po tvářích mám slzy. Mám.. tak zvláštní pocit z toho všeho. Není možné, že to Tom doopravdy udělal. Našel si za mě někoho lepšího? Pohled na to, co se tam děje... Takové to mezi námi nikdy nebylo, a už... nebude? Sklopím pohled.

Bill
Pomalu pohybuju rty. Užívám si to. Každý jeho dotyk, polibek.. Cítit jeho doteky na nahé, rozpálené kůži je něco tak dokonalého, nepopsatelného.. Každý jeho byť sebemenší dotek ve mně vyvolá šílený záchvat vzrušení. Cítím jeho dlaně všude, i když se mě dotýká na jiném místě. V mozku mám jen tři velká písmenka. Tom. Totálně mé tělo získal. Je to strašně něžné.. Vždy jsem si takhle představoval první bližší kontakt s nějakou jinou osobou.. Pohladím ho po hlavě. Chci se s ním mazlit… Nechci sex, jako jsem ještě před chvilkou chtěl. Má nadržená nálada se obrátila o 360 stupňů. Chci si užívat jeho doteky, být omamován jeho vůni..

Tom
Pohledím ho po boku. Je to tak... strašně jiné. Jiné, ale i tak se mi to líbí, snad ještě víc než to, co bylo s Andreasem. Podle mě, šlo s Andym jenom o sex. Neměli jsme nikoho jiného, museli jsme se nějak uspokojit, ne? Ale s ním... S Billem... Přijde mi každý moment jiný, mám šimrající pocit v břiše. Nejradši bych si ho k sobě přitulila už nikdy v životě nepustil. Je možné se... Zamilovat? Takhle zamilovat? Jestli ano, právě jsem do toho opravdu spadnul.

Andreas
Párkrát jsem ještě dovnitř nakouknul. Podíval jsem se, jak si to Tom užívá, jak si to oba vychutnávají. Je mezi nimi tak viditelné pouto, ale já si to nechci v žádném případě připustit, i když to dobře vím. Je mi to tak... strašně líto. Potichu neslyšně zavzlykám. Opravdu potřebuju sprchu. Otočím se a odšoupám se pryč se špatnýma myšlenkama a snad... zlomeným srdcem?