Březen 2011

Wake me up when September ends

28. března 2011 v 14:40 | Katt & Sch-Rei |  Sch-Rei - oneshot
Tak mě napadlo... Už jsem dlouho nenapsala jednodílku. Jednu starší jsem dopsala, tak doufám, že se vám bdue líbit a dočkám se nějakého toho komentáře. ;)
Sch.*

autor: Sch-Rei


Wake me up when September ends
Sch-Rei

Zapadající slunce se vytvářelo lesk černých havraních vlasů mladého chlapce. Seděl na zápraží svého domu na konci pláže, na opuštěném místě, které znali jen dvě osoby. Bylo září, poslední den tohoto měsíce. Seděl s kytarou v rukou, i když neuměl zahrát jediný akord jakékoliv písničky, držel ji v ruce a zpíval.

Letter for my love

27. března 2011 v 18:12 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei - oneshot
Taakže.. :P Včera tady byla perverznější básnička, dneska bude něžnějšího typu. Myslíme, že i víc povedenější. ;) Posuďte sami. :P


Píšu těchto málo řádků,
že to trvá už pár pátků.
Co mé srdce láskou hoří,
to neuhasí tisíc moří.

V mých myšlenkách jsi jen ty,
jak ochutnám tvé sladké rty.
Stejné jako jsou ty moje,
i tak jsou v mém srdci boje.

Bije jenom pro tebe,
nedoufám, že se to časem vstřebe.
Miliony úderů,
srdce jsi mi ukradl.

Už ho nikdy nechci zpátky,
když ho neroztrháš, jak kus látky.
Můj život by náhle skončil,
všechny trable bys dokončil.

Sugar of blood 3.

27. března 2011 v 13:15 | Katt & Sch-Rei |  Sugar of blood
Tak. Třetí díl, možná malinko kratší, ale nevadí. x)

autor: Sch-Rei

Hlasitá hudba se rozléhala po celé ulici. Byla černá tma, během pár hodin mělo začít svítat, ale to nebránilo zábavě v klubu na rohu ulice. Hlavní osobě tohoto podniku ale nálada ještě víc stoupla, když se tam před pár minutami objevil blonďák.
"Takže.. Jestli tomu dobře rozumím... Chceš se ho zbavit?" zvedl dredáč jedno obočí a sjel pohledem blonďáka, který byl opřený o dveře.

Neřestnosti na zápraží

26. března 2011 v 21:18 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei - oneshot
Toš... Esemesky! :D Tímhle způobem tohle vzniklo, prostě dva úchylové se udily, tak apsali básičku. xD Doufám, že se vám bude líbit, byla to [...] fuška!! :DD

autor: Sch-Rei & Catherine

Venku slunce krásně praží
Dvojčata jsou na zápraží
V kuchyni se řízek smaží
Maj i bramborovou kaši

Pásek rozepnout jde jen s těží
Tomovi v kalhotách už skoro sněží
Sousedovic pes k nim rychle běží
Billova riťka už se těší

Tajná identita, či jak se tomu nadává. :D Sch-Rei

25. března 2011 v 23:31 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Toš... Sem byla ukecána k tomu, abych vám něco o sobě napsala. :D A že na to máte právo, že. xDD
Tak, ale nevím, čím začít.^^ eztak mě polovina lidí tu zná, tak co?! :DD
Je mi... 14 let. xD (kuřeee) ... Jsem z Moravy (neasi xD) ze... Zlínska. :D
Pff... Učím se rušky, anglicky, umím nějaké ty základy francouštiny...
Miluju The Vampire Diaries, Skittles, Big Shock, můj notebook xD, muziku atd. :DD Jsem šíleně nenáročný a kromný člověk už od pohledu. xD No, já vám nebudu povídat, na jaký jsem škole, protože ještě trpím základku, že. :DD Ale už příští rok vypadnu z toho úchylnýhoústavečku. xD KONEČNĚ. :DDD Nesnáším tělocvik, matiku, fyziku, chemii a ostatní předměty, z kterých propadám. xDDD Nepiju, nekouřím (ani to, a ještě ani to xD) :D Jsem... Slušný chytrý dítě, prostě ideální sourzenec, dcera i žák. :DD O:) Ale s velice vysokou dávkou ironie. xD Mám ráda upíří tématiku, třeba v povídkách. x) Nebo i montážky.^^ achh...
Jsem závslák na... ničem. :D Nestačilo by to už?^^ kdyby něco, tak komenty. xD Jako že se tam možete optat, ale kdo by o mě chtěl víc vědět, že? :DDD nikdo.
a teď ta drastyčtější část... pod perexem můj xichtík >:DDD

Tajná identita... Odhalena? :P - Cath.

25. března 2011 v 22:43 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Takže.. Ano! Konečně jsem se odhodlala. :PP Nevím, co bych asi tak měla napsat... Tak možná pár věcí? :P
Je mi... 15 a jsem ze západních čech. :P Přesně to neřeknu. ;D Jsem na střední, dělám cestovní ruch ^^ Miluju jazyky, chtěla bych se jim v budoucnu věnovat pracovně. Chtěla bych jít na vejšku se studiem cizích jazyků. :P Nesnáším tělák a matiku xDDDD Šíleně ráda spím, neobejdu se bez mobilu. :D Nemám ráda lidi, kteří si na něco hrajou, nhesnáším přetvářku. Nenávidím lži - ale... Každej občas lže, že? ;] Miluju léto, teplo... Nesnáším zimu >< Na toto období bych si fakt radši zalezla do nory a přečkala tam xDDD Když lidem důvěřuju, jsem hodně ukecaná. Musím znát člověka dýl, abych mu věřila. ^^ Ráda pomůžu přátelům, když mají problém. ;)
Miluju pizzu, těstoviny a saláty... Jím jen kuřecí maso xDDDD Nenávidím mastný vlasy, nevyšla bych ven bez vyžehlených vlasů. :P - Ale nejsem barbienka, mhh? ;D Takový kecy mě opravdu vytáčejí. :P Nebo to, že jsem emo, etc. Neřadím se k žádnýmu stylu, já jsem já. ;D
Dříve jsem chtěla jít na pedárnu, udělala jsem i přijímačky... Ale jazyky nakonec vyhrály. :P Příští rok budu mít už 3 cizí. Pokud je někdo ze západních Čech, možná tuší, v jakým městě chodím na střední. :) Mám sourozence - sestru. Mladší. ;) Nemám tetování, ale chtěla bych. Na zápěstí [ zespod ] Billovu hvězdičku. :P Stejně tak jako piercing. Chtěla bych jazyk. :D Ale jsem šílenej poseroutka xDDD Tím se dostávám k dalšímu bodu... Nesnáším doktory a všechno s nima spojené! :// Grrrrr. Mi je špatně už jen z čekárny, fakt že jo. :DDD A ještě nenávidím svůj nos. Velkej jak bramboru. :/
Mám cholerickou povahu, dokážu se hádat kvůli všemu. I malinká blbost mě šíleně vytočí. :D Jsem šílenej perfekcionoista, vždy si stojím za svým. :P Jsem šílenej bordelář xDDDD Mám dvě zvířata - králíka a potkana. :P Miluju mořeee. ^^ Miluju Skittles, mám na nich šílenou závislost. :DDD Fakt... po těch bych se mohla utlouct xDDDD
Jsem narozená ve znamení panny a kamkoliv přijdu, jsem tam nejmladší. :'D

Nevím, už mě nic nenapadá, takže asi konec. :P Kdybyste chtěli, ptejte se v komentářích. ;]
Pro odvážné je pod perexem fotka. :P
Cath. ^^

Street dancer - All or nothing 3.

25. března 2011 v 19:44 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Podmínky pro další díl? Znáte. ;D Děkujeme ^^
EDIT: V menu je odkaz na fanouškovské stránky na facebook. Přidejte se. Budou tam nejnovější informace. :P

Catherine & Kerli

(Tom)

Sbalím poslední plechovky do batohu a hodím si ho na záda. Ještě kouknu na kluky a kývnu na ně. Nemůžu říct, že bych se na tu akci netěšil, naopak. Je to celkem dobrej adrenalin, když vezmu v potaz, že celkem riskujeme. Zapnu si do půlky zip od černý šusťákovky a vylezu hlavní chodbou v budově ven. Rozhlídnu se, abych se ujistil, že je čistej vzduch a mířím za budovu do zadu. Mezi dvě uličky, cestou do parku. Snažím se nedělat moc hluk a při tom ještě kontroluju kluky, jestli tu jsme všichni. Pohybujeme se raději tou méně osvícenou částí parku a postupujeme až k novému podjezdu. Vyhlídnu si dobrej kus zdi a hodím batoh na zem. Hned se k němu sehnu a vyndám roušku. Abych si nenadejchal těch sraček, co z těch sprejů jde. Připevním si jí k obličeji a vyskládám pár plechovek na zem.


"Kdo hlídá?" šťouchne mě do boku Max. Yeah, bezva. Víc hlasitěji by to ještě nešlo? Prudce se na něj otočím.
"Doprdele Maxi, jasně, řvi si tady ještě víc!" syknu a střelím po něm pohledem. "Jestli budeš řvát ještě hlasitěji, tak jedinej kdo nás bude hlídat, bude nějakej bengálec před mřížema," zavrčím.

Básnička? :D

24. března 2011 v 22:47 | Katt & Sch-Rei |  oneshot
Tak, aby jsme i pro začátek ujasnily, proč že to sem dávám... Protože je to pro Cath, a když už mě donutila to poslat (což jsem ješče neučinila) na TWC blog, tak to dávám i sem. xDD Je o výplod nudy, vzniklo to v SzČj O.o" mheh". ^^ a proč to asi dávám pod perex, že? ^^

No one is innocent 1. - Chocolate love 26.

24. března 2011 v 20:01 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Dobře, dobře," zasměje se a líbne mě na tvář.
"My na vás s tátou tedy počkáme v autě, zatím se běžte nachystat, zlatíčka." ještě se usměje a odejde. Přivinu se k Tomovi. Dám mu ruce kolem pasu a kouknu se mu do očí. Olíznu si rty a pak ho políbím.
"Lásko, děkuju. Strašně moc se těším," zašeptám a znovu obdaruju jeho rty polibkem. Dívám se mu do očí. Prohlížím si jeho tvář. Opravdu se těším hodně. Nikdy jsem nebyl takhle... Někde v přírodě. Vždy jen luxusní hotely u moře.


(Tom)

Spokojeně se na Billa usměju. Jsem rád, že je spokojený. Pohladím ho po tváři a políbím na čelo.
"Nemáš mi vůbec za co děkovat, lásko. Udělal bych cokoliv, abys byl... spokojený a šťastný. Jenom doufám, že si to užiješ. Myslím, že.. by jsme si mohli jít nachystat věci," pokrčím rameny a pousměju se. Pohladím ho jemně po boku. Trošku se odtáhne a přikývne.
"Jo, to je dobrej nápad," přikývne a odsouhlasí. Jde pomalu k patru. Je opravdu strašně roztomilý. Nemůžu si pomoct, ale pořád mu musím koukat na zadek. Je takový... Malinký, kulatý. Akorát do rukou. Dojdeme do pokoje a já se okamžitě vrhnu ke skříni. Vyhodím z ní takovou menší cestovku, červeno černou a do ní hodím svoje... dá se tomu říkat pyžamo? Je to staré tričko, spával jsem v něm i jako dítě, ale to mi bylo jak šaty. Teď je mi to tak... Fajn, trošku volné. Jako dítě jsem ho vytáhl z tátovy skříně a od té doby v něm spávám. Mám ještě pár triček, ve kterých spím, ale toto je nejlepší. Ještě na to hodím černé tepláky a dvoje boxerky. Pro mě a pro Billa, samozřejmě. Jedny jsou černé a druhé takové zelené. No... Ještě zapátrám ve spodní části skříně, než se dohrabu k dvěma hromádkám úzkého oblečení. Vydechnu.

Kondomová chaloupka 2/2

22. března 2011 v 20:05 | Katt & Sch-Rei |  Desatero pohádek pro twincestem poznamenané děti

"Zajímavé," ušklíbl se Tom a chaloupku si se zaujetím prohlížel. O tomhle se mu bude ještě určitě párkrát zdát. Povzdechl si.
"Velmi, velmi," ušklíbnul se Bill a prohlížel si střechu. Olízl si rty a kouknul na Toma. Přikývnul si a zase se otočil zpátky. Chtěl zkusit něco jiného. Sundal ze střechy jeden kondom s vroubkama, který se mu zalíbil na první pohled. Myslel si, že bude mít určitě lepší požitek.
Tom si stále prohlížel chaloupku. Bylo to... Zajímavé. Vážně, netušil, že by někdy na tohle mohl narazit. Ale nechtěl jít za žádnou cenu dovnitř! Byl si jistý tím, že uvnitř mají hnízdečko ty zrzavé potvory. Jo, za práh tohoto ho nikdo nedostane! A jedna bude vypadat jako on… Unese mu Billa a znásilní ho. Což o to. Billovi by to nevadilo… Ale Tomovi by se opravdu nelíbilo, kdyby Billa šukal někdo jiný.
"Brácha, vyzkoušíme ho?" ušklíbnul se Bill nadrženě.
"Ale nesmí nás vidět," zašeptal Tom důležitě nazpět. Nechtěl, aby Billovi natrhla nějaký dredatá veverka prdelku. To může jenom on, nikdo jiný. I když... Možná, by to veverce dovolil, kdyby ho čenžla za Britney Spears. Ale jen jednou! Zašklebil se. Ne, žádná veverka mu nebude šukat bratra.
"Nebooooj," zasmál se Bill a kondom rozbalill. Nasadil ho na Tomův penis a svléknul si kalhoty a boxerky. Nezapomněl se opřít loktama o chaloupku a vyšpulit zadek.

Kondomová chaloupka 1/2

22. března 2011 v 20:00 | Katt & Sch-Rei |  Desatero pohádek pro twincestem poznamenané děti

"Tome, oh," ozvalo se z hrdla černovlasého chlapce, který se pohnul proti svému bratrovi. Třel se svým penisem prudce o jeho břicho, ve snaze dojít k vrcholu. Hladil ho po zádech, občas kousnul do krku. Sex byla jedna z každodenních aktivit, kterou dvojčata provozovala. Nepřišlo jim to nějak… Zvláštní nebo nechutné. Nebylo na tom nic nechutného. Byla jednovaječná dvojčata, spala spolu už od doby, co byly v matčiným břiše. S věkem s ale měnily požadavky. Bratrům přestávalo stačit jen ležení ve společné posteli, a tak jednoho dne přešli na sex. Ze začátku se ho snažili provozovat, když nikdo nebyl doma. Postupem času se potřebovali cítit víc a víc, neřešili, jestli je někdo doma nebo není.


"Můžete toho laskavě alespoň na pár minut nechat?!" zabouchala na dveře bratrů vztekle Simone, jejich matka. Od rána ji bolela hlava, steny synů ji dráždily ještě víc. Tom ale místo toho, aby Simone poslechl pevněji chytil Billa a tempo přírazů ještě zrychlil. Užíval si to jako vždycky. Dělalo ho spokojeným, když bratra mohl ušukat skoro k nehybnosti. Zbožňoval jeho naříkavé steny, nutilo ho to k ještě větší výkonnosti.
"Máš tak velkého ptáka, sakra," zasténal černovlásek a zvrátil hlavu do záklonu. Nevnímal nic jiného, než jeho penis ve svém zadku. Soustředil se jen na jednu věc - na dobře provedený sex.

No one is innocent 1. - Chocolate love 25.

21. března 2011 v 18:52 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Aha. Jsou.. Strašně milí. Nad čím přemýšlíš, Tomi?" Usměju se na něj.
"Já jen... Jen tak, vlastně..." pokrčím rameny. "Nad ničím." Myslím, že to téma nemusím načínat.
"Tak dobře," přikývne a ještě víc se na moje tělo přitiskne. Začne se o něj pravidelně třít. Potichu vydechnu a dlouze, něžně ho políbím. Rukou vyjedu z jeho kapsy a vjedu jí pod jeho kalhoty na boxerky, chytím ho jemně za zadeček.
"Neboj," šeptnu mu proti rtům, aby si nemyslel, že něco zkouším.
"Věřím ti," zašeptá a přivře oči. Opře se zase do mojí ruky. Objímá mě a spokojeně se usmívá. Pousměju se.
"Nemáš hlad, žízeň? Nebo.. tak něco?" řeknu a druhou rukou mu oddělám z tváře pár pramínků vlasů, líbnu ho na čelo. Rukou v kalhotách ho začnu hladit přes boxerky.
"Nemám. Děkuju," přitulí se mi do náruče. Je... Opravdu hodně přítulný.
"Co budeme celý den dělat?" zašeptám a nakloním se mu ke krku, kde se otřu nosem. Slyším, že by... Zasténal?
"Něco určitě vymyslíme, hm?" pohladí mě palcem po tváři. Vytáhnu špičku jazyka a přejedu jím jemně asi po centimetru Billovy kůže na krku.
"Mmm.. Dobře." Ještě víc se na mě natiskne tělem. Cítím, jak je horký.
"Pokračuj, prosím," zašeptá. Jenom přikývnu a začnu špičkou jazyka jezdit po jeho krku, sem tam mu trošku skousnu kůži. Rukou v jeho kalhotách trošku na jeho zadek přitlačím a natisknu si ho k sobě, palcem po něm jezdím. Nakloní se mi ke krku a zasténá mi do něj. Cítím.. Těsno. Yeah. Velký těsno. Olíznu si rty a přejedu mu jimi po celé délce krku.

Street dancer - All or nothing 2.

20. března 2011 v 19:40 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Víte lidi, že jste nám udělali opravdu radost? 9 komentářů :) Jsme moc rády, že se vám to líbilo! ^^ Tudíž tady je druhý díl. :) Třetí bude když budou komentáře. :) První díl četlo 9 lidí, takže... ;) 9 komentářů [ minimálně ] = 3. díl ;)


Catherine & Kerli


"Budu ti podávat info, hned jak něco zjistím, zatím zdar," rozloučí se se mnou a ukončí hovor. Slyším jen hluché pípání. Mhhh… O další problém navíc. To mi opravdu scházelo.

"Už můžu?" zartikuluje Lucy. Vydechnu a sklouznu na ní pohledem. Nemám zrovna teď moc náladu..zvlášť po tom telefonátu, ale tak co.
"Jo můžeš," hlesnu a pohladím jí po zádech.
"Budeme si hrát," zasměje se a kousne mě do rtu. Jednou rukou mi obratně rozepíná kalhoty. Nechávám jí a pozoruju jí u toho. Alespoň jí udělám radost a já se trochu uvolním. Problémy se kupí čím dál víc. Benga, soutěž, nová crew ve městě. Vydechnu. Potřebuju se uklidnit.

"Užiješ si to, opravdu moc, broučku," sveze se na zem a roztáhne mi kolena od sebe. Mezi nohy se vtěsná. Zajímalo by mě, co si od takových sladkých řečiček slibuje. Ví, že nejsem na vztahy a taky ví, že je jenom děvka, kterých je tady spousta. Není nic víc a nikdy nebude. Přivřu oči a nechám jí dělat svou práci.

Sugar of Blood 2.

20. března 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Sugar of blood
autor: Sch-Rei
"Kaulitz?" zeptal se Bill se zájmem a zvedl jedno obočí. Nabízela se mu šance, pokud mu doopravdy Andreas mohl zajistit místo, kde by ho nenašli. Začínalo se mu to líbit ještě před tím, než začal blonďák mluvit. Chápal, že je pro něj riziko a i přes to, že mu dřív utekl byl rád, že mu chce pomoct. Pokud v tom nebylo něco jiného… U Andrease nikdy člověk neví.

Sugar of Blood 1.

18. března 2011 v 21:28 | Katt & Sch-Rei |  Sugar of blood
Salut. :)
Nebudu otravovat s předmluvou. Jenom chci k začátku napsat, že pokud se to nebude číst, tak to sem už přidávat nebudu. Je to jen na zkoušku. :) Nic a nikdo hold není dokonalý. ;) Toš tak. ^^
autor: Sch-Rei
"Sakra," zasyčel černovlásek, když se bosými chodidly ocitl na asfaltu i se svou taškou.
"Nenechám se kvůli tobě zavřít jen proto, že si neumíš dávat pozor, jasný? Každou chvíli mám a krku fízly," zavrčel nazpět blonďák. Byl od prvního pohledu starší, než mladý černovlásek.

Street dancer - All or nothing 1.

18. března 2011 v 18:32 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Aloha ;D Mohli jste vidět blend už na facebooku, rozhodla jsem se, že sem dám první díl. ;D Nevím kdy a jestli ůbec tady bude druhej. Když bude hodně komenářů, tak ano. ;) C.
EDIT: věnováno Kiki ;)
Autor: Catherine & Kerli


(Bill)

Dneska už poněkolikáté. Jedna a ta samá sestava, ale… Musíme to tak dělat. Soutěž je za týden, opravdu mi na ní záleží! Nesmíme si dovolit udělat žádnou chybu. Ne, protože tam bude crew z druhé strany města. Musíme ukázat, že my jsme crew města. My jsme ti nejlepší, nikdo jinej. Musíme to všem ukázat, yeah. I když… Nezakrývám, jednu věc. Rád bych si zašukal s jejich vůdcem. Myslím, že se jmenuje… Tom? Ale to je fuk. Všichni, kdo s ním šukali si ho chválí. Taky bych to zkusil. Jenže… Klesla by má hrdost a postavení. Pche. Ne, nic nebude Bille. Máš dost borců u sebe, tamto hovado nepotřebuješ. Kurva! Proč mluvím sám k sobě? Zavrčím a otočím se. Odhrnu si z tváře pár dredů.


"Musíš to Alexi pořád kurvit?! Je to pouliční tanec, nemáš vypadat jako vzteklej opičák v kleci!" zakřičím na Alexe. Ne, přeháním. Ale musím si to na někom vybít, musím se nějak uklidnit. Sjedu pohledem zbytek lidí. Mhhhh… Ještě Samantha.
"A ty Sam, nelez takhle blízko k Sebastianovi. Fajn, chceš aby tě ohnul, ale teď se prosím soustřeď na toto, yeah?!" Tak… To bychom měli, fajn.
"Si to můžeš udělat všechno sám, když jsou pro tebe všichni taak moc špatní," protočí oči Alex. Pche, Sám si to budu dělat? To uhádnul. Já jsem sice špička, ale to neznamená, že budu makat sám. Nikdo nesmí udělat žádnou chybu! Nikdo!
"Radši drž hubu a snaž se," odseknu a zakroutím hlavou. Pustím song odznívá začnu tancovat. Mhhh… Zase tak příjemně uvolňující pocity, jako pokaždé, když začnu. V žilách se mi rozproudí krev, je to… Jako bych se dostal do jiné dimenze.

Love Is The Answer

15. března 2011 v 23:00 | Katt & Sch-Rei |  Graphics; Sch- Rei
Nevěděla jsem, jestli to sem dávat, když je to jenom taková... jednoduchá blbost, ale i tak... A netuším, do jaké rubriky, takže je to jenom tak. :D Mám v tom blogu teď malinko guláš. xD
Sch.*

by: Sch-Rei


Prosinec 7.

15. března 2011 v 18:27 | Katt & Sch-Rei |  Prosinec (+ Kerli)


Venku pomalu svítalo. Nastával nový den. Černovlasé ptáče, které se tulilo ke svému staršímu dvojčeti pomalu rozlepovalo oči. Bill se celou noc ze spánku usmíval. Zdálo se mu o Tomovi.. O tom, jak se spolu poprvé milují. Líbilo se mu to, i když to bylo jen ve snu. Měl jasno. Brzy to bráškovi dovolí..
"Tomi, vstávej. Je ráno." Řekl černovlásek šťastně a z dredáčkem opatrně zatřásl.
Starší chlapec rozlepil své čokoládově zbarvené oči a několikrát pomalu zamrkal. Musel se usmát. "Dobré ráno, lásko." Zazíval a promnul si oči. Spalo se mu krásně. Opravdu krásně.

Bill na nic nečekal. Sklonil se nad bratrův obličej a obdařil jeho rty sladkým polibkem. Na oplátku se dočkal pohlazení a úsměvu.
"Dneska jdeme do lesa." Oznámil Bill bratrovi a stále se usmíval..
Tom se pousmál. "Co budeme dělat v lese?" podepřel se mírně na loktech a zadíval se bratrovi do mandlových očí.
"Projdeme se.. A mohli bychom tam donést nějaké staré pečivo zvířátkům." Odvětil Bill pohotově a sedl si Tomovi do klína.
Ten si Billa za boky přitáhl víc k sobě a otřel se nosem o jeho krk. "Tak dobře." Usmál se a přivřel oči. Bylo mu krásně a ta postel byla krásně teplá..

Going Under 11.

14. března 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Going Under (+ Antichrist Superstar)
Going Under 11.
Sch-Rei & Antichrist Superstar

Bill
Stojím před mřížemi. Koukám na jednu už nějakou tu minutku. Mračím se na ni s rukama v bok. Zvednu jedno obočí, soustředěně ji při tom pozoruju. Ha! Ne, ne, na mě si nějaká mříž nepřijde, viděl jsem, jak se pohnula! Jo, hýbe se, ale jenom když se nekoukám. Nebo... Když si myslí, že nekoukám. Jinak je tvrdá jako skála. Mmm... Jako skála. To mi připomíná... Sklopím pohled dolů, podívám se na svůj klín. Ušklíbnu se. Něco mě napadlo, ale... Nevím, jestli to půjde, spíš ne. Ale mám času dost, můžu zkusit všechno. Přicapu k mřížím a jednu opatrně pohladím. Jsou chladné. Příjemně chladné. Vydechnu a i když to jde těžko, vzhledem k tomu, kolik jich tu je, tak se k ní natisknu. Začnu se o ni třít klínem, pěkně nahoru a dolů… Nahoru a dolů… Přivřu oči a ztěžka vydechnu. Pousměju se, když potichu zasténám. Líbí se mi to, hele. Jen… Doufám, že mě za to nikdo nich… neudělá. Přirazím proti mříží a zasténám. Omotám okolo ní pevně prsty a začnu se o ní tvrději třít.

No one is innocent 1. - Chocolate love 24.

13. března 2011 v 20:12 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love


"Tomi, ale... To přeci nejde. Nemůžu narušovat vaši rodinu." Hladí mě po zádech a utrápeně se dívá. Zakroutím hlavou.
"Jde to. Rodiče s tím problém určitě mít nebudou. Já tě nenechám jen tak někde, lásko. Když už, tak… Tě chci mít tady, u sebe… Chci, aby si se měl dobře aspoň... aspoň trošku," řeknu tiše. Hladí mě po tváři a oddaně se na mě dívá.
"Děkuju, princi. Opravdu strašně moc děkuju." Pousměju se na něj.
"Ty? Nemáš vůbec za co děkovat. Jsem rád, když můžu pro tebe cokoliv udělat."


(Bill)

Překvapilo mě, že Tom chce, abych tady zůstal. Opravdu moc si toho vážím a jsem za to rád. Asi to bude i lepší pro mě. Divím se, ale… Že to nebude vadit jeho rodičům. Mají jsou proti tomu všemu a jeho nás ještě podporují? Musí být opravdu hodní.
"Strašně moc si toho vážím. Budu dělat všechno, co budete potřebovat. Opravdu."
"Nemusíš dělat vůbec nic, mě stačí, že budeš v pořádku," vydechne Tom a letmo mě políbí na rty. Oplatím mu polibek, ale hlouběji.
"Můžu tady lásko s tebou zůstat i dneska v noci?" zeptám se nesměle. Už tak je mi to hodně hloupý. Tom se na mě usměje a přikývne.
"Můžeš tady zůstat, kdykoliv budeš chtít, opravdu." Políbím ho.
"Nechci domů. Alespoň dneska ne." Kouknu na něj a vyndám mobil. Vypnu ho a usměju se.
"Dobře," usměje se a přikývne.

Going Under 10.

12. března 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Going Under (+ Antichrist Superstar)
Going Under 10.
Sch-Rei & Antichrist Superstar

Tom
Tál jsem pod Billovými doteky. Necítil jsme nikdy nic tak krásného...dobře teď možná přeháním, ale nebylo to zas tak daleko od pravdy. Když se mě Bill dotkl polila mě vlna vzrušení. Můj chtíč, po jeho těle, se ještě zvýšil. Pokud to ovšem vůbec bylo možný. Už teď jsem byl rozpálený až do morky kostí a když jsem si k tomu ještě představil jak vnikám do Billova křehkého těla..myslel jsem, že se už jen nad tou pouhou představou udělám. Svou pozornost jsem přenesl i na jeho druhou bradavku, kterou jsem párkrát obkroužil jazykem a lehce vzal mezi rty a následně jí začal sát. Bill hlasitě zavzdychal a drsně mi zajel nehty do kůže na zádech. Jednou rukou jsem se přesunul na Billův zip u kalhot a hbitě ho rozepnul. Pousmál jsem se, když se Billovi boky nadzvedly, aby mi usnadnili sundání jeho zatraceně úzkých a sexy kalhot. Neotálel jsem a sundal mu je i s trenkami.
"Oh..kurva" zavzdychla jsem, když se mi naskytl pohled na kompletně nahého Billa. Nepochyboval jsem. On byl nejdokonalejší osoba, kterou jsem kdy viděl.. a pohled na jeho nahé tělo. Už nikdy sem nechtěl spatřit nic dokonalejšího.

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 5.

12. března 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.
Bill: "Chtěl bych mít miminko.. Jen moje a jeho. To by bylo něco jiného.. Nebo třeba adoptované. Nebylo by ani jednoho z nás. Neměli bychom si co vyčítat," vydechnu a pohladím opeřence na prstě u nohy.

Tom: Oh, yeah. Kašlu na to. Vstanu a cigaretu zašlapu na zemi. Jdu zase dovnitř, možná trošku smrdím kouřem. Jdu do obýváku, k Ann. Nahnu se nad ní, je zabraná do toho medvídka, co jsem jí podal. Pousměju se a i s méďou si ji vezmu do náruče a jdu s ní do ložnice. Lehnu si na postel, položím si ji k sobě. Nechám ji, aby mi zase ručkou chytila jeden z prstů a druhou si hrála s dredama. Očividně ji to baví. Přivře oči.

Bill: Pevně zavřu oči a zvednu se. Vyjdu schody a nakouknu do ložnice. Zatlačím tlačící se slzy. Vypadají spolu tak.. Šťastně. Tiše tam vkročím.

Tom: Pomalu... Usínám, jsem celkem unavený. Už ani nevnímám, jak mě malá tahá za dredy, je mi to celkem jedno. Potichu zívnu, slyším jenom, jak něco pořád povídá.

Bill: Sednu si na zem. Ke skříni. Dívám se na ně.

Tom: Ann něco vypískne, pootevřu oči, ale koukám, že se usmívá. Jenom se pousměju se zase oči zavřu.

Bill: Tiše vzlyknu. Opět.

Tom: Něco zaslechnu, ale nevěnuju tomu pozornost. Bill je někde s tím jeho opeřencem, a kromě Ann tu nikdo není, třeba se mi to jenom zdálo. Pootevřu oči, když cítím na prstě, s kterým si Ann hraje něco mokrého. Ono mi ožužlává prst? Zasměju se."Ann."

Bill: Pozoruju je. "Jsi... Krásný táta." šeptnu.

Tom: Trošku se leknu... Bill? zamrkám a zvednu se do sedu. Kouknu se na Billa. "Bille?" pípnu. "Co tu... eh."

No one is innocent 1. - Chocolate love 23.

11. března 2011 v 18:45 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Jo, dobře. Takže mu to oznámím jako hotovou věc, ano?" zacpu si uši rukama. Ne... Tohle je opravdu jen... zlej sen. nemůže to být pravda! Prostě ne. Nemůže být tak krutá, nebo snad jo? Z přemýšlení mě vytrhne prudké otevření dveří. Zvednu trošku hlavu. Nadechnu se. Čekám, co přijde.
"Bille? Mám s tebou řeč... Ne, vlastně jen..." Vydechne. Má zvláštní pohled, hodně přísný. Jde ke mě, posadí se vedle. Odtáhnu se do druhého kouta postele. Ne. Opravdu jí nechci být tak blízko. Ne po tom, co jsem slyšel. A já jí to ještě zkoušel vysvětlit. Ne. Nezůstanu tady už ani chvilku. Zvedne trošku obočí, zakroutí hlavou. Divím se, že se neštítí v té posteli sedět.
"Víš, zlato... Bavila jsem se s Gordonem. Tady tohle okolí ti moc neprospívá, rozhodli jsme se, že se... Budeme se stěhovat." Zakroutím hlavou. Ona.. Ona mi nebude říkat zlato.
"Nestěhuju se," řeknu odhodlaně. Tak. A teď ať se klidně posere. Klidně budu bydlet někde... Pod mostem. Hlavně, že budu s Tomem. Tak.
"Něco jsem řekla, rozhodli jsme se s Gordonem, Bille. Stěhujeme se hodně daleko odsud a snad konečně dostaneš rozum!"

[ We were born this way - to be together ]

11. března 2011 v 17:47 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Tak, miláčkové...

vím, ten minulý dess moc dlouho nevydržel, ale nevadí. Tak nějak jsem nový vytvořila po dlouhé době já. :D Je to takový jemnější, než ty předchozí, ale tak snad se vám i tak bude líbit. :)
Omlouvám se teda Verče, že jsem její dílo tak rychle nahradila, ale snad mi bude odpuštěno.)))
Pod perexem je takový náhled, jak by to mělo vypadat. Je to spíš i pro mě, protože já to v téhle velikosti nemůžu vidět, kvůli svému blbému monitoru. xD Tak, nevadí...

EDIT: Gramatická úprava, Cath. :D

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 4.

11. března 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.
Tom: Nakrčím obočí. Pohladím ho po tváři. "Možná... By sis to měl jít vypláchnou, nebo něco. Bude to dobré."

Bill: "Bolí to. A je tam krev. Takhle mě odměňuje mou otcovskou lásku.." zavrčím.

Tom: Políbím ho na horní ret. "No ták. Bude to dobré, nic to nebude. Třeba se mu jenom něco nelíbí."

Bill: Fňuknu. "Nenávidí mě,"

Tom: "Awww." Obejmu Billa a přitulím si ho k sobě. "Ne, to není pravda. Má tě rád. Nic si z toho nedělej, zlato."

Bill: "To je jako... Kdyby kousla Ann tebe,"

Tom: Nakrčím obočí. "Tak by mě kousla, no. Hlavně že mě nekoušeš ty," ušklíbnu se. Pohladím ho po hlavě. "Prostě si z toho nic nedělej, třeba má nějakou špatnou náladu, nebo tak."

Bill: "Nenávidím ho," zavrčím.

Tom: "Bille, no tak. Vždyť... Nic to není."

Bill: "Je. Dal jsem mu pusu a jemu se to nelíbilo." Vzlyknu.