Duben 2011

Please, Breath - info.

30. dubna 2011 v 21:06 | Katt & Sch-Rei |  Blog

Olá.))
yeh, proč asi otravuju s článkem o ukončené povídce? Protože mě i přes to, jak zkončilo, napadlo pokračování. Potřebuju od Vás, kdo / jestli někdo to četl, jestli mám pokračovat, nebo ne. ;) Já tui povídku ráda mám, takže psaní mi problém nedělá, ale objevila by se tady později, až by byly hotové všechny díly, že. Takže, je to na Vás, ne na mě. Kdyby se mi do toho nechtělo, tak to nenavrhuju, neasi. :)
Takže, pod článkem je anketa, takže tam aspoň pár z vás kamkoli klikněte, jestli sem vůbec ještě někdo chodí, když tady nic nepřibývá. xDD

Sch-Rei

I can be your hero 9.

21. dubna 2011 v 16:20 | Katt & Sch-Rei |  I can be your hero

autor: Sch-Rei

Simone netrpělivě odpočítávala minuty, než na hodinách odbije pátá hodina. Všichni, až na Billa měli prázdné talíře, ale Simone nechtěla, aby se ještě něco dělo. Ne, než Bill dojí svoji večeři.
"No šup, Bille," popohnala ho. I když sám několikrát matku přesvědčoval, že jít nechce, Simone si trvala na svém. Tom přece dokázal taky sníst své jídlo úplně bez řečí, proč by taky nemohl i Bill? Černovlásek nic nenamítal, jen do sebe pomalu soukal jedno sousto bramborového salátu za druhým. Nechtěl, aby se s ní zase Tom nebo Gordon hádali, i když Tom se poslední minuty moc neměl. Neslyšel ho ani jednou promluvit, to ho znervózňovalo. Věděl, že cítí jeho strach a starosti, bylo to jeho dvojče, ale nechtěl, aby se kvůli tomu musel trápit i on.

Holiday day [ Tom/Andreas ]

11. dubna 2011 v 18:29 | Katt & Sch-Rei |  Catherine - oneshot
Asi nick tomu neřeknu. Jen.. Psala jsem to, když jsem byla nemocná, takže tomu odpovídá výkon. ;) Za sex se tu stydím jakým je odfláknutým způsobem, ale jsem líná to předělávat. x) Příště to bude lepší ;D Cath.

VĚNOVÁNO SCH-REI! <3


Catherine


Další den z dvouměsíčních prázdnin. Pro dvojčata a jejich nejlepšího přítele Andrease to však neznamenalo volno, ale další z mnoha nudných dní. Dokázali se zabavit snad pokaždé, bavili se, i když všichni vlastně mlčeli. Čas, který ale trávili teď společně byl opravdu hodně vysoký. Andrease nebavil humor dvojčat, který chápala jen ona. Buď převracel oči, anebo se tvářil tak, že všemu rozumí. Potřeboval mít mezi Kaulitzi vyšší postavení, prosadit se. A jinak by se mu to pravděpodobně nikdy nepovedlo. Přistoupil na jejich vlnu a vše bylo v pořádku.


Blonďatý, čtrnáctiletý kluk se díval na černovláska, který byl zachumlaný v červeném spacáku. Ležel mezi ním a Tomem. Odjakživa byl umanutý. Odmítal spát někde jinde. Místo se mu zamlouvalo. V případě strachu se mohl přitulit buď k tělu na levé straně nebo k tělu na pravé. Ani u jednoho mladého chlapce by se nikdy nedočkal odmítnutí. Zvláště teď. Večer se díval i přes své odmítání s Tomem a Andreasem na horor. Z duše nenáviděl takovéhle druhy filmů. Měl nejraději slaďáky nebo komedie. Nic víc. Pro jednou se rozhodl udělat výjimku. Už jen proto, že by musel být sám ve stanu, ve kterém byla naplánována noic dvojčat a jejich společného přítele. To odmítal okamžitě. Raději seděl na hnědé pohovce s dlaněmi na očích. Uši ale neubránil před strašidelnými zvuky, které se z televize linuly. Díky své představivosti si scénu představoval mnohem horší, než vlastně ve skutečnosti byla.

Passion is Art

8. dubna 2011 v 23:57 | Katt & Sch-Rei |  Sch-Rei - oneshot
autor: Sch-Rei
Noc. Nebe temné, na kterém zářili zlaté hvězdy spolu s úplňkem. Dnes to byl obzvlášť krásný měsíc. Jeho jas se odrážel v slzách, které dopadali na rozprášenou zem a bosá chodidla. Chlapec, jehož vlasy byly tmavé přesně tak, jako nebe, běžel tmavou cestou okolo statku za městem. Měl strach, klepaly se mu ruce, v jeho očích byl žal, tak jako na srdci.

On The Other Side 18.

8. dubna 2011 v 23:20 | Katt & Sch-Rei |  On The Other Side
On The Other Side 16.
Sch-Rei
"Kde je Bill? Jestli si nepohne, tak tam budeme opět pozdě," zavrčel naštvaně David a dal ruce v bok. Měli hrát v jednom klubu a už i tak měli zpoždění, jen nikdo nevěděl, kde je Bill. V jeho pokoji nebyl, nebylo ho po celém hotelu, kde být mohl. Dokonce ani u Toma v pokoji.
"Trucuje," vydechl Tom a protočil panenky.

Šalala.

2. dubna 2011 v 15:48 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Jen.. Menší info? Asi. ;D Nepřibývá sem nic z důvodu, že... Sch-Rei je nemocná a na mě něco leze. PÚotřebuju to vyležet. :/ Každopádně na vás nekašleme. ;) Až to půjde, budou zase povídky. ^^

Cath.