Květen 2011

Omluva... aneb blogu zase jednou zajebalo.

23. května 2011 v 18:30 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Super...

Cath mě upozornila, že chybý poslední věty v Side by side 2.
Výjmečně to neí moje chyba, ale blogu. Odmítá to tam vložit, takže vám to zkopíruju sem :

A to jsem mu ani nepopřál dobrou noc. Zajímalo by mě, jak se mu bez toho usínalo. Vždycky říkal, že se mu s mým přáním dobré noci usíná lépe.

...
Tak No breath 2. je blbě, protože mi to nechce se uložil s odstavcema.
Všechno pooprravuju, až se blog zase vzpamatuje, ale začíají mě tyhlety "výpadky" s*át. S prominutím -___-

Sch-Rei

Side by side 2.

23. května 2011 v 17:56 | Katt & Sch-Rei |  Side by side
Autor: Catherine


Jak jsem napsala, každý týden bude jeden díl. Na tenhle týden ho tady máte. :)
K další změně jména... Asi zůstanu i přes problém u starýho nicku, uvidím.)
Zvláštní poděkování k tomuhle dílu, pravděpodobně i k dalšímu patří Sch-Rei, ta betaread :)) Děkuju ^^* A vy můžete začít číst. Za komentáře děkuju.))
Cath.

TOM
Nechápavĕ zamrkám a podívám se jestĕ jednou na problikávající obrazovku. Opravdu se mi to nezdá... Napsal to. Kurva! Zakroutím hlavou a podívám se na hodiny. Před chvilkou míjela velká ručička dvanáctku, což znamená, že je akorát čas, abych šel domů.
Odhlásil jsem se z chatu, vypnul počítač a zvedl jsem se ze svojí kancelářské židle. Přešel jsem ke dveřím a zhasl svĕtla. Mám od práce pokoj. Alespoň pro dnešek.
"Ahoj lásko," otevřel mi dveře od domu Alex, můj přítel. Mhhh... Jak milé... Připravená večeře by se mi ale zamlouvala ještĕ víc. A kdyby mi řekl, co se stalo s Billem, že je najednou takový, byl bych ještĕ šťastnější.

No breath 2.

23. května 2011 v 17:37 | Katt & Sch-Rei |  No breath
autor: Sch-Rei

Vrátit se po dlouhém dni do prázdného bytu, s hlavou plných myšlenek o ničem a hlavně pouze se svým stínem. Samota? Proč zrovna tohle musí být pro člověka tak těžké, když ztratí to, po čem celý život toužil? Někteří lidé to možná nevnímají. Někdy se ale stane, že i ten největší samotář z vlastní vůle, se cítí opuštěný a na celým světě úplně sám. Všechno v životě nemůže být úplně jednoduché. A to nebylo ani pro Toma po celém roce v říši snů, představ a nadějí, kdy nevnímal okolní svět a nehybně ležel na nemocničním lůžku mezi čtyřmi bílými zdmi.

Street dancer - All or nothing 10.

17. května 2011 v 8:00 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Catherine & Kerli
Na malou chvíli se ocitnu v hřejivém objetí patřícím Mathiasovi. Vydechnu.
"Ty to zvládneš, Bille… vždycky jsi dokázal všechno, co sis vzal kdy do hlavy. Tu soutěž odtancujeme jako nikdy dřív. Vyhrajeme to, rozumíš?" hladí mě po paži a hledí mi zpříma do očí.

Párkrát souhlasně kývnu a znovu se k němu přitisknu. Nehledám v tom nic jiného… Jak přátelský obětí. Ani nemůžu. Slíbil jsem věrnost Fabianovi. Napořád.
"Je tady s námi, že jo?" podívám se na něj.
"Určitě ano… pořád na nás dohlíží a dává na nás všechny pozor. A pořád tě miluje…"

Vydechnu a kývnu. Přitisknu se k němu ještě víc. Opravdu potřebuju cítit něčí tělesnou blízkost. Nemyslím tím sex, myslím obejmutí. Potřebuju dodání opory, alespoň… Takhle. Pohladím ho po zádech a přivřu oči. Položím si hlavu na jeho rameno.
"A já miluju pořád jeho," pousměju se.
"Já vím," odpoví. "Všichni to víme."
Tiskne mě k sobě a hladí mě. Je mi konečně o něco příjemněji. Nejpříjemněji by mi bylo sice s Fabianem… Ale to už nevrátím, bohužel. Nakrčím nos a podívám se na Mathiase.

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 11.

17. května 2011 v 7:30 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.
Catherine & Sch-Rei

Tom:Když vidím Andyho zamračím se. Ne, tohle se mi nelíbí. "Víš...ono jde tak trochu o Ann..." začnu.

Andy: Ušklíbnu se, když vidím Billa, začnu ho sjíždět pohledem.

Bill: Zašklebím se na Andyho.

Elis: "Co se děje? Je snad nemocná?"

Tom: Andyho si nevšímám, koukám na Elis. "Ne, víš, já...Chtěl bych s tebou něco probrat...Ale...Sám?" skousnu si ret.

Andy: Svlíkám Billa pohledem.

Bill: Protočím oči.

Elis: "Um. Dobře..." Zvednu se a jdu pryč z pokoje.

Tom: Zvednu se a jdu za Elis. Nervózně se skouslým rtem koukám do země. Je mi blbé, se jí takhle na to ptát, ale... Bill má pravdu, je potřeba to vědět, bude to lepší.

No one is innocent 1. - Chocolate love 33.

17. května 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love
Catherine & Sch-Rei"Já... tati, já jsem váš chtěl.. o něco poprosit," řeknu potichu a sklopím pohled. Teď jsem si vlastně vzpomněl na něco, o čem jsme mluvili s Billem, co jsem mu.. nabídnul. Vydechnu, jen doufám, že... nebude proti.
"O co? Mluv," usměje se na mě. "Chceš mluvit tady, nebo půjdeme jinam, abychom ho nevzbudili?"
"Ne, v pohodě, já jen... Víš, Bill má nějaké problémy doma s mámou, kvůli tomu, že... že je se mnou, že si nenašel holku, ale... mě," povzdechnu si a podívám se na něj. "Já jen... Chtěl jsem se zeptat, jestli... umm..."
"Problémy s mámou?" nakrčí táta obočí a zakroutí hlavou. "Nechápu, proč jí to vadí.. Ani nevím co. Ale povídej," přikývne a vybídne mě k mluvení dál.
"A...Jeho máma nechce, aby se mnou vůbec byl... Viděla nás spolu u něho v pokoji, ne že by jsme něco dělali, prostě... leželi na posteli. Hodně se kvůli tomu pohádali. Chce se stěhovat pryč, aby jsme spolu být nemohli, ale... Právě, Bill utekl, nechce s ní nikam.. pryč, chce zůstat se mnou. Jenže já ho nemůžu nechat někde kdo ví kde, a.. Chtěl jsem vás s mámou poprosit, jestli by Bill..." vydechnu a olíznu si rty. Otočím pohled k Billovi a dál ho hladím ve vlasech. "Jestli by nemohl zůstat u nás," šeptnu.

Street dancer - All or nothing 9.

16. května 2011 v 8:00 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Catherine & Kerli

(Tom)

Ležím v hotelové posteli a zírám do stropu. Končetiny mám ledabyle pohozené. Sem ve stejné pozici už minimálně hodinu. Tmavě modré dlouhé závěsy mám zatažené. Všude je tma a ticho, kromě mého slyšitelného mělkého dechu. Přemýšlím nad tím, co jsem to vlastně udělal. Možná jsem to vážně přehnal. Ale copak za to můžu? Já nejsem ten, kdo mu dal kudlu ke krku. Jasně, teď mě má určitě za svini. Může to brát i tak, že jsem mu tím znemožnil účast na zítřejší soutěži. Nebylo to sice úmyslný, ale nějak se bránit musím. A srát na hlavu si zrovna od něj nenechám. Nikdy.
Mírně pootočím hlavu ke dveřím do pokoje. Kulatá klika cvakne a do pokoje vnikne proužek světla z osvětlené chodby. Zamžourám.
"Nikoho tu nechci," zachraptím a zase otočím hlavu zpět na strop.
"Fajn, jak myslíš. Nevím, kdo jinej ale vyřeší problém s dodávkou toho heráku," podle hlasu rozeznám Maxe. Problém s dodávkou? To má být zase co. Lepší už to bejt nemohlo, opravdu ne. Jestli to takhle půjde i zítra… Mám se na co těšit. Hlavně, pokud se Bill omluví ze zdravotních důvodů a prokecne to, co jsem udělal já. Neznám ho, nemůžu tvrdit, jak moc velká svině je. Tiše zavrčím a nadzvednu se na loktech. Zašmátrám k nočnímu stolku a rozsvítím lampičku. Ihned pod návalem světla přimhouřím oči. Vydechnu.
"Tak mluv… v čem je problém?" vyškrábu se do tureckého sedu na kraji postele. Aniž bych ho vyzval, vleze do pokoje a těžké dubové dveře za sebou zavře. Pravděpodobně to bude i rozumnější, že náš rozhovor neuslyší všichni.


Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 10.

16. května 2011 v 7:30 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.
Catherine & Sch-Rei

Bill: Zamrkám a vydechnu. Položím Tomovi ruku na záda. "Lásko... Je mi to líto," vydechnu. "Zjistíme od té potvory čí je a podle toho si ji necháme, hm?"

Doktor: "Potřebujete ještě něco jiného?"

Tom: "Ale já... si ji chci nechat. Nemůže být cizí přece... Je... Moje," zašeptám. Nevěřím tomu, nemůže to být přece pravda.

Doktor: "Dítě vaše není. Má rozdílnou DNA. V ničem se s vámi neshoduje."

Bill: "Lásko, prosím, uklidni se. Teď půjdeme za tou děvkou a zjistíme, čí Ann je. Abychom věděli, jako kdo bude" Dám mu pusu do vlasů.

Tom: Jenom přikývnu."Říkala, že s nikým jiným.. eggrh," zavrčím naštvaně, zvednu hlavu, mám v očích slzy.

Bill: Obejmu ho a utírám mu slzy. "Prosím, neplakej. Když bude její táta hodnej, necháme si ji. Mě jde o to, aby to nebyl nějakej grázl."

Tom: "Ale já...Nechci ji dát pryč," zašeptám a zakroutím hlavou. Pomalu vstanu na nohy, koukám do země.

No one is innocent 1. - Chocolate love 32.

16. května 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love
Catherine & Sch-ReiTom se přidušeně zasměje a zafňuká u toho. Zazívá.
"Náhodou.. Tady ten spal celou noc," zasměje se a pohladí mě ve vlasech. "Viď?" Usměju se a začnu souhlasně přikyvovat. Dojím chleba a napiju se z hrnečku ovocnýho čaje. Olíznu si rty.
"Jo. To je pravda. Spal jsem celou noc jako nemluvně," usměju se a začnu se znovu k Tomovi tulit. "Celou noc jsem byl strašně hodný," vychvaluju se a Toma hladím po břiše.
"Nejhodnější jsi byl ráno," usměje se Tom a zvedne hlavu. Pohladí mě po tváři a zívne.
"Sluší vám to spolu," vydechne zasněně Tomova máma a usměje se. Dám mu pusu na tvář a propletu s ním prsty. Zamotám nohu do jeho.
"Děkujeme," kývnu na ní a natáhnu se pro další plátek chleba. Dám ho Tomovi před pusu.
"Otevři papulku, brrrm," zasměju se a kroužím s chlebem před jeho pusou. Tom se začne smát a poslušně otevře pusu. Začne mě palcem hladit po hřbetu ruky. Kousek chleba tam strčím a nechám ho ukousnout si. Pohladím ho po tváři a pak mu na ní dám pusu.
"Tak je hodnej Tomi," dám mu kousnout znovu. Nechá se ode mě takhle... krmit, spokojeně se usmívá a hladí mě po ruce. Když ho dokrmím, ještě mu dám napít a líbnu ho na nos. Vypletu se z něj.

Side by side 1.

15. května 2011 v 17:49 | Katt & Sch-Rei |  Side by side
Dneska mám nějakej... dobrej den na psaní. :D Jsem ráda, konečně pod dlouhý době. xDDD Tím pádem tady je první díl Side by side. ;) Budu ráda za komentáře. ^^) Doufám, že se vám bude líbit, tímhle stylem píšu sama poprvý. ;)
Dílo je věnováno Kerli, díky které to také celé vzniklo. Sama víš. :)

Autor: Catherine


BILL

LíttleB. 20:48
"Tome, dneska už musím jít… Děkuju a ahoj zítra. :)"
Offline

Rozloučil jsem se s Tomem, a zaklapnul jsem bílý notebook. Prsty s důkladně upravenými nehty přejíždím po matném povrchu, dívám se do zdi před sebou. Mám na tváři lehký úsměv. Jako už typicky jsem nečekal na ahoj od Toma. Neumím se loučit, a proto vždy raději rychle zmizím.
Jmenuji si Bill, je mi devatenáct a jsem na invalidním vozíčku. Jsem ochrnutý na spodní končetiny těla už rok. Nezavinila to žádná nemoc, ale dopravní nehoda způsobená alkoholem, možná i nějakými drogami… Opravdu si nepamatuji detaily a jsem za to rád. Mohu být vděčný za to, že jsem po srážce upadl do bezvědomí a necítil jsem žádnou tupou bolest. Letos maturuji. Divím se, že mi bylo umožněno jít ke zkoušce dospělosti, ačkoliv jsem více navštěvoval nemocnice a různé doktory, než školní lavici.
Cuknu sebou, když slyším lehký klepot na dveře. Nakrčím obočí a podívám se na ně

Titanic 4.

15. května 2011 v 16:07 | Katt & Sch-Rei |  Titanic
Jachacha. :D Měla jsem to dát sem až zítra, no, ale tak.. Nevadí, že. ;) Takže kdyby tady týden jak teď bude další díl nebyl, sepisuju další na přespříští týden. :D Ale.. Možná to zvládnu, no. Díly jsem si řekla, že budu psát kratší, není to tak namáhavý jak pro mě, tak pro vás, kratší se čte asi líp, něž když to je dlouhý, spousta informací, etc. ;) Tak.. Užijte si díl a komentujte. ^^

Catherine
Černovlasý mladík se pevně držel zábradlí a díval se do studeného oceánu. Klepal se, po celém těle měl husí kůži. Byla mu zima. Od vody vál studený vzduch a byl už večer. Měl na sobě jen zdobené šaty, ušité z tenké látky. K ohřátí těla nepomohlo ani to, že byla látka jedna z nejdražších.
Chlapec měl obličej ještě světlejší než kdy jindy. Ze strachu. Na jednu stranu si přál skoncovat se životem, ukončit tak všechna svoje trápení, dokázat tím všem, že se dokáže rozhodnout a prosadit si svojí. Na stranu druhou se toho bál. Bál se toho, že za sebou zanechá spoustu lidí… Nebál se o Andrease. Tušil, že by si našel jinou náhradu než je on. Zajisté by se ani netrápil pro jeho smrt. Bál se o svojí matku. I přes to, co všechno mu dělala, jak se k němu občas chovávala, ji miloval ze všech lidí nejvíc. A stejně tak ona jeho.

No breath 1.

15. května 2011 v 15:12 | Katt & Sch-Rei |  No breath
autor: Sch-Rei
POKRAČOVÁNÍ K PLEASE, BREATH
Tak, dejme tomu, že je to takový... zkušební díl. Uvidíme, kolik bude komentů. ;)

"Nechci ho tady," zavzlykalo černovlasé dítě a přitulilo se k pasu plavovlasé ženy. Klepalo se strachy, velké slané slzy mu sjížděli po bledých tvářích. Chlapec nesnášel křik, který každý den slýchával z pst svého otce. Jakákoliv maličkost ho dokázala vytočit.

Side by side

15. května 2011 v 14:40 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Takže.. :) Už jsem se vám zmiňovala o nové povídce, kterou budu psát, že ano? ^^ Nakonec to napíšu sama, protože s Kerli mám rozepsané dvě, třetí by se nezvládala, pravděpodobně, no. :) Tudíž mám dvě povídky, kterým se chci věnovat [ tuhle & Titanic ]. Téhle mám kousek, ale doufám, že jak bude týden teď od pondělí, že bych mohla zvládnout napsat díl xDDDD Titanic tady v pondělí bude. ;) Budu ji ale zatím dávat pouze sem, na twincest blog ji pošlu... buď až dopsanou nebo až toho bude prostě.. víc. :D takže.. mi to komentujte tady. :P
Zatím sem tedy hážu blend k téhle nové, abyste měli třeba předběžnou představu, o čem povídka bude. ^^ Děkuju za něj Sch-Rei, je úžsasnej, strašně se mi líbí, takže ještě jednou.. děkuju.. ♥
Jo a ještě něco. :D Od téhle už budu jako 'spisovatelka' vystupovat pod nickem Little_Star. ^^)

Klikněte na anketu, jestli se na povídku těšíte, určitě mě to taky nakopne k psaní. ;D Taky se vyjádřete k blendu, děkuju. :)

K.

I can be your hero 10.

15. května 2011 v 11:13 | Katt & Sch-Rei |  I can be your hero
I can be your hero 10.
Sch-Rei


Okaj,.. Je to i se zbytkem dílu,, takže celá desítka. :)

Teplé kapky vody jezdící po nahé kůži, kterou lechtala jemná bublinková pěna. Vháněla do hlavy vanilkovou vůni. Příjemná atmosféra za normální situace, ale tenhle večer mezi dvojčaty sálala nesnesitelně nejistá nálada. Ani dotek. Kdykoli se Tomova noha nevědomky otřela o tu Billovu, černovlásek okamžitě prudce cuknul. Naběhla mu z bratrových doteků husí kůže. Cítil se…

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 9.

15. května 2011 v 8:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.

Catherine & Sch-Rei

Bill: "Je to špatné. Jsem děvka. Hnusná laciná děvka, která nemá právo na lásku. Natož někoho tak hodného, jako jsi ty. Nezasloužím si to, abych byl ve tvém srdci. Jenom ti kazím život." Položím si hlavu na kolena a tahám se za vlasy.

Tom: Posmutněle se na něj podívám. "Bille, ať jsi provedl cokoliv, tohle neříkej. Není to pravda. Ať už... Je to cokoliv, pořád tě budu milovat, chápeš?"

Bill: Zakroutím hlavou. "Já tě podvedl. Zase. Zasloužíš si někoho lepšího, než jsem já." Chomáč vlasů si vytrhnu.

Tom: Zarazím se. Bill mě... podvedl? Najednou... Mám z ničeho nic slzy v očích. "Proč?" pípnu.

Bill: Kouknu se na něj. "Šel jsem za Andreasem. Chtěl jsem si s ním jen popovídat... on mi nakecal úplné nesmysli. Že mě máš jenom na občasný sex a takhle. Že mě podvádíš. Debil jsem mu věřil." Vydechnu smutně. "Mám si sbalit věci a odejít?"

Tom: Sklopím pohled, ale hned se podívám na Billa. Kousnu se do rtu, obejmu ho."Nechci, aby jsi mi někam chodil." objímám ho "Chápu, jestli ti něco chybí." tečou mi slzy.

Bill: Brečím mu do náruče. "Lásko.. ty mě neodepíšeš? Mě jen... Chybí sex," vydechnu.

Tom: Pevně ho objímám."Jo, já vím." šeptnu potichu se vzlykem. "Mě taky, jen... Všechno není tak, jak bylo dřív."

Street dancer - All or nothing 8.

15. května 2011 v 7:30 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Catherine & Kerli


Klepu se zimou. Oblékl bych se, ale nemám na to sílu. Jsem celý oslabený. Odešel bych do hotelu, kde mám zarezervovaný pokoj, ale nohy mám tak vratké, že by se mi kolena určitě hned podlomila a nikam bych stejně nedošel. Nejhorší je, že mě nikdo tady neslyší. Kluci jsou v klubu. Teda… Pokud ještě vůbec. Třeba se přesunuli jinam, nikdy nejsme celý večer v jednom podniku. Oh… Kdybych byl s nimi a nehrál si na uraženého, nic se určitě nestane. Jo, moje ješitnost. Opravdu šílená věc. Nenávidím ji.

Vydechnu a zakroutím hlavou. Možná by nebylo marné zkusit zavolat alespoň někomu z crew. Třeba… Třeba je už někdo na pokoji a snaží se usnout, aby načerpal síly na zítřek na soutěž. Och… Další věc. Jestliže se nemůže skoro ani hnout dneska, zajímalo by mě, jak se budu zítra kroutit. Každopádně to bude hodně zajímavé. Chtěl Tom snad docílit i toho, abychom nevystoupili a tím pádem byli diskvalifikováni? Samozřejmě ví, že beze mě to bude slabý. Stejně tak, jako já vím, že kdyby u nich netancoval on, taky to stojí za nic. O tom se nedá pochybovat. Sakra. On mi tady takhle ublížil a já se ho ještě zastávám?! Agrh! Takhle to opravdu nejde. Nemůžu se zastávat takového… Člověka.


Zakroutím hlavou a pevně semknu víčka. Přitáhnu si k tělu nahé nohy a o kolena si opřu hlavu. Bolestně zaúpím. Stejně mě tady nikdo neslyší. A i kdyby jo… Tak ať. Mám na to právo. Moment… Dalo by se tohle brát jako znásilnění?! Mmmm… Možná. Ale na druhou stranu, je tady to, že já byl první ten, kdo si začal. Já Toma vyprovokoval. Mhh… Zase ho obhajuju? Pche. To zrovna. Jenže když to nahlásím fízlům, on se může bránit tím, že řekne, že jsem ho chtěl podříznout. Důkazy máme oba. Mému obvinění by se dalo možná předejít tím, že bych roztáhnul nohy někomu ze stanice. Přes postel jde všechno. Fajn, poradím se s klukama. U těch najdu pochopení a radu vždycky. Tak snad i teď. Kluci… Jo, chtěl jsem zavolat. Mohl bych zkusit Mathiasovi. Přeci jen… Záleží mu na mně, ne?

No one is innocent 1. - Chocolate love 31.

15. května 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love
Catherine & Sch-Rei


S úsměvem vydechnu a přikývnu.
"Dobře, můžeme se jít najíst. Mamka určitě něco nachystala." Pohladím ho po tváři, kam ho pak políbím. Přikývne a políbí mě na rameno. Přijde mi.. Že je náš vztah ještě víc důvěrnější. Jistě, že musí být důvěrný, když se stalo.. Tohle. Pomalu se začnu zvedat, pomůžu i jemu. Hodím na sebe jenom tepláky, počkám, než se obleče i on a ještě si ho k sobě přitáhnu a obejmu. Políbím ho dlouze a něžně na rty. Chci, aby si tohle ráno pamatoval, protože já, určitě budu.
"Lásko, tohle.. Budu si to pamatovat navždycky. Protože... Tohle byl třetí nejkrásnější den v mém životě," políbí mě a následujícně pohladí. Usměju se na něj a otřu se svým nosem o jeho.
"A můžu vědět... Jaké byly předchozí dva?" zamrkám.
"Den kdy jsme se poznali a pak den, kdy jsme spolu začali chodit." Usměju se a pevně ho obejmu. Políbím ho do vlasů. Ještě víc se usměju, když si uvědomím, že jsem do Billa doopravdy upřímně zamilovaný, že ho miluju. Tohle jsem si ještě nikdy neprožíval. Je to pro mě něco.. Doopravdy nového.
"Tak... Můžeme jít?" usměju se na něj a už ho je vezmu za ruku.
"Jo, samozřejmě," přikývne na znamení souhlasu a ještě mi dá pusu na tvář. Jdeme pomalu z pokoje. Ale... Nikdo v kuchyni není? Divné. Jdeme ven. Možná.. Jsou už tam. Třeba je nebavilo být vevnitř.

Aaah! :D

14. května 2011 v 9:10 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Jo, tak tohle je už krize i s názvy článku. xDDD Ale teď... Proč píšu, že? :P Okay, takže.. Už se uzdravuju, tud힨, když budu psát bude to dávat smysl a tahle prostě. :D Tím chci říct, že MOŽNÁ ve středu [ a já v to doufám! ]budu mít dopsanej další díl Titanicu a hodím vám ho sem. ;) Tentokrát nebudu čekat na twincest blog, abych ho až pak dala sem.. Ale prost+ě ho sem hodím, až bude hotovej. :D Možná to bude dřív.. Ale každopádně ho chci mít ve středu. ;) A pak pravielně každej tejden jeden díl [ hlavně, že jsem doteď na něj kašlala, no. :P ] Každopádně si myslím, že teď by se to mohlo už zvládat, protože mám 14 dní praxi [ kam se fakt těším, no. ;D Ale alespoň budeč klid od školy...a od matiky! :D ] pak už jen červen.. a ten bude pohodovej, stgejně se už nic nedělá, takže co ^^ a pak prázdniny, kdy bude.. hodně času na psaní, že. :D jedu jen s rodiči na chatu aaa bude meetko se Sch-Reiii <3 :D Jinak budu asi doma, no... -___-" Každopádně se uvidí. ;)
Jdu přendat rubriku Actual a.. asi ještě spát, jsem totálně unavená xDDDD články pak zase přednastavím od neděle a pravděpodobně přibude i něco novýho, netuším. ^^
Byyye Cath.

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 8.

14. května 2011 v 8:00 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.

Catherine & Sch-Rei

Bill: "Tak si je nech udělat a uvidíme, hm? Když bude tvoje.. Naučím se ji mít rád.."

Tom: "Nechci, aby ses to učil. Chtěl jsem, aby to přišlo samo..." povzdechnu si a pootevřu oči, podívám se na Billa.

Bill: "Dobře. Když bude tvoje, budu ji mít rád," kouknu mu do očí.

Tom: "A když ne?"

Bill: "To se uvidí podle situace. Pokud si ji necháme, chci znát tátu."

Tom: Přikývnu a posadím se, přitáhnu si Billa k sobě. Vezmu ho lehce za bradu a políbím. Položím si hlavu na jeho rameno. "Hlavně už se mi netrap, ok?" šeptnu a otřu se mu rty o krk.

Bill: Zavrním a přivřu oči. "Nebudu."

Tom: "To jsem rád." Pousměju se a přivřu oči. "Co máš na večer v plánu?"

Bill: "Nic," usměju se.

Tom: Pousměju se a začnu svými rty laskat jeho krk. "Můžeme něco vymyslet, hmmm?" brouknu a pohladím ho přes tričko na bříšku.

Bill: Mám přivřené oči a slastně vydechnu. "Například?"

Tom: "Co budeš chtít," šeptnu a rukou zajedu pod tričko, kde ho začnu jemně hladit.

Street dancer - All or nothing 7.

14. května 2011 v 7:30 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Catherine & Kerli(Tom)
Ta...svině! Vyběhnu z klubu a opřu se o oprýskanou zeď. Zběsile dýchám. Zbláznil se? On mě chtěl... podříznout tyvole? Přejdu si prsty po krku a slabě usyknu. Odtáhnu ruku a očima zamžourám na prsty. Jsou trochu od krve. Zanadávám. Co si tím chce jako dokázat, že mě podnapilého zapíchne v klubu? A ještě jak mě sváděl. hajzl... Po tomhle si to všechno odsere už tuplem. Nenávidím ho! Tak strašně tu malou děvku nenávidím!

Snažím se rozdejchat právě utrpěný šok. Ranky štípou, jak se do nich dostává čerstvý vzduch. Slyším zavrzat dveře. Kouknu se. Bill. Kdyby jen věděl, že tady čekám právě na něj. Tohle si odskáče a nepomůžou mu ani ti jeho kamarádíčkové. Neuslyší ho. Nebo možná uslyší, ale budou se bát zasáhnout.
Přimhouřím oči a rázným krokem jdu k němu. Trhnu mu rukama a zkroutím mu je za záda. Táhnu ho k jedný uličce vedle a na jejím konci s ním smýknu o zídku.
"Parchante malej, tohle si odskáčeš, rozumíš?!" tvrdě syknu.
"Jojojo. Už se tě bojím," odvětí ironicky. Jo, to by mu šlo. Nic víc ale nedokáže, čubka jedna. Vyvlíkne se a natlačí na zídku mě. Vytáhnu obočí. Nikdy bych neřekl, že může mít… Někdo jako on tolik síly.
"Myslel jsem, že si to pochopil," sáhne zase do kapsy a vyndá kovovou věc.
"A co teď uděláš? Zabiješ mě? Všichni viděli, jak jsi za mnou šel. Každýmu dojde, že jsi to udělal ty," syknu a ušklíbnu se. "Nehledě na to, že kluci mě pomstí. A sám dost dobře víš, že oni ty tvoje chudinky přeperou jako nic."

No one is innocent 1. - Chocolate love 30.

14. května 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love
Catherine & Sch-Rei"Je to.. Nezvyklé. Ale nebolí to. Jenom to mírně tlačí," jsem moc rád, že popisuje to, co cítí. Začnu s prstem pomalu pohybovat tam a ven. Mám tam asi jen půlku toho prstu, ale to nevadí. Po chvilce se mi na něj sám přirazí a usměje se.
"Je to v pořádku. Můžeš... Zkusit dál," řekne spokojeně a ještě k tomu zavzdychá. Pousměju se na něj a zajedu do něj prstem úplně, opatrně k tomu přidám další.
"V pořádku..?" šeptnu.
"Jo, všechno je v pohodě. Jenom to tlačí. Ale nebolí to," přikývne. Jenom přikývnu a začnu prsty pohybovat do stran a pak zase jako před tím. Nechci udělat nic zbrkle, aby... se mu potom nic nestalo, abych mu neublížil. Poslouchám, jak tiše sténá. Očividně se mu to líbí. Podívám se mu do obličeje. Musím se usmát. Má ve tváři výraz, který jsem na něm ještě nikdy neviděl. Vypadá.. Strašně uvolněně, oddaně.
"Jsi... Strašně krásný, lásko," zašeptám s úsměvem a co nejopatrněji k tomu přidám ještě třetí prst.
"A ty.. Omch... Je to tak dobré," zasténá. Chudáček. Není skoro schopnej slova. Přikývnu a začnu prsty pohybovat, trošku je roztahovat od sebe. Nakloním se a začnu ho k tomu líbat na krku. Přesně tak, jako u nás na chodbě před tím. Něžně, jemně, opatrně... Nastavuje mi hořící krk a téměř zoufale se mi tře o těle. Občas se mi přirazí na prsty a zavzdychá. Vzdechy se míchají se sténáním mého jména.

Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II. - 7.

13. května 2011 v 8:30 | Katt & Sch-Rei |  Ein neuer Tag... ? Ein neuer Liebe... ? II.

Catherine & Sch-Rei

Bill: "Umh.. Pořádně. Jeď." sténám.

Andy: Snažím se přirážet co nejrychleji a tvrdě. Zrychleně dýchám. Zavřu oči.

Bill: Držím se ho a hlasitě sténám. "Tak.. Moc dobré."

Andy: "Ouch... Ty děvko!" zasténám. Yeah, Bill je... dokonalá děvka, bože. Tohle mít doma, tak ho ušukám k smrti. Tom je debil že si takových "věcí" neumí vážit.

Bill: Stahuju se kolem něj. "Šukej mě. Pořádně.."

Andy: "Oh, yeah," zasténám. Chytím ho za boky a tvrdě si ho na sebe přirážím. "Yeah, Um... Bille, ty... seš... oh, kurevská děvka." Pevně semknu víčka k sobě. Cítím, že už to moc dlouho nemůžu vydržet.

Bill: "Oh, Tomi jo.. Jsem tvoje děvka. Sténám.

Andy: Trošku se zarazím. "Tomi?" zvednu obočí.

Bill: Otevřu oči a zamrkám.

Andy: Koukám na něj. Tomi? Pff.

Bill: "Promiň."

Street dancer - All or nothing 6.

13. května 2011 v 8:00 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Catherine & Kerli"Až ty vyhraješ, budou ryby létat," zakroutí hlavou posměšně a gesto rukou mi opětuje. Heh, mi to nandal chlapec, no. Nic drsnějšího by tam neměl?
"Kdybys nebyl tak nevzdělanej, tak bys věděl, že lítající ryby existujou," setřu ho a pošlu mu vzdušnou pusu. Jen se ušklíbnu a znovu si potáhnu. Jo, hned je mi líp.
"Pokud tak říkáš mrdkám při sexu, tak ty se opravdu nepočítají," pusu mi vrátí. Opravdu provokuje. Ho přehnu přes zábradlí a ošukám tak, že se ani nepostaví.

Protočím očima. Beztak ho dostanu. Ať chce nebo nechce. Spokojeně se usměju a típnu cígo o zábradlí. Sjedu ještě Billa pohledem a ušklíbnu se. Nedá mi to. Natáhnu ruku a plácnu ho silně po zadku. Zákeřně se usměju.
"Tak zatím, puso," jdu zpátky dovnitř.
***

Titanic 3.

13. května 2011 v 7:30 | Katt & Sch-Rei |  Titanic
CatherineBill si olízl rty. Koutky rtů mu cukly do malého úsměvu. Nechápal, co se to děje. Měl potřebu dívat se na neznámého mladíka, který cestoval třetí třídou. Chtěl pohled odvrátit, ale nešlo to. Jako by měl své oči na neznámém muži přilepené. Nevěděl, co si má o tom myslet. Zkoumal pečlivě rysy obličeje. Neviděl toho mnoho, ale alespoň něco. Neviděl detaily, jen si je mohl domýšlet. Byla to zábava. Měl myšlenky, které by si neměl dovolit, vzhledem k tomu, že byl pár týdnů před svatbou. Snažil se je ze své mysli vymanit, ale nedařilo se mu to. Andrease zastínil mladík, jehož jméno neznal.

Nepřestával se na něj dívat, ani když zafoukal slabý vánek a nahrnul mu do obličeje pár pramenů havraních vlasů. Odendal je a zasunul za ucho. Olíznul si rty, zvedl trošku ruku. Byl si jist, že se na něj muž dívá, bylo to opravdu dobře poznat. Nešlo to skrývat. Zvedl jednu ruku. Chtěl mladíkovi zamávat. Uchechtl se. Ruka byla jako z olova. Opravdu hodně těžká. Zamával a chytil se druhou rukou zábradlí. Nohy se mu rozklepaly, když dredáč mávnutí opětoval. Bill vytáhl obočí a do tváří se mu nahrnula červeň. Nechápal své pocity uvnitř těla. Jako by mu do těla vniknul duch, který ho naváděl k tomu, aby dělal to, co dělal. Mohl ovládat vše, jen tohle ne.

No one is innocent 1. - Chocolate love 29.

13. května 2011 v 7:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love
Catherine & Sch-Rei"Miluju tě. Strašně, úplně šíleně moc, lásko," zašeptám a trošku roztáhnu od sebe nohy. Snažím se co nejvíc uvolnit. Hladím ho.
"Víš, že tě taky... Strašně moc miluju," šeptá nazpátek, palcem mi přejede po vstupu a otevře lahvičku s gelem. "Kdyby se ti cokoliv nelíbilo, okamžitě mi to řekni, dobře? Já ti... Nechci ublížit," zašeptá a na ruku si dá trochu z obsahu lahvičky. přetře si rukou s gelem penis. Usměju se na něj a pohladím ho po tváři. Je... Roztomilý, hodný, krásný.. Prostě dokonalý.
"Samozřejmě," přikývnu a zavřu oči. Uvolním se tak, jak dokážu nejvíc. Věnuje mi ještě pusu na rty. Chytí si mě za zadek, trošku si mě nadzvedne a otře se špičkou penisu o můj vstup. Pomalu do mě vnikne jen špičkou. Cuknu bokama a nasucho polknu. Usyknu. Je to. Bolí to. Strašně moc to bolí. Zatnu nehty do prostěradla, ale mlčím.
"L-... Lásko, v pořádku?" zašeptá a zase ze mě vyjde.
"Ono.. Bolí to," řeknu rozklepaným hlasem a zavřu oči. Bože.. Slíbím mu sex a nakonec odstoupím. Och god. Jsem opravdu nemožnej. Jo. Jsem nemožný, nevyspělý dítě. Nic víc.
"Omlouvám se ti," zašeptám a sklopím pohled dolů.