Červen 2011

Jen otázka. ;D

30. června 2011 v 20:40 | Katt & Sch-Rei |  Blog
Sledujete rubriku 'Actual'? ;D Bylo by dobré vědět to, aby se když tak odstranila. :) Napište do komentářů podle toho jak na tom jste, pokud nechcete psát, klikněte na anketu. :)

Díky. :)

No one is innocent 1. - Chocolate love 41.

30. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"J-já…" Andreas asi pochopí. Nastaví Billovi před pusu dlaň. On mu do ní s dávivými zvuky opět nazvrací trošku krve. S povzdechem nakrčím obočí. Utrápeně se na černovláska dívám. Jednou rukou se chytím za kšilt a stáhnu si ho do tváře. Cítím se opravdu… Zle. Jo, mám z toho špatný pocit, tak trošku viny, ale… O pocit viny tady vůbec nejde. Mám… Mám strach. Andreas do mě šťouchne čistou rukou. Druhou si zatím utírá do ubrousku.
"Bill není plnoletý, Tome." Podívám se na něj. A kurva…

Hinter Gittern 1. - [ Tom/Andreas ]

29. června 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tom/Andreas ]
Radostná zpráva

Byl to už týden od doby, co Tom poznal ve věznici blonďatého Andrease. Od té doby na něj nemohl přestat myslet. Přemýšlel, zda by bylo vhodné zajít za nějakým profesorem, aby mu pomohl situaci vyřešit. Nemohlo být přeci možné, aby nebyla vůbec provedena rekonstrukce. Musela se dělat za každé situace, i když to byl sebevíc banální případ. Pomohla lépe odhalit vinu, případně nevinu. Na veliké posteli ležela vedle Toma spousta vypůjčených knih. Byl případem natolik zaujatý, že o něm potřeboval vědět co nejvíc bylo možné. Četl v knihách od rána do večera, když byl ve škole, měl otevřenou knihu pod stolem. Vlastně celý týden, se vůbec nesoustředil na školu. Neměl na to náladu ještě víc, než kdy jindy.

Tom sebou cuknul, jak se na dubových dveřích od jeho pokoje ozval klepot. Nakrčil obočí a napřímil se. Byla neděle, netušil, kdo a hlavně co, může chtít. Všechny své domácí povinnosti si odbyl večer, aby si mohl přispat, případně zabývat se případem vězně číslo 023.
"Dále," vyzval dredáč čekající osobu za dveřmi po pár okamžicích přemýšlení. Sjížděl dveře pečlivým pohledem, pousmál se, jakmile si všiml kštice černých dlouhých vlasů. Pohladil se po břiše, urovnal si tričko. Samozřejmě, že to byl Bill, mladší dvojče. Oddechl si, nemusel zavírat knížky na rozečtených stránkách, protože od byl jediný, kdo o Andreasovi věděl. Nevyčítal mu to, jako dvojče měl pro něj pochopení. Kdyby mohl, pomohl by mu.

No one is innocent 1. - Chocolate love 40.

28. června 2011 v 17:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Billi? V pořádku?" šeptnu nejistě. Otře si rukou pusu. Tiše zakňučí.
"Jo. Asi jo," vydechne a zavře oči. Povzdechnu si a trošku si ho k sobě opatrně přitulím. Políbím ho na čelo.
"Bude lépe, musíš... to vydržet, prosím," zašeptám, hladím ho po vlasech. je to tak... Špatný pohled dívat se, jak je mu špatně, trápí se. Nemám z toho příliš pěkný pocit, spíš naopak.
"Ššššš," šeptám. Vydechnu, pohladím ho po tváři.

Hinter Gittern - 1. [ Tomshido ]

27. června 2011 v 19:36 | Katt & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tomshido ]
Radostná zpráva

Byl to už týden od doby, co Tom poznal ve věznici snědého Anise Od té doby na něj nemohl přestat myslet. Přemýšlel, zda by bylo vhodné zajít za nějakým profesorem, aby mu pomohl situaci vyřešit. Nemohlo být přeci možné, aby nebyla vůbec provedena rekonstrukce. Musela se dělat za každé situace, i když to byl sebevíc banální případ. Pomohla lépe odhalit vinu, případně nevinu. Na veliké posteli ležela vedle Toma spousta vypůjčených knih. Byl případem natolik zaujatý, že o něm potřeboval vědět co nejvíc bylo možné. Četl v knihách od rána do večera, když byl ve škole, měl otevřenou knihu pod stolem. Vlastně celý týden, se vůbec nesoustředil na školu. Neměl na to náladu ještě víc, než kdy jindy.

Tom sebou cuknul, jak se na dubových dveřích od jeho pokoje ozval klepot. Nakrčil obočí a napřímil se. Byla neděle, netušil, kdo a hlavně co, může chtít. Všechny své domácí povinnosti si odbyl večer, aby si mohl přispat, případně zabývat se případem vězně číslo 023.
"Dále," vyzval dredáč čekající osobu za dveřmi po pár okamžicích přemýšlení. Sjížděl dveře pečlivým pohledem, pousmál se, jakmile si všiml kštice černých dlouhých vlasů. Pohladil se po břiše, urovnal si tričko. Samozřejmě, že to byl Bill, mladší dvojče. Oddechl si, nemusel zavírat knížky na rozečtených stránkách, protože od byl jediný, kdo o Anisovi věděl. Nevyčítal mu to, jako dvojče měl pro něj pochopení. Kdyby mohl, pomohl by mu.

Finsko, Argentina, USA

27. června 2011 v 12:04 | Katt & Sch-Rei |  Postcrossing - Catherine


Řekla bych, že už jste o téhle službě slyšeli, ale kdyby ne... Tak je to pro vás něco novýho, že. ;D Vůbec se to netýká twincestu, ani dvojčat. :) Je to služba, kde jsou zaregistrovaní lidé a navzájem si losují adresy, kam pošlou svůj pohled. ;D Já se o postcrossingu dozvěděla u Majky na blogu, kde mě to taky zaujalo následovně. ;)
Humh... Hodím vám sem link přímo na ten informativní článek, ve kterém mě to zaujalo, protože nevím, jak bych to měla napsat smysluplně, abyste pochopili o co jde. ;) Samozřejmě na dotazy odpovím, ale takhle o tom psát neumím. :DDD tady je odkaz na článek u Majky. ;)
Proč tady ale ten článek je xDD Rozhodla jsem se dělit s vámi o pohledy, které mi přijdou [ i kdyby vás to ani trošku nezajímalo, tady to prostě bude. ;D ]. Sch-Rei se zapojila taky, takže určitě taky bude pohledy přidávat. ;)
Nebude vás to tady otravovat moc dlouho, jen jednou týdně. :D Dneska vám sem dám pohledy, které mi přišly dosud. Nejsem tam moc dlouho registrovaná, ani ne měsíc. :DDD
Takže pohledy pod perexem a případné otázky do komentářů. ;)

Postcrossing

27. června 2011 v 11:44 | Katt & Sch-Rei |  Postcrossing

No one is innocent 1. - Chocolate love 39.

26. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Tak se ho budu muset zbavit sám," zašklebí se na mě a přitiskne mě na stěnu.
"Nepovídej," zašklebím a prudce ho kopnu do rozkroku. Neříkal jsem, že se za Billa budu klidně prát? Nebude do něj nikdo rýpat ani i z něj dělat srandu. Zaúpí a za nakopnuté místo se chytí.
"Tohle sis posral, kámo!" ruku z klína vydělá a zase se napřáhne. Schytám od něj pěstí do obličeje. Usyknu. Zamračím se.

Axel

25. června 2011 v 16:22 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side - postavy


I'd have you by my side - 1.

25. června 2011 v 16:20 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side
Užijte si už oficiální první díl, třeba vás bude bavit víc jak prolog. ;)

Tajemná schůzka

V malé kuchyni se na vařiči ohřívala v konvici voda. Píšťalka, která signalizovala, že je voda připravená k zalití ranní kávy, nebo čaje, vydávala hlasitý zvuk. Na desce kuchyňské linky se skvěly dva bílé porcelánové hrníčky, v jednom byl pytlík s ovocným čajem a ve druhém nasypaná černá káva.

Černovlásek se protáhl na gauči, kde strávil zbytek noci. Nepřál si, aby Carrie s malou holčičkou spala tady, proto jim propůjčil ložnici. Místo spánku však přemýšlel nad tím, jak to bude teď. Byt, který si koupil nebyl příliš velký. Byla v něm pouze jedna místnost, ze které udělal ložnici a obývací pokoj, spokojený s kuchyňkou. Jediná možnost byla ta, že svoji postel bude sdílet s kamarádkou. Příliš se mu tahle možnost nechtěla připustit, ale neměl na výběr. Netušil, zda má Rosie někde postýlku, pokud ne, byla to další věc na nákupním seznamu. Vydechnul a zakroutil hlavou, promnul si spánky. Celá situace mu dělala opravdu těžkou hlavu.

Bill se rozhlédl po místnosti, u kuchyňské linky se zastavil na postávající Carrie. Měla na sobě jenom bílé tričko a spodní prádlo, zalévala ranní přísun tekutin. Zakryl si pusu a zívl, byl opravdu unavený. Zakroutil hlavou, nemohlo to být takhle. Nesměl na sobě nechat znát únavu. Přeci jen… Tohle všechno udělal dobrovolně. O smetanově bílý gauč se zapřel dlaněmi a postavil se na nohy.

No one is innocent 1. - Chocolate love 38.

24. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Chceš mě?" zamrouskám mu do něj a olíznu ho. Jo, budou se divit, že.. Že máme i pořádnej sex. Začnu ho pomalu honit. Tom začne lapat po dechu, potichu zasténá a nakloní se mi k uchu.
"Pil jsi," je jediný co mi Tom řekne.
"Že by Tomi šukat na veřejnosti nechtěl?" ušklíbne se na Andrease Bonn.
"Neříkej mu Tomi, nebo tě Bill zaživa sežere," zasměje se blonďák.

No one is innocent 1. - Chocolate love 37.

22. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Taky se lásko napij, hm?" usměje se a nabízí mi láhev do ruky.
Podívám se co to vlastně je. Nakrčím nos a zakroutím hlavou. Tohle mi moc nejde.
"Ne, děkuju," vydechnu a znovu zakroutím hlavou. Hladím Billa pořád po bříšku.
"Proč, lásko?" nakrčí obočí a otevře mi ji. Oh.. Jak milé.
"Tohle mi moc nejde, víš?" zakroutím hlavou. No, jsem zvědavej, jak přítulnej bude Bill za pár minut.

No one is innocent 1. - Chocolate love 36.

20. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Tak dobře," zasměje se Tom a líbne mě zase na nos. Hladím ho a spokojeně se usmívám. Dál mlčím. Ne proto, že bych neměl co říkat, ale proto, že nechci narušovat tuhle... atmosféru.


(Tom)

Spokojeně přivřu oči. Chystám se ho políbit na bradu, když mi zazvoní v kapse mobil. Zamračím se a zakňučím. Povzdechnu si. Kdo může být tak blbej a rušit? Odtáhnu se s omluvou v očích od Billa a vytáhnu mobil z kapsy. Zvednu obočí, když vidím na displeji Andreas. Co ten po mě teď může chtít? Zvednu to.
"Hm?" brouknu.

I can be your hero 11.

20. června 2011 v 1:40 | Katt & Sch-Rei |  I can be your hero
autor: Sch-Rei
"Bille?" usmál se nadšeně Tom a zajiskřilo se mu v čokoládově hnědých očích. Prohlížel si svého mladšího bratra, vyvolávalo to v něm tak strašně… nepopsatelné pocity, vidět ho. Byl krásný od hlavy až k patě, dokonalý. Jen… Kdyby mohl otevřít oči a taky se na něj podívat. Třeba bych se mu taky líbil - pomyslel si a povzdechl. Jenže… On se koukat nemůže…

Rosie

19. června 2011 v 19:25 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side - postavy


Carrie

19. června 2011 v 19:24 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side - postavyJak vy, tak my. ;)

19. června 2011 v 11:14 | Katt & Sch-Rei |  Blog
Přesně tak, koťátka. ;D Jedná se o povídku I'd have you by my side. V den jejího zveřejnění to otevřelo 8 lidí. Fajn, bylo pozdě, nikomu se to nechtělo komentovat. ;)
Jenže včera přibyla další návštěvnost a hádejte co? Opět to stejný. ;) Pouze JEDEN komnetář. Tudíž dokud pod povídkou nebude alespoň 5 komentářů, bude tady další díl až po zveřejnění buď na twincest blogu nebo prostě v průběhu tohohle týdne. Dejme tomu v sobotu, kdy se zveřejnil prolog. To by bylo vůči vám fér. ;D Co my bychom pro vás něco dělaly, když jste tak líní. ;D

Pod perexem ona návštěvnost ze včera. ;D Schválně, kolik z vás to otevře a komentáře pod povídkou budou zase stejný. ;D

No one is innocent 1. - Chocolate love 35.

18. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Tak?" Zakroutí hlavou a sejde schody do kuchyně. Sedne si ke stolu a ukáže mi na židli naproti sobě.
"Asi víš, o čem chci s tebou mluvit, viď?" olízne si rty a přehodí rukou vlasy tak, že jí nespadají do obličeje. Posadím se a poškrábu se nervózně na břiše. Přikývnu.
"Tuším," pípnu, skousnu si ret a začnu si hrát piercem ve rtu.
"Bavili jsme se o Tom s tátou a..." skousne si ret a podívá se mi do očí. Schválně mě napíná. "...a shodli jsme se na tom, že pokud to bude pro vás oba lepší, může u nás Bill bydlet," usměje se a pohladí mě po tváři.
"A-" vydechnu. Nevím co mám dělat dřív, jestli se divit, nebo mámu radostí umačkat. "Opravdu?" pípnu překvapeně a zakřením se na ni. Zasměje se na mě a přikývne.

I'd have you by my side - prolog

17. června 2011 v 23:17 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side
Yeah, vidíte. :) Stará-nová povídka. Nápad na povídku byl.. pěkný, když mi ho Sch-Rei řekla, tudíž jsem jí řekla (nařídila? :D) že to napíšeme spolu, aby to nezapadlo. ;)
V prologu je nastíněná trošku situace. :)
Užijte si začátek a děkujeme za každý, byť i malinký komentář! :) Cath. & Sch-Rei.
EDIT. NOVÝ BLEND, KTERÝ JE LEPŠÍ? ;)
Zelené oči sledovaly zavřená víčka chlapce, co se k blonďákovi podvědomě tisknul. Přejel opatrně konečky prstů přeje po jeho tváři a přitiskl své rty na jeho čelo do letmého polibku. Přivřel oči, pousmál se, když se dredáč vedle něj víc na jeho nahé tělo svým natiskl. Začínal mít velké pochybnosti, že ještě dnes v noci usne, i přes velkou únavu. Jezdil dlaní po chlapcově pase, cítil, jak se opírá do doteku, aniž by o tom věděl. Bylo to pro něj něco neuvěřitelně krásného, i když věděl, že další den už budou zase jen nejlepší přátelé, nic víc, snad i nic míň.

Swallow all your lies

17. června 2011 v 20:53 | Katt & Sch-Rei |  Sch-Rei - oneshot

Tak, zlatíčka...
Vzhledem k tomu, že vám teď na dva tejdny odcházím, jsem se rozhodla vám sem hodit jednodílku. Asi to bude na ty dva tejdny ode mě vše co se jedodílek týče. Jinak se pokusím během víkendu napsat nějakou tu vícedílku, když tak si řekněte jakou (to jakože vím, že MĚ neřeknete. ;) ... ) toť asi vše... Jinak budu ráda za každej komentář.^^)
Sch-Rei

"Lásko? Miluju tě, Tome, prosím… Zůstaň dneska se mnou," zamrkal černovlásek dlouhými řasami a sladce se usmál. Věděl, že jeho přítel pod jeho úsměvem a nevinností v očích vždycky povolí. Jako každý, ne že by to dělal poprvé. Světlovlasý chlapec vedle něj si ztěžka povzdechnul.

I'd have you by my side; No one is innocent - info.

17. června 2011 v 20:27 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Zdravím.^^)
byla jsem pověřena tohle vám napsat. >:)
Zaprvé...Vyřešili se komplikace s druhou řadou čokolády, takže bych řekla, že po první astoupí hned druhá. :)
Další věc... Psala jsem s Lindsay povídku, která se jmenovala I'd have you by my side.
Přestaly jsme ji psát, ale s Cath jsme se rozhodly to napsat pěkně od znova v novější verzi. :) Takže na tuhle povídku taky můžete těšit. :)

btw,, pod perexem blend.

No one is innocent - info.

16. června 2011 v 17:09 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Zdravím,
chtěla jsem jen napsat, že až do posledního dílu je přednastvaená povídka No one is innocent 1. - Chocolate love. Poslední díl bude 2. července v 15:00. Budete si na díly čekat jenom ob den, to není žádná hrůza. ;)
Jinak...
Myslela jsem, že budeme hned po první zveřejňovat druhou řadu, ale je nějaký menší problém, který se teda snad do tý doby vyřeší. :)

Taky vám chci ozámit úžasnou zprávu!
Budete mít ode mě od pondělí dva týdny klid! :D Doufám, že jsem Vám trošku zvedla náladu, heh.

To bude snad všechno. :)

Zatím, Sch-Rei.*

No one is innocent 1. - Chocolate love 34.

16. června 2011 v 17:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Jo, to jsi, Tome," zasměje se táta a konečně se zvedne. Jde pomalu ke dveřím. "Půjdu se zeptat mámy. Pak ti dám vědět. A.. nezlobte," zasměje se a ze dveří odejde.


(Bill)

Zkoumám to tady. Zarazím se. Když se od Toma trošku odtáhnu, cítím, jakoby se postel nahnula? Zamrkám. Ne... Nemohla se nahnout. Zkusím se trošku zahejbat. Tak.. Začnu se vrtět a slyším jen ránu. Zamrkám. Kouknu dolů a postel je.. Nahnutá? Vytáhnu obočí.

Side by side 3. 1/2

15. června 2011 v 19:26 | Katt & Sch-Rei |  Side by side
Autor: Catherine


BILL
Už dobrých patnáct minut sedím ve třídě. Mé místo je v prostřední řadě, v poslední lavici. Nejen, že se sem perfektně s vozíčkem dostanu, ale mám tady navíc perfektní výhled na celou třídu, tudíž vím, kdy a kde se co děje. Opravdu si stěžovat nemůžu.

Nakrčím nervózně obočí. Je 7:50 a zvoní. Za deset minut začíná vyučování a můj nejlepší kamarád Fabian ještě ve škole není. Známe se od dětství. Přesně si pamatuji den, kdy jsme se potkali. Byl jsem s rodiči na dětském hřišti a hrál jsem si na pískovišti, když tam přišel. Půjčovali jsme si navzájem bábovky a kyblíčky. Od té doby jsme se přátelili jak my, tak naši rodiče. V osudný den nehody se mnou Fabian nebyl, což na tom bylo to nejhorší. Ne, že bych si přál, aby se mu něco stalo něco podobného co mně, to v žádném případě. Vadilo mi to proto, že se tím trápil snad ještě více než já, je-li to vůbec možné. Skoro celý půlrok si vyčítal, že mě na party pustil samotného.

Seru na vás! ;*

12. června 2011 v 14:36 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Yeah, název článku berte doslovně, miláčci. ;D Jistě jste si všimli povídky Hinter Gittern, která je psána ve dvou netradičních pairingech. ;) Jelikož u Tomshida není dosud jedinej komentář a článek podle statistik otevřelo minimálně 5 lidí, tak ten pairing ruším a napíšu jen verzi Tom/Andreas, jak bylo původně plánováno! Byla moje blbost, že jsem plýtvala časem pro vás, nechutně líný prasata! ;) [ teď nemluvím o všech. ] Zjistila jsem, že nemá cenu o komentáře prosit, stejně ho nenapíšete, tak co. Píšu si sama pro sebe, protože mě to baví a líbí se mi to. Pro vás bych už nenapsala ani tečku! ;DD Ovšem.. Jednoho krásného dne se s vámi můžu taky krásně rozloučit a tradá. Ne, nebudete mi chybět - jak byste taky mohli, když ani nevím, kdo sem chodí, když spousta z vás nenapsala ani dosud žádnej komentář! ;) Hlavně, že každej den je návštěvnost kolem 70ti lidí, no. ;)

Takže... S Tomshidem se rozlučte než ho smažu. ;D A pamatujte, tenhle pairing se tady ode mě už NIKDY neobjeví. Netrápí mě to. ;)
Ovšem.. Pokud ti, kteří to četli to ještě okomentují [ dejme tomu... do středy ] budu o zanechání této verze uvažovat. ;) Jinak máte opravdu smůlu.

Cath.