No one is innocent 1. - Chocolate love 38.

24. června 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 1. - Chocolate love

"Chceš mě?" zamrouskám mu do něj a olíznu ho. Jo, budou se divit, že.. Že máme i pořádnej sex. Začnu ho pomalu honit. Tom začne lapat po dechu, potichu zasténá a nakloní se mi k uchu.
"Pil jsi," je jediný co mi Tom řekne.
"Že by Tomi šukat na veřejnosti nechtěl?" ušklíbne se na Andrease Bonn.
"Neříkej mu Tomi, nebo tě Bill zaživa sežere," zasměje se blonďák.

Pokrčím rameny. Jo. Pil jsem. Nebudu si nic pamatovat, ale.. Nevadí, že? Nechci, aby si o Tomovi mysleli, že je malej chlapeček. Jo. Dělám to z lásky k němu.
"No a? To nemění nic na tom, že tě chci v sobě," zavrním mu zase do ucha. Jeho penis ve svojí ruce pořádně stisknu. Ignoruju hnusnýho Andrease, ještě hnusnější blondýnku a zbytek lidí. Zajímá mě jen Tom. Napiju se a položím flašku na zem.

"Hele... Co si trošku pohrát, hm? Bude sranda," zasměje se Daniel, sedící vedle Bonnie. Vytáhne z kapsy sáček, ve kterým má bílej prášek.
"Jak a s čím pohrát?" podívá se nechápavě Bonnie za sebe, ale pak.. Přikývne. "Yeah. To bychom mohli. Nebude mi nadávat žádný kuře," ušklíbne se a pytlík si vezme. Otevře ho a nasype do otevřený flašky alkoholu.
"Hey.. To je až moc drastický," nakrčí Andreas čelo.
"Drastický? Nezdá se mi. Maximálně mu bude jen trošku blbě a pobleje se jak mimino," zasměje se Bonn hnusným smíchem a schová prázdný pytlík k sobě do podprsenky.
"Ale.. To bude drahý, kočičko," šklebí se Dan. Stáhne blondýnu k sobě do klína.

"Jenže... Já nechci udělat nic, co mi ráno budeš vyčítat," zašeptá mi a políbí mě na ucho. Sem tam mu ujede nějaký ten sten. "Oni ať si.. říkají co chtějí, lásko. Vždyť mě je úplně jedno, co si myslí. Ale není mi jedno, co si o mě myslíš ty, proto... Nechci, abych dělal něco v podstatě mimo tvoje vědomí," šeptá mi do ucha. trošku mi ho skousne.
"Já... Dobře. Nebudeme to dělat, když nechceš," vydechnu a ruku mu z boxerek vyndám. Ne. Nebudu ho dráždit, když nechce. Nemá to cenu. Zapnu mu kalhoty a jakoby nic ho líbnu na tvář. Natáhnu se dolů pro flašku a napiju se. Tom se trošku pousměje a pohladí mě po bříšku, ale jenom přes tričko. Usměju se na něj a pohladím ho po tváři.
"Ale já.. Klidně bych to udělal, víš?"
"Ne za normálních okolností, zlato. Navíc... Domů to vydržíš..." olízne si rty a přejede mi s nimi po krku, trošku skousne a zase se odtáhne. Přikývnu a přivřu oči.
"Tak... Si mě alespoň označ," vydechnu vzrušeně. Yeah. To Tom ještě neudělal. Nastavím mu krk. Tom se pousměje a nakloní se mi ke krku. Nejdřív začne kůži na krku jemně skusovat nebo přejíždět po ní špičkou jazyka. Pak mi na krku udělá... takový flíček. Přejede po něm špičkou jazyka a pohladí mě po krku na druhé straně. Spokojeně se usměju a pohladím ho po břiše. Jo. Teď každej uvidí, že někomu patřím. Líbí se mi to, moc.
"Nebude live šukačka?" zasměje se Bonnie a zakroutí pobaveně hlavou.
"Každý se nepotřebuje předvádět na veřejnosti, Bonn," ušklíbne se na Bonnie Tom.
"Ale ty bys nám mohla povědět něco o šukání na veřejnosti, jak vím, něco málo o tom víš, viď." Tom protočí panenky a zase se otočí ke mě. Pohladím ho po rtech. Nakloním trošku hlavu do strany.
"Lásko, chvilku počkej, hm? Ještě si něco vyřídím," zasměju se a pomalu si stoupnu. Hledám tu.. Blondýnku. Sedí na nějakým klukovi? Jo. Ha. Pak kdo je děvka. Jdu klátivým krokem k nim. Otevřu pusu, že jí něco řeknu, ale... Udělá se mi najednou špatně. Dám si ke rtům flašku. Jo. Musím to nějak zapít. Napiju se, ale.. Je to ještě horší. Začne se mi šíleně motat hlava. Hlasy okolo mi splývají v jeden jedinej. Začnu zvracet. Jelikož jsem stál nad ní, má to v klíně. Svalím se na zem.


(Tom)

Koukám za Billem, ale... Nakrčím obočí, když zachytím balancování, a pád na zem. Andreas něco kecá, ale nevnímám ho, vyletím ze sedačky a rychle přiběhnu k němu.
"Lásko jsi v pořádku?" Pokusím se ho zvednout k sobě na ruky. Opřu si ho o hrudník. "Bille?"
"Umh... Jo. Asi jo," zamrmlá a otevře oči. Chce se posadit. Když se mu to podaří, tak začne znovu zvracet. Tentokrát to odnesu Bonniiny boty. Kousnu se do rtu a podívám se na vztekající ze Bonnie. Zakroutím hlavou.
"Můžeš vstát? Já.... Odvedu tě domů, dobře?" Pohladím ho po tváři. Tohle nevypadá dobře, a nevypadá to ani, jako by to měl mít z pití, sakra tolik toho nevypil.
"Neodvedeš ho do té doby, dokud mi to nevyčistí!" zavrčí blondýna a znechuceně se dívá na znehodnocené boty a špinavou sukni. Vrčí.
"Poblinkal se ti, viď?" zasměje se Daniel hrubým smíchem a zakroutí hlavou. "Děti by neměli pít."
"Já... Strašně se mi točí hlava," zašeptá Bill a chytne se za ní. "A taky mě šíleně bolí."
"Není to žádný dítě, vole," zavrčím po Danielovi a vytáhnu Billa na nohy. Vezmu ho na ruce, ještě se mi někde vyseká a co já potom? Oh, takhle dnešek neměl dopadnout.
"Drž se mě," šeptnu Billovi. Vyhledám pohledem blonďáka - Andyho, pobaveně na mě kouká. Zakroutím hlavou a naznačím mu ať jde za mnou. On se na mě ale jen ušklíbne.
"Proč jako? Mě se nepoblila děvka," pokrčí rameny a baví se dál s tím hnědovlasým klukem.
"Nezapomeň mu doma přebalit plenky," zasměje se zase ten kluk vedle Bonnie pobaveně a zapálí si brko. Bonnie si od něj vezme. Povzdechnu si. Fajn, Andy, však ty zejtra dolezeš až budeš něco chtít. Zakroutím nad ním hlavou. Povzdechu si. Sakra, co já tu vlastně dělám. A ten kokot vedle Bonnie mě už taky začíná nemálo vytáčet.
"Nechtěl by ses starat sám o sebe?" zašklebím se na něj. Třeba bych měl .. vypadnout. Stát tu tak s Billem v náručí? Oh, sakryš.
"Ne, nechtěl. Celkem dobře se bavím tím, jak koukám na dredatého spasitele," začne se zase smát. Bill se zase začne dusit tak, jako když zvracel předtím.
"Tomi.. já.. ugrh.."
"Jo, jasně, strašně vtipnej," odseknu a podívám se na Billa. Skousnu si ret. Bill bude.. zvracet?... Doprdele. Rozhlídnu se okolo sebe. Sáhnu po nějaký misce s nějakýma.. brambůrkama? Co drží nějaká slečna.
"Bille... Ty budeš b-..." Nahne se nad misku. Začne se dávit a následovně zvracet.
"Jo, je to vtipný vzhledem k tomu, jak tady ze sebe dělal velkýho kluka," směje se pořád to hnědovlasý pako. Andreas nakrčí obočí a.. jde ke mě?
"Hey Tome.. Ty ho chceš nést v tomhle stavu domů?" Vezmu mu tu misku, nevím jak, ale dokázal ji naplit celou. Chci jí položit někam pryč, ale nějaký vůl do mě žduchne, takže to skončí.. opět u Bonnie, která následovně začne ječet.
"Sorry," pokrčím rameny. Podívám se na Andyho.
"A mám na výběr?" zvednu obočí a ušklíbnu se. Pohladím Billa po tváři a skousnu si ret,
"No..." poškrábe se blonďák na hlavě. "Mohli byste přespat u nás, pokud mu je.. tak špatně," nabídne a pokrčí rameny. Kluk od Bonnie se začne zvedat. Strčí do mě.
"Můžeš si ten stroj na blitky laskavě odnést někam jinam?!" zavrčí. Ušklíbnu se na toho debila. Povzdechnu si, fajn. Když do mě bude strkat. Podívám se na Billa a přitáhnu si k sobě lehátko, posadím ho tam chvíli. Podívám se na Andyho prosebně, hodně prosebně a hodím hlavou k Billovi. Pak se zase otočím k tomu blbovi.
"A když ne?" zvednu obočí. Dobře, jestli už mám dostat po tlamě, tak ať to neodnese i Bill, ten už má dost. Vidím jen Andrease, kterej přikývne a odnáší Billa kamsi... Nahoru.

autor: Sch-Rei & Catherine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a jsem povídku No one is innocent 1. - Chocolate love

^^

Komentáře

1 Pea Pea | 24. června 2011 v 16:16 | Reagovat

rychle další 8-)

2 Christin Michelle Kaulitz Christin Michelle Kaulitz | 25. června 2011 v 12:28 | Reagovat

Bill se nezdá...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama