Červenec 2011

I'd have you by my side 5.

31. července 2011 v 22:35 | Catherine & Sch-Rei |  I'd have you by my side


Pohřeb

Tom se nechával unášet Andreasovými rty na svém krku. Nechápal vůbec co se děje, co tak najednou Andrease popadlo, že začal dělat tohle, ale nebránil se tomu. Naopak, nabízel se mu. Nastavoval se každému Andreasovu doteku či polibku. Líbily se mu, nevěnoval vůbec ničemu jinému pozornost, nevšiml si ani chladivé, ostré, lesklé věci, kterou Andreas opatrně vytáhl z kapsy. Ušklíbnul se proti Tomově kůži a vyjel rukou nahoru.

Street dancer - All or nothing 12.

30. července 2011 v 21:10 | Catherine & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Nový díl = 4 komentáře minimálně. ;DBILL

Sedím na lavičce, dívám se před sebe. Absolutně to nechápu. Tom přišel sem, aby mi pomohl? Proč to udělal, když udělal včera to stejný, jako on? Navíc…Jak se sem dostal? Opravdu by mě to zajímalo, protože mi to mozek nebere. Možná… Mají šatnu vedle nás? To by bylo jediné možné vysvětlení. Nevím, jestli bych mu měl poděkovat, možná že… Ne, Bille, dost! Beztak se s někým domluvil, aby ti ukázal, jak se o svoje kurvičky umí postarat! - promluvím k sobě v duchu.

Frustrovaně vydechnu a složím hlavu do dlaní. Jak patetické. Nazývám se jeho kurvičkou, přitom nejsem ani jedno.

No one is innocent 2. - I will love you forever 7.

29. července 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

"Neschopnost jakékoliv práce kvůli pracovnímu vytížení, máme předepsaný odpočinek, trpíme vysokými horečkami," oznámím strašně důležitým tónem a ještě si k tomu hodně důležitě přikývnu. Nikam se mi ani při nejmenším nechce, chci celý den zůstat zahrabaný v posteli s Billem. Dobře, slíbil jsem Andymu, že na něj počkám, než půjdeme do školy, ale on to přežije. Teď jediné, co mě zajímá, je Bill, nikdo jiný. Miluju jeho blízkost, kvůli škole se od něj jen tak nenechám odtáhnout a zasednout do školní škaredé lavice. Je divný, že si to takhle říkám, ale ani kvůli Andreasovi, se kterým už mám nějaké plány se od Billa prostě neodtrhnu. Chyběl mi, tohle každý musí respektovat ať chce, nebo nechce. Jediní, u koho mám jistotu, že mě vždycky v tomhle pochopí, jsou moji rodiče, za co je taky strašně miluju. "... Což znamená, že škola by nám přitížila, musíme provádět vzájemnou předepsanou léčbu, tady v posteli.. jenom my dva spolu," zazubím se.

White love in night 1.

27. července 2011 v 14:15 | Catherine & Sch-Rei |  White love in night
Opět zdravíme s novou povídkou. :) Po hodně dlouhé době jde opravdu o klasický čistý twincest. Bill s Tomem jsou tedy opravdu dvojčata, v téhle povídce. ;D
Ačkoliv děj vypadá předvídatelně, opak je pravdou. :P V povídce se můžete těšit na motanice… A věci, které by se normálně nestaly. ^^
Nevíme, jak často se bude zveřejňoval díl, povídka je prozatím v rozepsaném stavu. ;D
Budeme rády za každý komentář. :) Cath. & Sch-Rei <3U studny, na malém obláčku, měkkém jako ovčí vlna seděli spolu dva mladí chlapci; dvojčata. Ačkoliv měli odlišnou barvu vlasů a Bill se maloval, měli v obličeji totožné rysy. Černovlásek je měl sice jemnější, ale nebyl to až takový znatelný rozdíl. Ne pro toho, kdo bratry neznal.
Kolem dvojčat chodila spousta lidí. Všichni měli na sobě stejný typ oblečení; bílé dlouhé šaty, které mohly zdánlivě připomínat prostěradlo. Ženy měli oděv jako šaty, muži měli šaty a pod tím navíc kalhoty. Každé stvoření mělo na lopatkách dvě malá bílá křídla a nad hlavou světlý zlatý kruh; svatozář. Všichni kdo žili tady byli andělé, lidé dávno po smrti.
Nikomu tady nepřišla příliš zvláštní náklonnost dvojčat. Bylo normální, že si andělé projevovali navzájem na veřejnosti vzájemnou úctu. Byli v tomhle opravdu rozdílní od lidí, nebáli se dát najevo city, ať byly jakékoliv. Vždycky jednali upřímně a promyšleně, neschovávali se za hloupou přetvářku; neměli proč.

No one is innocent 2. - I will love you forever 6.

25. července 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Bill)

Koukám se mu do očí a olizuju si rty. Zbožňuju Tomovy oči, tak jako každou jinou část jeho těla. Je tak... Kurevsky dokonalý. Nevidím na něm žádnou chybu. Ale... Každý má své chyby, ne? Ale Tom... Je dokonalej ve všech směrech. Nebo je to tím, že opravdu žádnou chybu nemá? Skousnu si ret. Sám nevím. Já mám... Spoustu chyb. Například... Jsem cholerik, yeah. Když piju, dokážu být až moc sebevědomej a všechny okolo urážím. Ale vadí to někomu? Ne. Tedy alespoň ne mně. Nemůžu za to. Nepiju často. Vlastně... Už nepiju vůbec. Naposledy jsem pil u Andrease. Od té doby jsem přísahal, že už nikdy pít nebudu. Opravdu nechci zase skončit na pokraji smrti. Bylo mi strašně hrozně. Nejen kvůli tomu, že jsem zkazil Andyho párty, ale také kvůli tomu, že si Tom všechno vyčítal. Jakoby za to mohl. Já jsem byl hloupej a pil jsem, i když jsem mohl abstinovat. Mohl jsem pít obyčejnou vodu a nemuselo se nic stát. Tak moc se za to nenávidím. Nenávidím se za to, že mě kvůli tomu rodiče odvezli a Tom se trápil, plakal. Nikdy v životě si to neodpustím. Mohl jsem za zbytečné kapky slané vody jen a jen já... Vydechnu. Ještě jsem se Tomovi neomluvil, že? Skousnu se ret. Na omluvu nemůže být nikdy pozdě, ne? Pohladím ho po jemné tváři a prstem obkroužím malinké znamínko. Opřu se svým čelem o jeho.

Pauza?

25. července 2011 v 12:25 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Tak, doufám, že jste se mě lekli, teď k věci... :D

Jelikož nemám nervy na všechno, co se děje, už vůbec na pos*aný změny blogu, dávám si meší pauzu. Catherine o tom ještě neví, ale zjistí, až se došoupe na blog. ^^
Nevím, jak dlouho, ale teď tady nebudu zveřejňovat svoje povídky. Ani na to nemám čas vzhledem k srpnovým opravým zkouškám. -__-" [jo, máte autorku debila, no :D]
Až se zase k "práci" vrátím, poznáte to. ;)
Mimochodem, chtěli jste nějakou fotku mě a Cath, že? :D Tak, máte jednu pod perexem, i dkyž nevím, možná tady už byla? :D To je fuk. ^^

Zmatek

24. července 2011 v 19:35 | Catherine & Sch-Rei |  Blog
Ten snad už skončil - doufám. ;D Potřebovala jsem tady v tom udělat pořádek, bylo to nepřehledné. Všechno najdete když rozkliknete příslušné okýnko. :)

Contact us

24. července 2011 v 19:28 Contact us
twinskaulitzth.blog.cz

Affiliates

24. července 2011 v 19:25 Affiliates

Publicity

24. července 2011 v 19:13


About

24. července 2011 v 19:06 | Sch-Rei & Catherine |  About
Zase...?

24. července 2011 v 17:09 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Humh, je to zase tady. Nějakej tvůrčí blok. Nevim, nechápu to. Těšila jsem se, až otevřu word a budu psát, ale nějak to... nejde. Cítím, jaké mám v tom prodlevy, díky tim 14ti dnům. Zajímavé je, že u spoluautorských to není... Ale já to zvládnu, půjde to, snad. Akorát nevim kdy, no. A hlavně. Na nějaký povídky (fajn, řeknu to na rovinu. Titanic a Storm) nemám momentálně náladu vůbec, nebaví mě. Dopíšu je, někdy. Až nálada bude. ;) Uvidí se kdy a co přibude. Toť zatím vše.

Cathy.

RU, DE, NL,, JP, FI, USA

24. července 2011 v 14:15 | Katt & Sch-Rei |  Postcrossing - Catherine
Takže.. Tohle jsou všechny pohledy, které mi přišly za dobu, co jsem byla na dovolený. :)

Street dancer - All or nothing 11.

24. července 2011 v 0:26 | Katt & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)
Po delší odmlce další díl. Užijte si ho. :)

Catherine & KerliTOM

Po tom, co nás ráno vzbudil budík, provedli jsme všichni každodenní osobní ranní hygienu a najedli se, vyrazili jsme směr soutěž. Venku je krásně, tak doufejme, že mi… Vlastně nám, bude dnešní den přát.

Po chvíli dojdeme k budově. Přejedu ji pohledem, zhluboka se nadechnu a vejdeme dovnitř. Pozvednu obočí. Všude je zmatek. Jsou tu rozvěšený nějaký papíry, jeden vezmu a hledám svoje jméno s číslem naší šatny.

"K..K..Kaulitz, tady.. B3-L213. Okay," řeknu, ale spíš jen tak pro sebe. Pochybuji, že by mě zrovna teď parta vnímala. Všichni jsou vystresovaní, což je na nich znát. Nechápu proč, nemají k tomu důvod. Jsme skvěle secvičení, troufám si říct, že lépe, než kdy jindy. Kývnu na partu a jdeme do třetího patra. Jezdím pohledem po číslech šaten a když uvidím naši, odemknu a vlezu dovnitř.

"No...ujde to," ušklíbnu se, když přelítnu pohledem celou šatnu. Je taky celkem i místo na zkoušení, což je plus.

Doma. :P

23. července 2011 v 19:10 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Okay, takže další z těch jedněch nepodstatných článků, ale třeba vás to potěší, nevím. :D
Jsem doma z dovolený, což znamená, že mám zase počítač, word a normální internet, tudíž můžu psát! ;D Máte radost, že? .D - Jo, já vím. :P
Nic jsem tam nnespala, kromě jedné jednodílky pro Sch-Rei, kde jsem se sekla a musím jí tím pádem dopsat. ;) Nezačala jsem aqni druhou řadu zákonu, ale jelikož jsem to slíbila, budu jí psát teď doma. :)
Hodím sem ještě pohledy, nějakej článek se Sch-Rei, možná nějakou povídku, když napíšu. ;)

> Pro odvážné jsou pod perexem 2 fotky. ;D <

No one is innocent 2. - I will love you forever 5.

21. července 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Bill)

Pozoruju Tomovo tělo a usmívám se. Hladím ho. Jsem,.. Strašně moc šťastný, když ho u sebe cítím jak zvenku, tak zevnitř. Ne, nechyběl mi sex. Chyběl mi Tom. Doufám, že.. už nebudou v našem vztahu žádné problémy. Opravdu bych si to.. nepřál Zase se k Tomovi přitulím. Musíme si vynahradit všechno, když jsme nebyli spolu, ne? Hladím ho všude po těle a slíbávám mu ze tváří pot. Je.. Takhle strašně roztomilý. Ne. Tom je roztomilý pořád. Takový.. Malý medvídek.
"Děkuju," vydechnu mu na rty a přitáhnu peřinu. Přikryju nás. Hádám, dneska budeme spát oba nazí. Ne že by mi to vadilo.. Miluju Tomovo nahé tělo. Tom se na mě usměje a pohladí mě po tváři. Zaštrachá rukou pod polštářem a vyndá odtamtud papírové kapesníky. Začne si utírat břicho, kde jsem zanechal něco ze sebe.
"Bylo to úžasné, lásko," zašeptá a políbí mě na rty. Přikývnu a usměju se na něj. Hladím ho po boku.
"Jo, to bylo," zavrtám nos do jeho krku. "Zítra… Si musím nějak zařídit školu," vydechnu. Jo, to bude ještě něco.. Zařizování školy, když nejsem plnoletý. Zajímalo by mě, jak to půjde.
"Všechno se vyřeší, neboj, zlato," zašeptá. "Domluvíme to s našima nějak, hm?" Usměju se na Toma. Je.. opravdu zlatý. Pohladím ho po tváři a políbím na čelo.
"Už jsem ti říkal, že tě miluju?" hladí mě po tváři. Slyším znovu klepot. Jo.. To byl nemalej trapas, když sem vešla Tomova máma. Ale.. Nevadí. Tom osobu vyzve. Víc nás přikryju.

Jak luna mizíš s nocí - info?

20. července 2011 v 19:31 | Katt & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Vzhledem k tomu, že jsem zveřejnila tuhle povídku, vám chci ohledně ní něco napsat.
Budu ji mazat. Kdo by i ji chtěl ještě přečíst, bude tady.
Pravděpodobně pod jiným názvem ji víc rozepíšu a udělám z toho vícedílnou povídku. Na twincest jsem ji ani neposílala, takže to by bylo v pořádku. :)

Jinak přeju vám pěkný zbytek prázdnin. ;)
Sch-Rei

Hinter Gittern 3. [ Tomshido ]

19. července 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tomshido ]
Ne moc dobrý čin

Tom již pár minut přešlapoval nervózně před blízkým supermarketem. Zvažoval pro a proti činu, který chtěl provést. Mohl si tím zajistit pomalou cestu k Anisovi, ale také opravdu nepěknou pověst. Stisknul k sobě pevně víčka a potáhl z cigarety, kterou žmoulal mezi prsty. Chtíč mu radil ať to udělá, ale pořád měl zachován i zdravý rozum a slušné vychování. Zvedl pohled k obloze, pohled na ní se mu ani trošku nelíbil. Nebyly na ní žádné hvězdy, jen tmavě šedivé mraky. Vypadalo to, že se co chvíli může schýlit k bouřce. Ignoroval přijíždějící a odjíždějící lidi, kteří opravdu toužili po nákupu.

No one is innocent 2. - I will love you forever 4.

17. července 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Lásko? Chceš... Abych udělal to, co... napoprvé?" zašeptá a pohladí mě po boku. Pohladím ho po zádech. Jo. To se mi... Strašně moc líbilo. Chtěl bych to zopakovat znovu.
"Ano. Chtěl bych to… moc," zašeptám a začnu ho všude hladit.
"Dobře," šeptne a ještě mě pohladí po tváři, kam mě políbí. Chytí lem mých boxerek a pomalu mi je stáhne. Odtáhne mi od sebe opatrně nohy a pohladí mě dlouze a pomalu v klíně. Trošku zasténám. Ne moc.. Abych nerušil nějak.. Danielu a Petra. Přivřu oči a vzrušeně se zachvěju. Nastavuju se všem dotekům. Políbí mě dlouze na krku a trošku skousne, když pohyb rukou v mém klíně zopakuje, jen o něco málo přitlačí. Druhou rukou mě pohladí z vnitřní strany po stehně. Zase zasténám. Nutí mě. Má.. Strašně příjemné ruce. A ještě příjemnější věci s nimi dělá. Hladím ho všude možně, kde dosáhnu. Sjede rukou z mého klína ke vstupu, přejede po něm dvěmi prsty, kterými zase vyjede do mého klína. Vytáhne špičku jazyka a začne jím jezdit pomalu po mém krku. Vsaje trošku kůže na krku mezi rty a stiskne mi u kořene penis.
Prohnu se proti němu. Cuknu boky a zasténám. Nasucho polykám. Chytnu do ruky pár jeho dredů a něžně ho zatahám. Tohle bylo... Něco dokonalého. Začnu ho na krku líbat. Cítím, jak jsem víc a víc vzrušený.

Hinter Gittern 3. [ Tom/Andreas ]

17. července 2011 v 12:00 | Katt & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tom/Andreas ]
Ne moc dobrý čin

Tom již pár minut přešlapoval nervózně před blízkým supermarketem. Zvažoval pro a proti činu, který chtěl provést. Mohl si tím zajistit pomalou cestu k Andreasovi, ale také opravdu nepěknou pověst. Stisknul k sobě pevně víčka a potáhl z cigarety, kterou žmoulal mezi prsty. Chtíč mu radil ať to udělá, ale pořád měl zachován i zdravý rozum a slušné vychování. Zvedl pohled k obloze, pohled na ní se mu ani trošku nelíbil. Nebyly na ní žádné hvězdy, jen tmavě šedivé mraky. Vypadalo to, že se co chvíli může schýlit k bouřce. Ignoroval přijíždějící a odjíždějící lidi, kteří opravdu toužili po nákupu.

I'd have you by my side 4.

16. července 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  I'd have you by my side


Ne moc dobré zprávy

Na hodinách bylo jedenáct hodin večer. Tom šel pomalým krokem k jedné staré budově, což byla dřív oblíbená kavárna. Hned vedle ní už z dálky svítila neonová světla názvu klubu, do kterého Tom a Andres chodívali nejraději. Nechtěl se opozdit, ale tušil, že Andreasovi minutové zpoždění vadit nebude. Sám většinou chodíval pozdě. Minuty ale ubíhaly rychleji, než si sám Tom myslel.

Neobvyklé probuzení 2/2

16. července 2011 v 12:05 | Katt & Sch-Rei |  Desatero pohádek pro twincestem poznamenané děti


"No… Potřeboval bych zjistit, jak se dostanu za nějakou Divou, která se má probudit sexem," pokrčil Tom rameny a zadíval se prosebně na otce "… takže?" olíznul si rty a nevinně zamrkal. Věděl, že takovému pohledu neodolá nikdo. Zvlášť jeho otec. Snesl by mu modré z nebe, i kdyby to mělo být cokoliv. Hlavně aby byl jeho synáček spokojený a… uspokojený.
"Tomovi se zachtělo zklamat?" zasmál se Gordon a založil ruce na hrudi. Tahle věc byla jedna z mnoha, kterou měl s Tomem společnou. Zamrkal a ušklíbnul se. Pohoupal se na židli, která už zažila nejeden sex.

Neobvyklé probuzení 1/2

16. července 2011 v 11:35 | Katt & Sch-Rei |  Desatero pohádek pro twincestem poznamenané děti

Za sedmero horami, řekami, královstvími, továrny na prezervativy se skvěl rozlehlý palác s velkými rozsáhlými zahradami. Luxusní palác patřil rodu Trümperů. V jednom z mnoha velkých pokojů seděl dredatý chlapec a prohlížel si nově založené pornostránky, které vedl jeho milovaný otec. S kalhotami u kotníků si prohlížel fotky nahých slečen a chlapců s obličejem nalepeným na obrazovku. Z koutku úst mu div netekla slina, z toho jak nadržený byl. Uvažoval, že až shlédne ještě jedno video, tak by mohl zajít za otcem a vzít si na někoho z lidí na stránkách kontakt. Nemuselo by to být vůbec špatné, užít si… naživo - zauvažoval. Ušklíbl se nad představou, když zahlédl fotku blonďatého páru. Andreas & Chantelle. Olízl si dlouze suché rty, začínala se mu zamlouvat představa na trojku zrovna s tímhle párem. Jak chlapec, tak i dívka byli skoro podle jeho představ. Ale stále jen skoro. Na opravdu dobrý sex by přeci jen potřeboval někoho lepšího.