Sugar of Blood 7.

6. července 2011 v 20:10 | Katt & Sch-Rei |  Sugar of blood

autor: Sch-Rei

Bill se znuděně opíral o zeď a sledoval sedícího Toma. Dráždila ho nesnesitelná techno hudba a všechny ty dívky kolem. Seděli tady sotva pět minut a jeho to šíleně unavovalo. Chtěl si někam zalézt, nejlépe s Tomem. Místo toho musel jeho Tom hlídat svoje loutky.
"Chci jít pryč," vydechl a podíval se a Toma. Našpulil trošku rty a zajel mu prsty do dredů.
"Musím tady teď být," protočil oči Tom a Billa si přitáhl za pas. Čekal návštěvu, nechtěl Billa nechat bez dozoru a navíc… Byl zvyklí tady vysedávat.

"Čekáš někoho," probodl ho černovlásek pohledem. Jako by Tom zapomněl, že mu jednoduše přečte myšlenky. Nebo to bylo z provokace.
"Uklidni se. Můžu si dělat co chci, kdy chci a jak chci, na to nezapomínej. Nejsem tvoje hračka, ale ty moje, zlato," zašklebil se dredáč a pomalu vstal, když viděl přicházet dlouhovlasou zrzku s pronikavě modrýma očima, barvy lapisu lazuli. Usmál se a objal ji.
Bill si povzdechl a posadil se na místo, kde seděl Tom. Neměl rád, když mu říkal, že je jenom hračka, jako kdyby nebyl něco víc, než kus plastu, se kterým si dítě hraje pár dní a pak ho odhodí do krabice k dalším věcem, které už ho omrzely. Jo, přesně tohle on teď byl. Založil a hrudníku ruce, opřel se a klopil pohled. Nechápal sám sebe. Poslední týdny žárlil, když Toma viděl s jinou, pořád se ho chtěl dotýkat, nechat se objímat. Měl ho rád. Ale nemohl říct, že ho miluje.
"Bille?" uslyšel známý hlas nad sebou. Zvedl pomalu pohled čokoládových očí a střetl se s pohledem dvou modrých.
"Tohle je May-chan, moje nevlastní mladší sestra," usmál se Tom a prohrábl zrzce její dlouhé lokny. Bill se nad tím ušklíbl. Vypadala hodně mladě, typoval by jí maximálně patnáct. Za to její tělo bylo vyvinuté až moc dospěle. Zakroutil nad tím hlavou. Nikdy neměl rád taková děvčata, vlastně… Nenáviděl všechny holky.
"May-chan?" zvedl jedno obočí nechápavě. Na to jméno vypadala až moc jako americká princezna, které se nedávno otevřel svět alkoholu, cigaret a sexu. Zašklebil se.
"Pro tebe jen May," ušklíbla se zrzka a založila ruce. Bill protočil oči, přece ji nepotřeboval oslovovat jako kamarádku, jak to dělal Tom. Bylo to jedno. Žádné blbé chan nepotřeboval.
"Eumh," odkašlal si Tom, i když to přes hudbu nebylo skoro slyšet. Bill se na něj podíval s vytáhlým obočím až skoro ve vlasech. Nechápal, proč mu dovedl jeho sestru, ale byl si jistý, že je také upír… upírka. Všiml si rudého záblesku v očích, když se podívala na jeho poodhalené poškozené - od Toma - hrdlo.
"May-chan je tady kvůli ochraně," pokoušel se vysvětlit Tom, když se k němu zrzka natiskla. Bill se uchechtl.
"Nejbližší obchod, kde mají ochranu je benzínka za rohem. Jestli můžu poradit, čokoládový jsou nejlepší," ušklíbl se Bill. Tom nad ním jen protočil oči a pokračoval: "Potřebuje… Moji pomoc. Zůstane tady na pár dnů, týdnů, možná měsíců. Záleží na to, jak se situaci vyvine."
"Super," vydechl Bill a vstal. Chtěl jít odsud pryč, ale než stačil udělat jediný krok, Tom ho chytil za ramena a posadil zpátky na židli.
"Co? Máš už tady někoho, kdo ti pomůže s hlídáním, já jsem tu navíc… Půjdu spát, dobře?" řekl Bill tak, že by ho normální člověk neslyšel, ale Tom mohl. Dokonce i May ho pozorně poslouchala. Absolutně nechápala to černovlasé stvoření, co sedělo naproti ní.
"Nikam nepůjdeš. Půjdeme všichni tři… Ale za Adreasem." Bill nechápavě zamrkal a zase se postavil. Teď nechápal už vůbec, potřebuje jeho ochranu, ale povedeme ji k Andymu? Pro něj to logiku absolutně nemělo. Ale líbilo se mu to. Aspoň bude pryč od Toma, protože na to, že to byla jeho sestra, ač nevlastní, se k němu moc lísala a stačil si i povšimnout Tomovi dlaně na jejím zadku. Pch, lepší než ten můj, hm? zasyčel pro sebe v duchu a probodl ho pohledem.
"Co u Adrease?" Tom se ušklíbl a nechal se od May políbit na krk. Věděla, jak to Billa provokuje, nedokázal udržet, potlačit svoje vlastní myšlenky.
"Zavedeme ji tam. To, před čím ji musíme udržet co nejdál, půjde prvně sem, znají mě," pokrčil Tom ledabyle rameny a pustil zrzku. Přitáhl si naopak Billa a naklonil se mu k uchu. Bill mu na oplátku do toho jeho zavrčel. Nechtěl se nechat ohmatávat, když před chvílí ohmatával tu nějakou…Cosi-Chan.
"Měl bys trošku držet svoje myšlenky, máš lepší zadek než ona, sakra," ušklíbl se Tom a po zadku ho pohladil. Bill protočil oči a odtáhl se. Děláš, jako bych to nevěděl, pomyslel si důrazně a pousmál se nad Tomovým úšklebkem, když myšlenku zaregistroval. Černovlásek pohodil vlasy a šel ve z klubu k Tomovému autu. Hodlal sedět na sedadle spolujezdce, ne vzadu. Tam, ať si sedí ta patnáctiletá coura.
"Kolik jí vůbec je?" sykl naštvaně Bill ze zadního sedadla Tomovi bílé Audi. Díval se z okna do tmy. Ta slečna už ho ohromně vytáčela a to ji znal sotva pár minut.
"Už nějaké to století mi bude," zasmála se May a upravila si vlasy ve zpětném zrcátku.
"Víš, jak to myslím," odcekl hlas ze zadního sedadla. Zrzka se opět zasmála.
"V tom případě… Skoro šestnáct," vydechla a pokrčila rameny. Jako bych to nevěděl, ušklíbl se pro sebe Bill.
"Nevěděl," ozval se Tom a May se opět zasmála. Další věc, která Billa na ní dobře vytáčela. Ošklivý smích, nesnesitelný, dívčí, mladý. Zavrčel.
"Sklapněte."
Když všichni vysedli z auta, May chytla Toma za ruku a propletla s ním prsty. Bill si za nimi připadal špatně, tak moc odstrčený a nesvůj. Teď si připadal jako ta hračka, co už nebaví malé dítě. To dítě právě dostalo novou, proběhlo mu hlavou, ale ne tak důrazně, aby si toho mohli ti dva před ním všimnout.
Tom zaklepal na Adreasovi dveře, když stály před jeho prahem. Ušklíbl se nad tou spoustou třešňového dřeva, když je blonďák pustil dnu.
"Bille, upozorňuju, že mám novou hračku. Rád bych, abys ji tentokrát nechal na živu," ušklíbl se Andy a nechal si olíznout krk od blondýnky, co stála vedle něj. Bill mohl cítit, jak se Andreas zachvěl. Převrátil se mu žaludek a zakryl si pusu, když viděl hadí jazyk blondýnky.
"To na mě asi nezbude moc času," řekla sladce May a zamrkala na Andyho, když se konečně odtáhla od Toma. Přitiskla se skoro jako blondýna na Andrease. Bill ale zůstával uražený, nehodlal s Tomem mluvit proto, že ho celou dobu přehlíží. Založil ruce a dělal, že si prohlíží nábytek.
Nemluvíš se mnou? Optal se Tom myšlenkou. Koukal na uraženého Billa, který se na něj odmítal podívat. Neodpověděl, nebo to alespoň Tom nezachytil. Doufal v druhou možnost.
"Tome?" vyrušil ho Andreas z koukání na Billa. Otočil k němu pohled.
"Běžte si s kurvičkou sednout do obýváku, Isabel vás obslouží." Andreas plácl blondýnku po zadku, dlouze ji políbil a nechal ji jít do obýváku, aby mohla udělat, co řekl. Obsloužit hosty.
Tom se podíval na Billa, ale ten na něj pořád nekoukal. Možná… Sem tam po něm nenápadně kouknul, ale nechtěl se setkat s pohledem jeho očí. Pojď, všechno vysvětlím Bill k němu zvednul po chvíli pohled a nejistě se na něj podíval. Tom jen kývl a šel za vlnící se boky blondýnky. Posadil se na pohovku a nechal si ho široké zdobené skleničky nalít rudou tekutinu. Čekal, než se k němu posadí Bill. Také mu bylo nabídnuto rudého občerstvení, nemohl odmítnout.
"Čekám," sykl, než si přiložil chladivé sklo ke rtům a vtáhl do sebe vůni čerstvé krve. Byl si jistý, nejen podle pachu, že je zvířecí a ne lidská. Ušklíbl se a jen lehce se napil. Zase skleničku odložil.
"Ale nejdřív bych rád věděl, proč se tvoje sestra, se zvláštním jménem nechává oslovovat chan, jsi přece… Němec, nebo ne?" zeptal se Bill podezíravě a vytáhl jedno obočí, které zdobil stříbrný kroužek a podíval se na Toma. Ten se jen ušklíbl a také se napil. Pokrčil rameny.
"Jsem. I ona je. Jen… Měli jsme ve vesnici, ze které pocházíme několik imigrantů. Vyrůstal jsem v severní Itálii, i my jsme patřili mezi ně. Byli tam lidé z různých zemí, Francouzi, Němci, Maďaři, Ukrajinci, Japonci a tak dále. Matka si mezi nimi našla nejlepší přítelkyni, jmenovala se May. May-chan. Byla medium, čarodějka. Upálili ji. V té době to bylo normální, jak určitě víš. Co na tom bylo nejhorší, práskl ji můj nevlastní otec, se kterým matka čekala malou May. Nevnímal jsem nic, skoro nic si nepamatuju z té doby, byl jsem ještě… Mimino, dá se říct. Emigrovali jsme zpátky do Německa, byla tam občanská válka, bydleli jsme nějakou dobu u matčině sestry. Tam se narodila po necelém měsíci May. Naše matka ji pojmenovala po té čarodějce. May. Od mala jsme jí byli zvyklí říkat May-chan," dokončil Tom. Celou dobu koukal pryč. Bill ho ale nesledoval, jeho pohled směřoval do rudé tekutiny v jeho skleničce, co držel v ruce.
Chvíli bylo ticho. Pak se Bill také nadechl, aby něco řekl…
"Moje máma byla také medium," řekl tiše.
"Otce jsem nikdy nepoznal. Zabili ji tady v Německu, krátce po mojí… Přeměně." Tom zamrkal a podíval se na Billa. Neměl ani tušení, co na to Billovi říct. Nikdy nebyl moc… Utěšovací typ, nebo někdo, s kým by se takhle dalo bavit.
"To je mi líto," vydechl a přitáhl si Billa k sobě. Černovlásek jen pokrčil rameny.
"Je to dávno, měl jsem hodně času se s tím vypořádat. Udělali to nějací upíři. Dvě ženy. Dívka a žena." Zamračil se nad tím. Možná proto si vybudoval takovou nenávist k dívkám a ženám, napadlo ho. Tom přikývl, hladil ho po rameni.
"Moji matku zabili na Rakouských hranicích. Byla upír, ale já ani May jsme se tak nenarodili. Přeměnila nás ona pár dní před tím, než ji zatkli a několik hodin na to zastřelili a probodli srdce kusem dřeva. Obvinili ji z překupnictví, tenkrát se hodně hlídali čarodějky, upíři a tak dále. Zvláště na hranicích, bylo jim úplně jedno, jestli zabijí ženu, nebo dítě. Prostě to udělali."
Bill už neodpověděl. Jen tiše vydechl a Toma obejmul, přivřel spokojeně oči. Byl rád, že se o svém upírovi dozvěděl konečně něco z jeho minulosti a on mohl zase na oplátku říct něco jemu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Četl/a jsem povídku Sugar of Blood

>> klik 100% (32)

Komentáře

1 Pea Pea | 7. července 2011 v 17:35 | Reagovat

Super

2 Cath. Cath. | Web | 7. července 2011 v 18:17 | Reagovat

"Nejbližší obchod, kde mají ochranu je benzínka za rohem. Jestli můžu poradit, čokoládový jsou nejlepší," <<<< nemálo zabila! xDDDDDD
Ačkoliv se mi líbil šíleně minulej díl se sexem, tenhle byl lepší >:) tajemnější, koutelnější, muaha :D Jak si povídali o svojí minulosti a prostě všechno ^^
Stejně... úžasný bylo, jak Bill žárlil na MAY-CHAN (neříká ti to jméno něco, kuřátko? ^^ xD) a jak Tom ještě provokoval... Dala bych mu fakt do držky xDDD
Zdá se mi to nebo k sobě nacházejí cestu? >:) Nějakou jinou, než jenom sex, samozřejmě xD Mohli by se začít milovat xD Už jenom kvůli potřebám xD (MYSLÍM SAMOZŘEJMĚ JENOM KREV!!! xD) budou si ji moc pít navzájem :D To bude při sexu: "AAAh, Bille, jsi tak úžasnej. Můžu se napít tvojí krve?" xDDD už to živě vidím před sebou. :DFDD (pokud to využiješ, tak tě upozorňuju, že na začátek kapitolky napíšeš, od koho to máš xD Víš co, copyright je třeba. :D)
Tím mě napadá, že bys mi mohla taky nějakej dílke konečně věnovat xDD Pořád píšeš, pořád ti to komentuju a ty jsi mi ještě nevěnovala ani písmenko -.-" vyřídíme si xD
Doufám, že stihneš zveřejnit další díly co máš napsaný, než odjedu, protože nevim, jak to bude s komentováním na mobilu, když to včera tobě nešlo. :OO Maximálně bych to okomentovala dostatečně. ;) Však to si ještě povíme. :DDDD
Hm, dlouhej komentář plnej sraček, doufám, že ti udělá radost! :D Loučím se s tebou xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama