Srpen 2011

Článek bez názvu?

30. srpna 2011 v 21:23 | Sch-Rei & Catherine |  Catherine & Sch-Rei
Zdravím.

Vím, že vás to asi nezajímá, ale i tak to sem napíšu.

Končím s psaním. Aspoň na nějakou dlouhou dobu určitě a nevím, jestli se hodlám vrátit k twincestu. Už jenom proto, že se po dlouhé době moje povídky nebudou číst vůbec, když už je to tak. Jednou za čas bych vámk sem mohla hodit Tänzer - und wenn nichts mehr geht, jelikož je nová. Nic víc, nic míň. Není to vašim nezájmem, je to mnou. Psát sem ohledně toho víc nebudu, nemělo by to asi cenu, moje čláky stejně nikdo nečte tak, jako povídky. Asi to vypadá, že si pořád stěžuju. A... Jo, stěžuju.
Und em... Ja! Pod perex vám aspoň dávám fotku, mám nový vlasy. >< trošku změna ze světlý na tohle. Ale nejde tam nic moc vidět, navíc je mám sepnutý. Nevadí... Kdyžtak koukněte a... Na delší dobu se mějte pěkně. Vystačíte si rozhodně s povídkama od Cath, o tom nepochybuju. ;)

Bye,
Sch-Rei

perex

No one is innocent 2. – I will love you forever 15.

30. srpna 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Mám menší nutkání se zasmát, nebo se usmívat. Je roztomilý, s celou tou stydlivostí, sám o sobě. Myslím... Nikdy jsem to, o čem mluví nezkoumal. Beru to tak, jak to je, protože ho mám takového rád, bez ohledu na to, jak je... Velký. Na tom přece vůbec nezáleží...

"Ale, tak... Nezáleží na tom, jak... Velký jsi tam dole, miluju tvoje tělo. Pro mě je dokonalé, jako zbytek tebe. Vůbec na tomhle nezáleží, Bille," řeknu potichu. Nechci rušit ten klid, Billův tichý stydlivý hlas.
"Víš Tome…. Ty se nemáš za co stydět, víš? Ale já prostě…" zamumlá mi do krku, kam mě začne pomaloučku a opatrně líbat. Povzdechnu si. Já že se nemám za co stydět...? Kdy on pochopí, co se mu snažím říct?
"Ty co, lásko?" zašeptám a přitisknu si ho víc na sebe. Nechci, aby takhle mluvil. Já... Na něm nevidím jedinou chybičku, dokonce jeho stydlivost mi na něm přijde roztomilá. Neměnil bych.
"Nikdy jsem nebyl před nikým… Až takhle moc nahý. Něco jiného to je v posteli a tady," tiše zašeptá. Do krku mě něžně kousne a místečko poté náležitě ošetří hbitě jazykem. Hah.. A tohle se nestydí dělat? Usměju se. Pohladím ho po zádech.
"Zkus nemyslet na to, že... Jsi nahý. Mysli na jiné věci. Ale... Stydět se přede mnou nemusíš. Viděl jsem už párkrát takhle... No to je jedno... Chci ti jen říct, že si musíš víc věřit. Nikdo není dokonalý, ale každý je i po téhle stránce něčím výjimečný. Každý je jiný, a víš, že pro mě jsi pořád dokonalý," pousměju se. Pohladí mě po krku, po tváři a po rtech, na které mě nakonec něžně a opatrně políbí.

muheh. ^^)

29. srpna 2011 v 18:10 | Catherine & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Asi jste si všimli, že tu posolední dobou ode mě nic není, že? Důvod je prostý, končí prázdniny a já opravdu nemám náladu nha sezení u počítače, obzvlášť, když je takhle pěkně. Se začátkem školního roku by zase měly články přibývat, protože to budu moc unavená na to, abych kamkoliv šla. xDD Navíc už taky nebudu na to mít tolik času, nechci známky dohánět na poslední chvíli. (Hehe. Vždycky to říkámn a vždycky to tak dopadne xD). Ale tak... Jenom abyste věděli, že to není tíml, že ybch na váýs kašlala. ;)

Zatím. Cath. ^^

No one is innocent 2. – I will love you forever 14.

26. srpna 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Dej mi ruce okolo krku, princezno," řeknu potichu. Jo! Bill je taková.. Jenom moje malá křehká překrásná princezna mužského rodu. Zasměje se a zakroutí hlavou. Ale poslechne. Dá mi poslušně ruce kolem krku.
"Ale neubliž nám, ano?" nařídí s obavami v hlase.
"Nedělal bych nic, co by ti mohlo ublížit," usměju se na něj. A už vůbec ne po té párty u... Ah, Andy. Musím na něj myslet zrovna teď? I když... Musím si s ním potom promluvit, neleze mi do hlavy proč? Povzdechnu si a zakroutím hlavou, nesmím si teď kazit náladu. Vyhoupnu si Billa do náruče, vezmu ho jakoby... Nevěstu. Bože, nejsou takový věci doopravdy i v mužských rodech? Moje... Mužná nevěsta s užitečnou věcí mezi hubenými nožkami. Zní to zvrhle, ale nevěsťák mu říkat nebudu.

"Jsi... Lehký." pousměju se na něj a políbím ho na čelo. Opravdu velice lehký. Tiskne se ke mně a líbá mě na krku. Uvolňuju se pod jeho doteky, ale… Ne. Nesmím se uvolnit moc, protože bych ho mohl omylem upustit, a to opravdu nechci. Nechci, aby měl díky mně zbytečné modřiny. Slyším na schodech kroky. Tiché, ženské…

Sugar of blood - nový blend

22. srpna 2011 v 21:32 | Sch-Rei & Catherine |  Graphics; Sch- Rei
Tak, udělala jsem k povídce nový blend. Kdyby se někmu chtělo, zajímal by mě názor. :)
Sch.

prex

No one is innocent 2. – I will love you forever 13.

22. srpna 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Copak?" šeptnu a prohrábnu mu vlasy, koukám se mu do oček. Jo, miluju jeho oči, jsou překrásné.
"Taky pro tebe něco mám," usměje se a začne hrabat pod naším velkým polštářem. Jo, říkal jsem si, že mě tam… Něco tlačí. Vytáhne balíček, zabalený v červenočerném obalu.
"Moc tě miluju. Tady… Máš ode mě takovou… maličkost, k našemu výročí." Zamrkám a vezmu si to do rukou. Kouknu na Billa a usměju se.
"Nemusel jsi mi nic dávat víš, že mi stačí, když jsi spokojený ty." Políbím ho na rty. Kouknu zpátky na věc v rukou. Zajímalo by mě, co to... Asi je. Ale to se nedozvím asi, dokud to nerozbalím že? Ale... Jak jsem Billovi řekl. Jediné, co potřebuju ke štěstí, je šťastný Bill. Začnu to rozbalovat. Vykoukne na mě černobílá kšiltovka, bílý šátek a ve stejné barvě veliké tričko. Je u toho ještě barevný šátek.
"Musel, protože tě moc miluju víš," usměje se na mě Bill a trošku se odtáhne. Cítím, že se mi dívá do tváře.

Please, don't leave me 3.

22. srpna 2011 v 0:00 | Catherine & Sch-Rei |  Please, don't leave me

Autor: Catherine

Poslední šance. Minimálně 5 komentářů, aby byl další díl tak, jak má být. ;) Jiak sio počkáte ^^

Tom si s úsměvem Billa prohlížel. Fascinoval ho celý jeho vzhled. Když si rezervoval místo pro sebe a Andrease, zaslechl cosi o tom, že je tady i jeden chlapec. Nevěnoval tomu příliš velkou pozornost; nebyl gay. Teď stál před ním a on byl z něj úplně mimo. Nechápal to, nechápal sám sebe. Bylo to… Tak moc absurdní. Tušil, že osoba před ním je onen zmiňovaný chlapec, ale nevadilo mu to. Vzhled mu natolik učaroval, že neřešil pohlaví. Navíc… Konec konců, pohlaví bylo jedno. Bylo jedno, zda bude mít styk s dívkou, či chlapcem, byl si jistý, že si to užije tak jako tak. S Billlem snad ještě víc…
Největší přání ale pro tuhle dobu pro Toma bylo, aby Marrionett přestala po něm jezdit svým pohledem. Připadal si, jakoby něco provedl, ne jako vážený zákazník. Její pohled ho iritoval. Chápal, že si musí prohlédnout zákazníky, ale tohle bylo podle něj už přehnané. Kdyby měla rentgenové brýle, podívala by se mi i do žaludku, co jsem měl k obědu; pomyslel si Tom. Zakroutil nad tím hlavou. Stát se to nemohlo. Přehodil líně nohu přes nohu, ruce založil na hrudi. Pohodil vlasy spletených do corncrows a zase se ušklíbnul. Musel si před Billem získat respekt už tady dole.

Street dancer - All or nothing 14.

21. srpna 2011 v 0:00 | Catherine & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)

Autor: Catherine & Kerli


"Já... myslel jsi to vážně?" koukne na mě a dotkne se mojí ruky. Jenom nechápavě vytáhnu obočí a podívám se na jeho ruku. Co jestli jsem myslel vážně? Vždyť jsem… Nic neříkal, ne? Alespoň co já vím.

"Co jsem měl myslet vážně?"

Nechápavě se na mě podívá.

"To, že mě miluješ přece…"

Zamrkám. Já miluju Mathiase? A to od kdy, navíc… Že bych o tom nevěděl? Nakrčím čelo a stoupnu si od něj kousek dál. Ve stavu, v jakém momentálně je, asi není vhodné, abych u něj byl tak blízko.

"Kde jsi to vzal? Nikdy jsem ti to neřekl," zakroutím hlavou.

"Ale vždyť... Když jsme teď tancovali. Řekl jsi mi to," vydechne a mírně nakrčí čelo. Fajn, takže…Teď si jenom vzpomenout na to, co jsem všechno říkal. Přivřu víčka a promnu si ukazovákem a palcem kořen nosu. Nikdy si příliš nepamatuju, co při vystoupení říkám, ale teď… tohle. Mohl to vzít tak, když jsem to řekl Fabimu? Ale to přeci…. Ne! Určitě jsem to neřekl víckrát a přímo jemu.

"Myslel jsem na Fabiho. Patřilo to jemu, pokud myslíš ten okamžik, když jsme se měnili," zakroutím hlavou na opřu se o dlaždičky. "… Ještě něco?"

Mathias jen semkne víčka a zavrtí hlavou.

"Ne… to je všechno," rychle kolem mě projde a zmizí za dveřmi.

Storm 11.

20. srpna 2011 v 0:00 | Catherine & Sch-Rei |  Storm

Autor: Catherine

Takhle to dopadá, když člověk neví, jak pokračovat -.-" ale tak.. užijte si předposlední díl, i když je tak krátký... poslední, tudíž příští bude dlouhý. :))


Odporný smrad mrtvol, mísící se s vůní deště. To je vše, co mohlo být cítit ve vzduchu. Bill s Tomem se kolem sebe rozhlíželi, všude byla na hromadách mrtvá těla, která sem přesunuli. Některá se začínala rozkládat, některá byla pořád v pořádku. Jednu věc ale měla těla společnou - zápach. Čím blíže se k lidem chlapci dostávali, tím více je hlad přecházel. Nepotřebovali si ani do ničeho kousnout, pohled jim stačil. Zápach jejich chuťovým buňkám cokoliv vymlouval. Po takovémhle pohledu si byli jistí, že hlad je poslední věc, co mají.

Street dancer - All or nothing 13.

19. srpna 2011 v 18:05 | Catherine & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)

Autor: Catherine & Kerli


Zavrtím hlavou.

"Běž proste do prdele," otočím se mu zády a protočím oči. "… Mít tady takovýho kreténa, to mi vážně chybělo," ušklíbnu se. Všichni mi na souhlas přikyvují, ostatně jako vždy. Nikdo by z mojí crew nešel proti, a kdyby jo, schytal by to, čehož si jsou všichni vědomi.

"Nestresuj se, někdo takový, ti za to nestojí," mrknul na mě Oliver a pohodlněji se usadil. Jsme až mezi posledními, tudíž se můžeme pobavit tím, jak jsou někteří neschopní.

"Já vím," kývnu a taky se pohodlně usadím. Prohlížím si celou místnost. Sál je hodně prostorný a vybavení tu je celkem kvalitní. Zaměřím se pohledem zpátky na parket a sjedu pohledem první skupinu, která tam nastoupí.

Tänzer - Und wenn nichts mehr geht 1.

18. srpna 2011 v 18:11 | Sch-Rei & Catherine |  Tänzer - Und wenn nichts mehr geht

autor: Sch-Rei
"Nemůžu uvěřit tomu, že už za chvíli budeme zase v Německu," řekl nadšeně Andreas a zavrtěl se v sedadle u volantu, když projížděli Vídní.
"Ano, idiote. A já nemůžu uvěřit tomu, že to říkáš už po sté a pořád stejně nadšeně," zamumlal Tom a zavrtěl se. Přitiskl si k sobě blíž polštář, který objímal a vydechl do něj horký vzduch. Byla tma, pondělní noc a on se chtěl vyspat i přes to, že prospal víc, než polovinu cesty. Byl celý dolámaný z auta. Obviňoval z toho Andrease, jelikož hned, jak se dostali do Evropy, jel na druhou stranu od Německa, takže na tomhle sedadle už proseděl celkem dost. Vůbec mu to neprospívalo a docházely jim peníze. Měl obavy, že brzo nebudou mít dost na to, aby se dostali přes další hranice, ale Andreas stále tvrdil, že pořád mají dost. Už se těšil na to, jak budou zalezení v Berlíně a vydělají si peníze nějakým nelegálním obchodem. Ušklíbl se nad tím. Pamatoval si německé night cluby a na ty se těšil asi nejvíc.

No one is innocent 2. - I will love you forever 12.

18. srpna 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Šup, šup, nebo nám zavřou," usměje se a začne mě táhnout pryč. Míjíme hodně obchodů, které jsme za dnešek prošli křížem krážem. Divím se, že Tom už ani nevypadá unaveně. Moji pozornost ale upoutá obchod, kam mě Tom táhne, eh... Zlatnictví? Zamrkám. Proč jdeme do zlatnictví? Co může Tom chtít…. Tady? Pohladím ho po paži. Třeba si to jen spletl. Jo, určitě se spletl. Chtěli jsme jít do pizzerie. Smířlivě se na něj usměju a zastavím ho. Políbím ho na rty a pohladím po tváři.

"Lásko, asi jsi si spletl obchod," zašeptám mu na rty a otřu se mu o ně letmo svými.
"Mmm..." vydechne a začne si ten obchod prohlížet. "Je to zlatnictví?" koukne tázavě na mě. Pohladím ho po tváři a usměju se na něj. Určitě teď řekne, že se spletl. Teda… Alespoň si to přeju. Mám hlad jako pes. Jestli okamžitě něco nedostanu začnu tady okusovat nejbližší květinovou dekoraci. Yeah.
"Jo. Právě, že to je zlatnictví," za ruku ho zatahám na znamení, aby šel pryč. Akorát překážíme v průchodu lidem, kteří tam opravdu chtějí jít.
"Hey, hey, kdo říkal, že nechci jít tam?" přitáhne mě zpět a zvedne jedno obočí. "Hlad počká," usměje se a pohladí mě po bříšku. Zakňučím. Dělá si ze mě jen srandu, že jo? Opravdu umřu hlady.
"Protože tady neprodávají pizzu," vypláznu na něj jazyk. Olíznu mu rty a usměju se. Jo, nenajím se takhle, ale alespoň se zabavím, že. Nebudu myslet na hlad.
"Pár minut zvládneš, pak tě klidně i nakrmím," zasměje se a políbí mě na rty. "… Je to kvůli... Dnešku, kvůli něčemu, o čem... Jsi nedávno... Mluvil," šeptne a kousne se lehce do piercu. Kvůli dnešku…? Oh… Znamená to, že chce Tom tady něco koupit? Ale… Já nepotřebuju žádné drahé dárky, ne? Já potřebuju jen Toma a jeho lásku. Jo. To mi ke štěstí stačí. Bohatě. Víc nic nechci. Začnu ho hladit na zádech a pomaloučku líbat na krku. Usmívám se u toho.

Please, don't leave me 2.

18. srpna 2011 v 0:00 | Catherine & Sch-Rei |  Please, don't leave me

Autor: CatherineVenku začínalo být šero, noc pomalu, ale jistě, přebírala vládu nad končícím dnem. Před klinikou bylo opět nejrušněji; jako každý den, touhle dobou. Desítky hladových zákazníků mužského pohlaví sem jezdila pro pobavení a uspokojení těla. Někteří byli noví, jiní stalí zákazníci. Neměli nic společného, kromě dvou věcí. Každý chtěl co nejlepší práci za peníze, které dal, ta druhá věc byla rezervace. Nikdo se do nočního podniku bez ní nedostal, s výjimkou bohatší vrstvy, která byla pro chod nejdůležitější a majitel si to dost dobře uvědomoval. Majetní zákazníci se sem dostali, kdykoliv zrovna dostali chuť.

I'd have you by my side 7.

17. srpna 2011 v 15:00 | Catherine & Sch-Rei |  I'd have you by my side

Autor: Catherine & Sch-Rei


Úspěch

Bill chodil nervózně po bytě. Bylo za deset minut devět a on měl pořád potřebu na svém vzhledu něco vylepšovat a upravovat. Nebylo to kvůli pohovoru, ale kvůli Tomovi. Chtěl se mu líbit, nechtěl ho zklamat, zvlášť, když řekl, že se na něj těší. Už ráno se kvůli tomu několikrát kompletně převlékal. Jednou mu přišlo moc obyčejné, podruhé moc vyzývavé, vzhledem k pohovoru. Nakonec zvolil své klasické oblečení; černé upnuté kalhoty, světlé tričko a doplnil to černou vestičkou. Na chodbě měl připravené kotníkové boty s klínem.
Černovlásek stál u zrcadla a pročesával si vlasy, které mu volně splývaly po ramenou. Vzal do ruky kajalovou tužku na oči, když v tom se bytem roznesl zvuk zvonícího zvonku.
"Sakra," zaklel potichu a tužku odložil. Podíval se rychle na hodiny, které visely na zdi v kuchyni. Devět hodin, Tom šel přesně na čas.

Že by? ;)

16. srpna 2011 v 13:21 | Catherine & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Taaakže, nevim jak Sch-Rei, ale píšu teď článek za sebe. Povídka Please, don't leave me měla za ty 2 dny zhruba 20 zobrazení a komentář, co se týče k povídce jenom 1? Tak to ne, zlatíčka. Je přednastavenej druhej díl a to na čtvrtek. Pokud se to u tohohle dílu nezlepší, a pokud nebudou komentáře u druhého dílu, nebude ani pravidelnost. :) Dám vám 1 díl za týden a nazdar. ;D Jak vy, tak já. ;*

Cath.

Hinter Gittern 4. [ Tomshido ]

16. srpna 2011 v 12:00 | Catherine & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tomshido ]

Neděle

Byla neděle. Již od časného rána před domem Kaulitzovic rodiny blikaly houkačky policejních aut. Všichni sousedé se dívali z oken a pozorovali nepříjemnou situaci. Nikdo nechápal, že se to děje zrovna u lidí, kteří neměli problémy nikdy s nikým. Nikdo to nechápal.
Nikdo kromě Toma, který byl s celou situací více než spokojený, jelikož dosáhl toho, čeho chtěl. Vyšetřování krádeže v obchodě. Poklidně ležel na svojí posteli v pokoji, ruce měl založené na hrudi. Nevnímal ani Billa, který se k němu tisknul a stále něco mluvil. Nevnímal celé jejich společné nedělní ráno.

Hinter Gittern 4. [ Tom/ Andreas ]

16. srpna 2011 v 0:00 | Catherine & Sch-Rei |  Hinter Gittern [ Tom/Andreas ]
Neděle

Byla neděle. Již od časného rána před domem Kaulitzovic rodiny blikaly houkačky policejních aut. Všichni sousedé se dívali z oken a pozorovali nepříjemnou situaci. Nikdo nechápal, že se to děje zrovna u lidí, kteří neměli problémy nikdy s nikým. Nikdo to nechápal.
Nikdo kromě Toma, který byl s celou situací více než spokojený, jelikož dosáhl toho, čeho chtěl. Vyšetřování krádeže v obchodě. Poklidně ležel na svojí posteli v pokoji, ruce měl založené na hrudi. Nevnímal ani Billa, který se k němu tisknul a stále něco mluvil. Nevnímal celé jejich společné nedělní ráno.

wtf?!

15. srpna 2011 v 18:41 | Sch-Rei & Catherine |  Catherine & Sch-Rei
Tak fajn. Asi jsem se a vás měl úplně vysrat, když serete vy na mě. Fakt jako, na tohle blogu už vlastně nemám co dělat, když serete jak na moje články tak povídky. Moc vám za to "děkuju". Začínám přemýšlet nad tím, že se na ten blog opravdu vyseru, protože tohle opravdu nemá cenu a mě to nebaví.
Říkala jsem, jak už to neřeším, ale začíná mě to hodně vytáčet. Takže, pokud nebudou komentáře, nebudu ani. To aby se hned zbalila, že. ><
Ale tak... Na mně to není.
Sch.

Tänzer - Und wenn nichts mehr geht; prolog

15. srpna 2011 v 14:00 | Sch-Rei & Catherine |  Tänzer - Und wenn nichts mehr geht

autor: Sch-Rei

Černovlásek si promnul unavené oči z naplno zářících reflektorů. Dnešní den byl pro něj extrémně unavující a byl rád za to, že n dnešek mu vyšlo jen jedno vystoupení bez toho, aby si jej nějaký zákazník odvedl na pokoj, nebo jednomu z nich dělat u vystoupení jedné z tanečnic společnost. Nenáviděl hladové pohledy, které hltaly celou show jeho vlnící se tělo v rytmu muziky. Posadil se pohodlně do měkkého křesla krémové barvy před zrcadlem a stolkem s kosmetikou. Zapřel si hlavu o dlaně a podíval se na svůj odraz v zrcadle. Make-up měl všude po tváři rozmazaný, jak si mnul oči a umělé řasy se odlepovaly. Pootevřené rty, v nichž byla vidět lesknoucí se stříbrná kulička, už byly téměř vyschlé, bez kapky lesku na rty, který tam ještě před několika minutami byl v poměrně silné vrstvě. Nenáviděl všechno to líčení, ale neměl na vybranou. I když si přál, aby nikdy neudělal to, co před půl rokem.

Please, don't leave me 1.

14. srpna 2011 v 20:30 | Catherine & Sch-Rei |  Please, don't leave me
Povídku bych chtěla vědět vyjímečnému člověku v mém životě a to Sch-Rei. Znamená pro mě strašně moc, neumím popsat kolik. Bez ní bych nebyla to, co jsem. ;D Ona ví, jaká jsem, já vím, že jí můžu věřit a vždycky u ní najdu pomoc a pochopení.
Udělala pro mě už strašně moc věcí a všeho [ nepočítám sem blendy ], myslím tím lidské činny, za které jí jsem strašně moc vděčná.

Vím, že se k tobě nechovám vždycky moc pěkně, že se zbytečně hádám a jsem nepříjemná, i když nemám proč. Znám svoje všechny chyby, a že jich není... Málo. Každej by se na mě dávno vykašlal, obzvlášť... kdybych se k němu chovala tak nepříjemně... skoro každej den. Mrzí mě to, vždycky se omluvím, vyčítámn si to. Pokaždý to ale udělám znova. Vím, že pokud budu takhle pokraočovat dál, jednou přijde den, kdy se pohádáme... tak moc, že to nepůjde vzít už zpátky. A to nechci, nechci, aby to došlo až tak moc daleko...

Chci, abys věděla, že si tě strašně moc vážím a mám tě ráda. Nedokážu si život bez tebe představit a... Nechci tě ztratit, nikdy.

I když to třeba nebude číst, je to povídka prostě pro ní. :) Za komentáře od ostatních děkuju.

MÁM TĚ RÁDA, CHROBÁČKU. ♥.


Autor: Catherine


Temná místnost, ve která bylo pouze zamřížované okno a železná postel. Zdi, s šedivým nádechem měly na sobě různé nápisy. Světlo dodávala pokoji pouze žárovka zavěšená ze stropu. Uprostřed místnosti seděl na zemi půvabný černovlásek, s nohama přitaženýma k tělu. Objímal je dlouhými pažemi, hlavu měl položenou na kolenou a houpal se ze strany na stranu. Tělem mu procházel nepříjemný chlad, oči ho pálily a hlava bolela k prasknutí. Myslel si, že mu vybuchne. Před očima měl miliony malých roztančených světýlek, snad všech barev.

A ještě jednou! :D

14. srpna 2011 v 15:44 | Catherine & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Takže... Ještě jednou něco napíšu k povídkám. :D Jak jsem psala ten článek, nějak mě políbila múza a já zase dostala šílenou chuť psát. ^^ Tudíž ode dneška tady budou zase ode mě povídky obden. ;) BudOu se pravidelně střídat. :) Žádnou zanedbávat nebudu, však uvidíte. :)

Takže dneska už se můžete těšit na pravděpodobně první díl jedné nové, podle blendu, protože díly mám napsaný už 2. xD S tím, že mám povídek tolik, budu stíhat všechno psát, aby byl díl pravidělně. ^^ alespoň do konce prázdnin. ;D

To je už všechno, pokud ještě něcom připíšu to sem. :P

Cath.

I'd have you by my side 6.

14. srpna 2011 v 15:00 | Catherine & Sch-Rei |  I'd have you by my sideRodinné povinnosti

Tom uhýbal pohledem od pohledu zelených očí. Nechtěl se s nimi střetnout ani za nic. Nechtěl vědět, co je v nich napsané, ale i tak nedokázal Andrease jen tak odstrčit. Nasucho polknul, on si přece zasloužil, aby ho Andy zbil, aby mu ublížil, on přece také ublížil jemu. Bylo to fér, to musel uznat, jen... Bál se bolesti na to, že věděl, že tohle může bolet až moc.

No one is innocent 2. - I will love you forever 11.

14. srpna 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Mám v plánu dnešek Billovi zpříjemnit. Táhnu ho po nákupním centru skoro každým obchodem, pokouším se mu koupit co mu na očích vidím, i když sám se chová skromně. Napadá mě, co mu koupit, když už jak nedávno vzpomněl, jsme spolu dva měsíce. Ale to se chystám uskutečnit až na konci této nákupní výpravy, i když už máme plno tašek.

"Co ještě támhle ten obchod?" ukážu na nějaký obchod s oblečením. Pevněji mi stiskne ruku a usměje se.
"Mh… Ten má rád. Můžeme se tam jít podívat," přikývne a cítím, jak zrychlil tempo. Pousměju se a poslušně jdu za ním. Jsem rád, že z toho má radost. Doufám jen, že i z konečného dárku bude mít radost. Uspokojující způsob využití peněz.
"Můžeme se ještě jít někam najíst, hm?" No, to by nebylo na škodu. Máma aspoň nebude mít navíc práci a může se věnovat jiné osobě, kterou kvůli práci často neviděla.
"Jé… Půjdeme třeba na pizzu?" usměje se na mě a vejde do obchodu. Začne si prohlížet zboží, až se zastaví na bílých, upnutých kalhotách. Rozejde se k nim a vezme je do ruky. Prohlíží si je.

A year without rain - dess.

14. srpna 2011 v 12:32 | Sch-Rei & Catherine |  Designy

Tak.. Po delší době jsem si dala práci s novým dessem pro blog. Myslím, fajn... Mohlo by to být lepší, ale tak zhodnoťte to sami. Lepší něco, než nic. :)
Kdžytak mi prosím klikněte na anketu pod článkem. ;)

Nedokážete si ani představit, jak jsem se s*ala s tím nastavováním, když má ten blog ty nový úžasný změny. Nevyznám se v tom, ale zvládla jsem to. :/ Což je asi dobře. :)

Nebudu to dál okecávat, když není proč. -_-

Mělo by to pozadí být vidět dobře na každým "typu" moitoru, nebo aspoň jsem se snažila, kdyžtak napište, pokud by to někomu nejelo, zkusím to nějak upravit.

Toť zatím vše. ;)
Sch-Rei

Povídky - Catherine

14. srpna 2011 v 11:54 | Catherine & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Takže.. včera sem psala ke svým povídkám informace Sch-Rei, dneska vám je napíšuz já, ať víte co máte čekat, na co se těšit. ;)

všechno je pod perexem. :)