Tänzer - Und wenn nichts mehr geht; prolog

15. srpna 2011 v 14:00 | Sch-Rei & Catherine |  Tänzer - Und wenn nichts mehr geht

autor: Sch-Rei

Černovlásek si promnul unavené oči z naplno zářících reflektorů. Dnešní den byl pro něj extrémně unavující a byl rád za to, že n dnešek mu vyšlo jen jedno vystoupení bez toho, aby si jej nějaký zákazník odvedl na pokoj, nebo jednomu z nich dělat u vystoupení jedné z tanečnic společnost. Nenáviděl hladové pohledy, které hltaly celou show jeho vlnící se tělo v rytmu muziky. Posadil se pohodlně do měkkého křesla krémové barvy před zrcadlem a stolkem s kosmetikou. Zapřel si hlavu o dlaně a podíval se na svůj odraz v zrcadle. Make-up měl všude po tváři rozmazaný, jak si mnul oči a umělé řasy se odlepovaly. Pootevřené rty, v nichž byla vidět lesknoucí se stříbrná kulička, už byly téměř vyschlé, bez kapky lesku na rty, který tam ještě před několika minutami byl v poměrně silné vrstvě. Nenáviděl všechno to líčení, ale neměl na vybranou. I když si přál, aby nikdy neudělal to, co před půl rokem.

"Bille!" ozval se ode dveří silný ženský hlas - Sophia. Černovlásek sebou cukl a rychle zamrkal. Cítil, jak se mu klepaly ruce, byl rád za to, že nějak utáhl celou svou show, ale věděl, že teď si odnese následky, za své rozklepané tělo. Slyšel silný klapot jehel po dřevěné podlaze a nasucho polknul.

"Nechápu to. Bylo to tak dokonale secvičené. Zkazil jsi celou moji choreografii, Trümpere!" sykla zrzka stoupla si za Billa. Probodla pohledem jeho odraz v zrcadle a pramínek přírodně zrzavých vlasů jí spadl do očí barvy lazuli. Bill jen semkl pevně víčka a pokusil se zhluboka nadechnout, ale místo toho se jeho hrdlem prodral jen trhaný nádech, když ho něco tupého silně udeřilo do hlavy. Nasucho zavzlykal a převrátil se s židlí na stranu. Zalapal po dechu.
"Máš utrum, zlatíčko," odcekla zrzka a kopla Billa do zad, která mu svíral korzet. Z čokoládových očí se mu draly slzy. Věděl, že si zrzka uvědomuje, že je to jejich vina, když nedostal pravidelnou dávku, kterou se pokoušel už půl roku vysadit. Proto tady přece byl, ale jí to bylo zřejmě ukradené. Zničil její nejlepší choreografii a za to měl odnést patřičný trest, který se mu ani trochu nelíbil. To, co ho čekalo, bylo pro něj jako peklo. Žádný z dívek ani chlapců, kteří tancovali jako on, se vyhýbali všemu, co by je k onu trestu přivedlo. A Bill do toho právě spadl po hlavě, i když ne svojí vlastní vinou. Naopak.

"Za hodinu nastoupíš ve třetím patře, pokoj 483. V půl páté ti začíná směna, jestli tam nebudeš, už se to vyřeší jinak. A budeš mít na sobě…" zamyslela se na moment Sophia a prohrábla věšák s prádlem a kostýmy. Ušklíbla se a vyndala černo-zlaté krajkové prádlo pro chlapce, které opravdu tvořilo jen pár krajek a šňůrky. Věděla ale, že je to na poprvé jen malinko odvážnější a Bill na sobě ještě nic takového neměl. Jistě ne tady a podle toho, co o něm slyšela, tak vůbec. Roznášelo se mezi tanečnicemi, že je Bill stále panic. Netušila, co je na tom pravdy, ale do toho chlapce by to doopravdy řekla. Každý zákazník, co si Billa odvedl a některý z pokojů odcházel nespokojený, že mu Bill nenabídl víc, než místo ve své puse.

Vytáhla červeno-černý kostýmek, co víc odhaloval, než zahaloval, jak to mělo být. Byl plný řetízků a stříbrných pyramidek. Možná na Billův vkus trochu tvrdší, ale věděla, že každý zákazník se vrátí rád už jen pro pěkný pohled a ona si byla jistá, že tohle Billovi slušet bude. Přehodila věci před židli a otevřela malou dřevěnou skříňku a vyndala z ní škrabošku přes půl obličeje na gumičku. Byla červená zdobená černou a zlatou barvou, a s umělým peřím stejných barev.
"Tohle si oblečeš a dobře se nalič, jasné? Nemám čas tě připravit, zvládneš to sám. Tuhle noc tě čekají čtyři zákazníci. Každý tě má na hodinu, moc peněz za to nebude, je to nižší třída. Na vyšší nemáš, navíc jdeš tam za trest. Až si vyděláš na další dávku, teprve tě pošlu zpátky tancovat. Ale nepočítej, že po tomhle výkonu budeš mít hned sólo show. Teď bude na tobě hrát druhé housle."

Bill se nanovo rozklepal a zkusil se zapřít o ruce. Nechtěl dělat nic z toho, co mu bylo právě poručeno. Nechtěl nosit to ošklivé prádlo, ani věnovat něco cizímu odpornému člověku. Věděl, že to, co hledá, tady na tomhle místě nikdy nenajde, ale raději by zůstal nadosmrti nedotčený, než aby dal tohle někomu, koho nezná a ještě k tomu kvůli drogám.


"Tome, bal si všechny věci, musíme vypadnout," sykl nervózně Andreas a rychle házel všechny důležité věci do svého batohu. Všechno, co bylo potřebné pro cestu z Ameriky. Nemohli už tady déle být, proto měl tolik naspěch. Naházel několik kusů oblečení do batohu a po zemi sesbíral nějaké peníze, co se tam už pár dní válely. Neřešil, jestli jsou jeho, nebo Tomovy, bylo jim to stejně jedno.
"Co plašíš, vole?" zamumlal Tom a převalil se na starém gauči, což byla momentálně jediný měkká věc, na které se dalo normálně ležet.
"Neplaším. Idiote, někdo na nás zavolal policajty, jsme v prdeli, pokud nevypadneme, chápeš?" Blonďák sbalil ještě něco k jídlu z nechladící ledničky, co asi už stejně dávno nebylo k jídlu. Zašklebil se a zapnul batoh. Kopl silně do Toma, aby se konečně probral. Nesnášel, když ho musel budit, většinou to bylo horší, než obtížné, když předešlou noc hodně pil nebo šukal. Ušklíbl se nad tím.

"Kreténe," zamumlal Tom a vydechl. Zvedl k blonďákovi pohled a pomalu se začal zvedat a také balit. Trvalo mu to sice o hodně déle, než to trvalo Andreasovi, ale přeci jen byl do deseti minut sbalený.
"Nechápu, co šílíš, nikdo nejde. Mohl jsem se ještě chvíli prospat," zazíval Tom, když Andreas konečně zamykal jejich byt-nebyt.
"Idiote, je půl čtvrtý odpoledne," sykl naštvaně blonďák a šel pomalu ke svému autu na parkovišti.
"Aimee byla neúnavná," zasmál se Tom a zakroutil nad nocí s blondýnkou… A vlastně dalšíma dvěma hlavou.
"Jo, a taky Alex s Maggie," protočil Andy oči a odemkl auto. Hodil batoh na zadí sedadlo a Tom ho po chvíli napodobil.
"Jo, byly to hodný holky," zazíval a dopadl a sedadlo spolujezdce, promnul si oči a zavřel je. Zamkl své dveře, už jednou se mu stalo, že vypadl při spánku, naštěstí ne za jízdy.
"Kurva," sykl Andreas, když se mu sekl pás a nemohl se připoutat. Nakrčil obočí a probodl zelenýma očima zpětné zrcátko. Ušklíbl se, když viděl muže v uniformách a bláznící psy. Odfrkl si a pomalu vyjel z parkoviště, zatím co Tom zase upadal do říše spánku.

autor: Sch-Rei
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Četl/a jsem povídku "Tänzer - und wenn nicht mehr geht"

Klik. 100% (7)

Komentáře

1 Cath. Cath. | Web | 15. srpna 2011 v 14:10 | Reagovat

Taaakže... Komentář! :D
Chápu dobře, že Bill bere drogy? O____o blbeček. :D Bere drogy a nenechá se ošukat, ahahah xD divím se, že mu to Sophia pořád trpí. :P bejt jí, tak mu na dávku nedám, kdyby se nenechal šukat. ^^ ale zase... nemusela na něj být tak moc hnusná, když se mu nepovedlo vystoupení. okey, chápu, že si s tím dala práci a Bill ji to zkazil, ale nemusela ho takhle mučiit. ^^ mohla mu jenom vynadat a takový blbosti. vtipný bylo, jak mu vyhrožovala, že nebude mít sólový vystoupení. :DDDDD řekla bych, že to bude Billovi celkem jedno, hlavně, že dostane prachy na ty sračky. ;D
teď jak půjde na ten pokoj tak tam doleze Tom, beztak. bude ho chtít ošukar, ale Bill mu řekne, že ne. Tom se nasere a bude chtít vysvětlení, tak mu Billan řekne, že je panic, že ano? :P a on to Tom nechá být, protože TY nemáš srdce na to, aby na něj byl Tom zlej, na to tě znám až moc dobře. :D
tohle všechno jsou ale jenom myšlenkový pochody, které třeba ale ani nejsou pravda, ale tak... nevadí, snaha byla. :D tudíž!!! okamžitě rychle začni psát další díl, aˇ%t vidím, jak moc jsem se spletla. :D
ale ještě... zajímalo by mě, co provedli Tom a Andreas tak moc špatného, že musí vypadnout. O_____o když jsou ty drogy u Billa, napadá mě, že třeba je taky prodávají? že když tam byli i ti psi, mhhhh. ^^ možné je všechno. :D pokud jo, tak si Tom třeba Billa koupí a udělá si z něj svojí osobní hračku. >:)
víš jak mám ráda tvoje povídky a tahle není vyjímkou. :P takže... další díl, hned. xD ♥

2 Hanzuu Hanzuu | 15. srpna 2011 v 20:02 | Reagovat

začíná to pěkně už od začátku.. Musím smeknout před autorkou ;).

3 Pea Pea | 17. srpna 2011 v 11:31 | Reagovat

dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama