Září 2011

No one is innocent 2. – I will love you forever 22.

27. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Dobré ráno," slyším Billův tlumený hlas.
"Dobré.. Vyspali jste se?"
"Dobře. Akorát... Tomovi se nechtělo vstávat," zasměje se můj černovlasý ďáblík. Sice není slušné poslouchat cizí rozhovory, ale nedá mi to. Opřu se o skříň.
"Ne? Tak já se za ním půjdu podívat. Zatím... Nasnídej se. Snídaně je na stole," oh.... ne. Nechci, aby ze mě dělala mamka malé dítě, které neumí samo vstát do školy. Rychle se od skříně odpíchnu a dělám, jako kdybych něco.. hledal.

"Zlato? Prej nechceš vstávat?"
Vyštrachám si ze skříně fialové tričko. Prohlídnu si ho... Moc nápadné. Pche. Hodím ho zpátky.
"Hmm...? Tobě by se do školy chtělo?" zvednu jedno obočí, ale dál koukám do skříně. Možná bych si provokativně mohl vzít tu čepici, co jsem od Andrease loni dostal. Jenže... Co kdyby si pak něco začal myslet? Jakože... Ne, blbost. Žádná čepice od Andyho. Asi si vezmu tu od Billa, to bude lepší, ne? Nebudu Andyho ještě provokovat, už tak vypadal před tím zklamaně z toho, že se vrátil Bill... Tak mě napadá... Neudělal to jenom pro to? Že se Bill vrátil? Možná si jenom dělal srandu, ale... Hodně blbou srandu, když já jsem z toho byl úplně na prášky.
"Pravděpodobně ne, ale nekaž Billovi radost," zasměje. "Půjdu s vámi, abych mu to všechno pomohla zařídit. Třeba... vás šoupnou do stejné třídy. Uvidíte."

I can be your hero - oprava

26. září 2011 v 14:23 | Sch-Rei & Catherine |  Catherine & Sch-Rei
Než bych so k povídce nepřečetla komentář, ani bych si nevšimla, že jsem ten díl tak zkrátila. :D Perex mi zbytek dílu smazal, ale napravila jsem to, takže už je to v pořádku. :) Za to můžou ty blbý blogový změny, tohle se mi s perexem teda ještě nestalo. :/

Sch.

I can be your hero 12.

25. září 2011 v 19:15 | Sch-Rei & Catherine |  I can be your hero

autor : Sch-Rei


Zdravím. :)
Chtěla jsem už dlouho napsat nový díl a leželo mi to dlouhou dobu v hlavě. Vzhledem k tomu, že mě čeká další dlouhý týden praxe, tudíž žádný čas na psaní jsem se rozhodla, že to tedy napíšu dnes. Snad si na tu povídku ještě někdo vzpomene. ;)
Sch-Rei

Pokojem se nesl příjemně chladiví vzduch, vůně právě zalité kávy, kterou nesla bílá košile Aimee, co zrovna uklízela v pokoji dvojčat. Byla to mladá slečna, která si tady přivydělávala na studium, vlastnil to tady její strýc. Jako vždy se chystala převléknout pár dnů staré bílé peřiny a prostěradlo, jelikož dvojčata v tuhle denní dobu byla obvykle ve vaně, ale… Postel nebyla prázdná. Seděl na ni Bill se sluchátky v uších, oční víčka plná hustých černých řas byla zavřená a jeho rty bez náznaku jakékoliv emoce. Prsty jezdil po prostěradle a místě, kde spával vždycky Tom, tvořil stále jeden a ten samý abstraktní tvar, který nechával v prostěradle na pár dalších sekund stopy.

No one is innocent 2. – I will love you forever 21.

23. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Bill)

Oh, je pondělí, respektive pondělní ráno. Oh, jak moc já pondělní rána nesnáším. Znamená to, zase... Pět dní školy. Zamrkám. Dneska se jdu vlastně do školy zapsat. To dělá tenhle den, ještě hroznějším. Nevím, co mám čekat, co se bude dít. Obávám se toho... Opravdu se bojím toho, co bude. Zvláště pokud mě nevezmou zpátky bez souhlasu rodičů, když nejsem plnoletý. Podívám se vedle sebe na Toma. Budík sice ještě nezvonil, ale chci ho vzbudit. Potom bychom určitě nevstávali. Hladím ho po tváři. Už je to týden od toho, co se Tomovi vracely myšlenky. Doufám, že mu je už dobře. Bylo mu dobře sice už druhý den - nebo alespoň mně to říkal, ale pořád mám o něj strach. Doufám, že budeme ve stejné třídě, abych si
na něj mohl dávat pozor...

No one is innocent 2. – I will love you forever 20.

19. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Snad to ráno bude lepší," usměju se povzbudivě na Danielu. Úsměv mi oplatí a přikývne.
"Nechceš donést něco k jídlu? Nemůžu tě tady přece nechat hlady a později jdeme s Petrem ke známým, tak... Můžu ti něco nachystat," pousměje se na mě a pokrčí rameny. Koukne zase zpátky na Toma. Na očích jí jde vidět, že má o něj taky starost. Zakroutím hlavou. Nemám hlad, a ani kdybych ho měl, tak jí to neřeknu. Mám strach o Toma, ne o sebe. Já to zvládnu… A kdyby mě přepadnul opravdu velký hlad, něco si udělám sám. Nejsem snad malé dítě, ne?
"Ne, nemám. To je v pořádku. Děkuju."
"Dobře," povzdechne si. Vstane a nakloní se nad Toma. Líbne ho na čelo a pohladí po hlavě, ale... Zarazí se?

"Zdá se mi... Nemá horečku?" nakrčí obočí. Tom nespokojeně zafňuká a zavrtí se. Nakrčím obočí. Jo, taky se mi Tom zdál teplej… Pohladím ho po paži.
"Též se mi zdá nějak… teplej," vydechnu. Achjo, to ještě chybělo. Aby byl nemocnej… Políbím ho na rty.
"Donesu mu asi prášek, aby ho to pustilo. Ještě tak aby byl nemocný."

Street dancer - All or nothing 15.

17. září 2011 v 15:00 | Catherine & Sch-Rei |  Street dancer - All or nothing (+ Kerli)

Autor: Catherine & Kerli


Podívám se ještě Tomovi do očí, než pokračuju dál. Chytnu jeho penis do ruky, přetáhnu předkožku a olíznu špičku. Pousměju se. Dneska… Zešílí z toho, přísahám. Stisknu ho u kořene a špičku vsaju mezi rty. Spokojeně se uculím, když slyším, jak hlasitě zalape po dechu. Vzápětí mi vjede prsty do vlasů. Ugh… Nesnáším, když mi někdo ničí účes… Ale tohle výjimečně přetrpím. Začnu se znova věnovat jeho už polotvrdému penisu. Pohladím ho po podbřišku a po celé délce po straně ho olíznu. Pousměju se, když za vlasy jemně zatahá. Na penis se mu ze strany přisaju.

Hned na to, se dočkám tichého zasténání a dalšího zatahání. Upřímně... docela mě to baví. Nikdy bych neřekl, že bych to zrovna Tomovi dělal… rád? Ale… On si to umí užívat, ne jako ostatní. Ignoruju hudbu, která se rozezněla. Věnuju se jen Tomovu mužství. Kmitám po něm jazykem, občas na chvilku vsaju, nikdy jsem si ho ale nevzal ještě do pusy pořádně. Tuším, že z toho šílí a že se snad udělá… I jen z tohohle. Vím, jak moc dobrý jsem a co dokážu.

No one is innocent 2. – I will love you forever 19.

15. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Tomi, lásko," políbí mě Bill na tvář. Máma se na mě jen mlčky dívá. Proč na to ale nemůžu přestat myslet? Cítím v sobě jak byl… Ve mně. Zasténám.
"Tome, pojď si lehnout." Cítím, jak mě něčí ruce tlačí do pokoje, ale Billovy to nejsou… Musí být určitě… mamky.
"Nikam nechci," zafňukám a vytrhnu se jí, místo toho se ale přirazím zády o zeď. Jo, přesně jako Andreas mě tam tu noc. Být přiražený o zeď, bylo tak… Oh. Zakloním hlavu a přivřu oči. Pusu pootevřu do němého stenu. Nasucho polknu. Tak živé myšlenky, představy, vzpomínky…
"Lásko!" slyším hlas u mého ucha a cítím, jak se třese s mým tělem. Andy mi říká… Lásko? Přesto je to úžasné. Vlhké, horké, tepající… Ale to slovo mi dál v hlavě zní jako ozvěna. Zachvěju se díky tomu hlasu. Je to doopravdy Andreas? Moje myšlenky se chtějí odvrátit, a myslet na úplně jinou osobu, ale… Na jakou? Ne, nesmím dopustit, aby tohle skončilo. Ta noc… Vím, byl jsem možná ztřískanej, ale tuhle část večera si pamatuju velice dobře. Bylo to něco pro mě… nového. Chci zasténat jeho jméno, tak moc to chci, ale místo toho mi z úst vyjde jen prudké zalapání po dechu. Zase cítím otřepání s mým tělem. Oh… Trošku něžnější zacházení by nešlo…?

Please, don't leave me 4.

15. září 2011 v 12:25 | Catherine & Sch-Rei |  Please, don't leave me
Takže jen asi tak... Chci se vám opravdu moc omluvit, ale neměla jsem absolutně náladu napsat další díl. :( Doufám, že se to teď zlepší... Nechtěla jsem se dom toho nutit, protože by to stálo za nic.. takže... užijte si díl a komentáře mě opravdu potěší! :))Autor: Catherine


Celé Billovo tělo sjížděl pohled oříškových a zelených očí. Vypadalo to, jakoby se najednou zastavil čas. Bylo slyšet bylo pouze hrobové ticho, nic víc. Nikdo neměl co říct, byly tady pouze činy.

Andreas, který by si rád sáhnul na černovláska, se držel zpátky. Obával se toho, co by Tom provedl. V tomhle byl kamarád nevyzpytatelný, nikdo nemohl dopředu tušit, co provede. Kolikrát to dokonce netušil ani on sám, poté to také tak dopadalo… Nejdříve konal, až poté nad situací přemýšlel dál. Leckdy už ale bylo pozdě na napravení omylů a škod, které způsobil.

No one is innocent 2. – I will love you forever 18.

11. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you foreverVydechnu. Asi tuším dobře, proč nechci ty staré věci znát. Nakrčím nos. Tím mě napadá.... Zase Bonnie. Potřebuju jí... něco udělat. Nemůže vyváznout jen tak, ne? Ona mně a Tomovi ublížila víc než dost.
"Dobře, tak půjdeme spinkat," pohladím ho. Bude to určitě lepší, pro nás oba. Pohladím Toma po zádech a odtáhnu se. Vezmu velkou Tomovu osušku a zabalím ho do ní jako miminko. Spokojeně se zaculím. Vypadá křehce, když je smutný, zamyšlený. Sice se mi to líbí, ale.... Nechci, aby to bylo za cenu toho, že bude bez nálady. Trošku se pousměje, má trošku přivřené oči a kouká na mě. Přicape blíž ke mně a políbí mě na čelo, uculí se na mě. Oh, někdy dokáže vážně vypadat roztomile.
"Mm... Nejsem unavený," našpulí rty a zamrká na mě.

No one is innocent 2. – I will love you forever 17.

7. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Zhluboka dýchám. Dneska... Vlastně od té doby, co je Bill tady mi připadá, že mi malinko v těchto věcech začíná divočit, ale popravdě...? Líbí se mi to! Není to zas tak špatné, ale když si vzpomenu, jaký byl sex, než Bill odjel... Nedá se to v žádném případě s tímhle srovnávat. Opatrné něžné milování. Ale je mi jasné, že tohle bude pravděpodobně jenom začátek. Pevně si ho k sobě přitisknu, začnu ho hladit v mokrých vlasech, které se mu lepí ke kůži. Oddechuje mi spokojeně a možná i trošku unaveně do krku. Hladí mě po zádech.

"Nepůjdeme ven? Voda začíná být... studená," oklepe se a zesílí objetí, jakoby snad čerpal větší teplo.
"Mmmm... Je zajímavé vybavit si, v čem to vlastně ležíme," potichu se zasměju a mírně se zachvěju. No, kdybych nebyl tak unavený, hned bych vyskočil. Ne, ne. to, co je tady, je moje a Billovo, tak. Nic... Příšerného, dá se to vydejchat, že? "… Asi by jsme měli vážně jít ven," vydechnu. Vypadá to, že mě to asi trošku zmohlo.
"A musíme umýt vanu," zasměje se černovlásek a zvedne se pomalu ze mě. Nasucho polknu, když je svým klínem přímo před mým.... Obličejem. Je to šíleně vzrušující.
"M-musíme," přikývnu a kousnu se do rtu. Nechápu, jak to ten kluk dělá. Už jsem ho takhle viděl, ale pořád... je to aach. "… A... Můžeme... Eh... Nechtěli jsme jít na jídlo náhodou?" Zkusím hodit svoje myšlenky jinam. Ale je to fakt... Neměl tenhle kluk ještě před chvílí smrtelně velký hlad?

No one is innocent 2. – I will love you forever 16.

3. září 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Billovo konání mě... Hodně vzrušuje. Nedokážu si představit nic vzrušujícího, než slastně sténajícího černovláska, jehož penis mě chvilkami šťouchá do břicha. Jo, tak... Strašně tvrdý penis. Přijde mi to čím dál tím zvláštnější. Nikdy předtím mě kluk nevzrušil, ale Bill...?

Pokroutím uvnitř Billa prsty a zase ho pokoušu na krku. Tvrději do Billa ruku přirazím. Je to tak... Příjemně teplé a úzké... Ale stále nejlepší požitek je být sám v něm.
"Oh.. To je tak super," zasténá a chytne mě za ruku, kterou mám v jeho zadečku. Vytáhne si sám ze sebe moje... prsty? Nevinně se usměje a líbne mě na tvář.