Říjen 2011

No one is innocent 2. – I will love you forever 30.

29. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Lidi, mám.... hlad. Táááákhle velkej." Roztáhnu ruce do stran a zasměju se. Trošku se mi točí hlava, ale to je mi upřímně jedno, jako asi všechno teď. Vůbec mě to netrápí. "Mám... Mám na něco chuť," zakňučím a přikývnu si důležitě. Cítím přiložení dlaně na moje ústa, ale pak smích.
"Lásko, a co by sis dal?" zasměje se.. pravděpodobně vedle mě Bill. Je to vtipný, ale říká mi tak jen on. Začnu se smát a zamrkám. Jo, jo, Bill. To dřív nevinný stvoření se dneska pěkně předvedlo. Zajímalo by mě, kolik by si chlapec tímhle vydělal... Začnu se smát nanovo, nad tímhle přemejšlet nebudu.
"Mmmh... Co bych si dal kromě tebe?" olíznu si rty, ale zase se začnu smát. Přijde mi strašně vtipný, jak mluvím. Mám takový úplně zajímavý hlas, že? Olízne mi je taky.
"Dal bys si papu?"
"Joooo," přikývnu a nevinně se zazubím. Dám mu pusu a přitisknu si ho k sobě. Ach, objímání je fajn, objímání je příjemné... Tak fajn... Zasměju se Billovi do krku.
"Vééélikánskou papu."

No one is innocent 2. – I will love you forever 29.

25. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Tome, Billi ti nějak vlčí," slyším vedle sebe smích. Otočím se za hlasem a pohladím Billa po zádech. Alexandr? Kamarád ze školky... Dlouho jsem ho neviděl... Tedy jo, ale ne, abych se s ním nějak extra vybavoval.
"Je to tak moc dobré," zasměje se na mě černovlásek a víc se o mě opře, když popotáhne a následovně vydechne kouř do vzduchu.
"Hah, a já si myslel, že si toho všímám jenom já," zasměju se a zakroutím hlavou. Jo, má pravdu, ale... Já s tím nic nenadělám, i kdybych sebevíc chtěl, nechci se hádat a do života mu kecat asi nemůžu.
"Určitě to nebude tak strašný. Je pouze opilý."
"Lááááskoo," zazpívá Bill a vyfoukne mi do obličeje kouř. Napije se.
"No, snad," pokrčím rameny. Billovi se ale zasměju. Opilý Bill začíná být vtipný, dokud nezačne být nevtipně neovladatelný Bill. Doufám, že nebude. Taky se napiju, ale ne moc. Musím ohlídat Billa, sám sebe k tomu bych už asi neuhlídal.
"Chtěl bych kouřit něco většího... Lepšího... Něco, co mi dá odměnu," zazubí se na mě úchylně a pohladí mě rukou po klíně. Zvednu jedno obočí.
"A to prej já jsem nadržený, když piju," ušklíbnu se. Ne, ne, nadržený Billi se mi líbí. S nadrženým Billem by tohle celé mohlo být ještě opravdu zajímavé, hádám. Pobaveně ale sleduju černovláskovo tělo, jak mizí dolů.
"To okoukal od tebe," zasměje se Alex, a pohodlněji se usadí? Jo. Sleduje hlavu, která mi bude za chvilku mizet v klín. Oh... Kurevsky moc se těším. Opravdu.
"Alespoň ode mě neodkoukal všechno," ušklíbnu se a zakroutím hlavou. Jo, to by nebylo moc pěkné. Sleduju pozorně Billa. To je vážně nejlepší. Nadržený Bill, který se právě chystá udělat něco, co by neudělal nikdy za střízliva, po boku nadržený kamarád a flaška v ruce. Ještě, že se sem nenahromadilo víc lidí. Znovu se napiju z flašky.

Maybe...

21. října 2011 v 19:30 | Catherine & Sch-Rei |  Catherine & Sch-Rei
Nevím co se děje, nic. Od začátku září jsem snad nenapsala ani řádku. :/ Opravdu to nechápu... Když mám chuť psát, přepadne mě únava. Když nejsem unavená, nemám chuť. Je to hrozně zamotaný. Navíc mám toho rozepsáno prostě moc, tudíž to vezmu postupně. Budu se povídkám věnovat tak, abych psala vždy jenom jednu a ne milion, protože to taky není zrovna dobré řešení. Dneska i tu chuť mám, takže doujfám, že toho napíšu co nejvíc. ;)

Takže se loučím... Snad brzo u dalšího dílu něčeho. Ani nevím, proč článek píšu, to je fuk... Možná proto, abyste věděli, že žiju? ;D Maybe...

Cath.

No one is innocent 2. – I will love you forever 28.

21. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Zvědavě a hlavně překvapeně koukám na Andrease s dortem. Celou dobu jsem jenom seděl na sedačce a koukal okolo. Chvilku jsem si povídal jen tak s Vickie o blbostech. Je to vážně fajn holka, nic jako Bonnie. Jen by mě zajímalo, kde je... Bill. Napadají mě nepěkné věci při pomyšlení na to, že byl s Andym. Znám ho, ale... Jestli mě doopravdy bere tak, jak říkal, tak by mi to snad neudělal. Andymu věnuju jeden úsměv. Tak nějak až teď si to začnu uvědomovat... Osmnáctka, oh.

No one is innocent 2. – I will love you forever 27.

17. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Protočím panenky. Nikdo nemusí tohle vidět, ne? Povzdechnu si, Billovy kalhoty stáhnu a s tím se s ním odsunu ode dveří vedle. Nu co? Na mně nic vidět přes dlouhý tričko nejde a Billa si radši zakrývám. Nechci, aby mi ho někdo očumoval, i když mám vychlastanej mozek. Dveře se otevřou a vyjde z nich Bonnie a Andy v objetí? Ušklíbnu se. Zakroutím hlavou a dál se věnuju Billovi.

No one is innocent 2. – I will love you forever 26.

13. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Co kdyby jsme si to vypili někdo spolu? Hm?" zašeptám mu proti rtům, na které ho pak políbím. Mmm... I když ani netuším, jestli je touhle dobou někde volno. Leda tak venku. Ale... To taky není špatný nápad, že. Zakroutí hlavou a pohladí mě palcem po rtu.
"Ne, tady. A budeme u toho tancovat."
Přejedu špičkou jazyka po jeho spodním rtu, který skousnu.
"Tady je moc lidí... Nelíbí se mi tu," kňuknu nespokojeně a zamrkám. Pohladím ho po tváři. Se mnou nikam nechce jít? Si myslí, že ho znásilním někde, nebo co? Pfff...

On The Other Side 18.

11. října 2011 v 17:44 | Sch-Rei & Catherine |  On The Other Side
Haha. Brzo, že? Když jsem slibovala kdo ví co. Nebudu se vymlouvat... Měla jsem zabavený počítač :D - Toť nevýhoda notebooků a náročných rodičů. Hlavně teda pokoje, který se sám neuklidí a drzých poznámek. :D Nevadí teda. Aspoňn tenhle kráký díl, ale už jsem se nějak dostala do psací nálady, asi dopíšu zbytek povídek. Mimochodem.. Tohle je předposlední. :)

autor: Sch-Rei


Bill se zájmem sledoval televizi. Začínal pomalu nesnášet německou MTV za to, jak často tam Toma viděl. Už se podezřele často objevoval i na ostatních hudebních kanálech, proto svou pozornost věnoval už spíš jen zahraničním telenovelám a po nocích, většinou po sprše, když chodil po bytě jen s omotaným ručníkem kolem pasu, sledoval i erotické kanály. Pravdou bylo, že už to bylo skoro půl roku, co viděl naposledy Toma a co spolu měli sex. A Billovi to chybělo, nebo lépe řečeno to nutně potřeboval. Nikdy si nemyslel, že by mohl takhle strádat po sexu, možná proto, že sex před Tomem ještě neměl, ale porno mu přineslo taky nějaké to uspokojení, i když to nebylo tak dobré, jako by to sám praktikoval.

No one is innocent 2. – I will love you forever 25.

9. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

"Nedělej s tím takové scény, Bille," vydechnu a zase si ho stáhnu k sobě. Nechápu ho. Většinou to bylo nadržené... Nebo... To nebyl on? Zakroutím hlavou. Vždyť je to jedno, ne? Vjedu dlaní do jeho kalhot, až pod boxerky. Co je na tom? Takový menší sex na veřejnosti ještě nikoho nezabil. Ale... Mám žízeň. Dal bych si něco dobrého k pití... Našpulím rty.
"Budu, protože nebudu šukat tady přede všema!" zdá se mi to nebo na mě zvýšil hlas? Každopádně cítím, že mě od sebe odstrčil.
"Pfff," odfrknu si a natáhnu se pro nějakou flašku, která je na stole. Je ještě plná, ano, tohle se mi líbí. Netuším, co to je, ale je to tekuté, to je hlavní. Otevřu to a napiju se. Zamrkám a podívám se na Billa.
"Dobře, tak já si to udělám sám, když tu nikdo není ochotný," pokrčím rameny a zamrkám. Znovu se napiju... Není možný, jak ten alkohol umí rychle mizet. Ušklíbnu se na tu flašku.
"Jistě. Když ti nenastavím prdel, tak se hned musíš urazit! Víš co?! Naser si!" zakřičí na mě a zvedne se. Chvilku se rozhoupávává, než udělá další krok.
"Tak si tu prdelku nastav někomu jinýmu, zlato," ušklíbnu se, ale mluvím potichu, koukám přitom na tu flašku. To jsem zvědavej, co tady budu teď dělat. Bill mi zdrhl kdo ví kam, blonďáček je taky někde v tahu... No já na to budu dneska v noci asi vážně sám, lidi.
Prudce se otočí. Koukne se mi do očí. Kdyby to šlo, šlehají mu z nich snad malé blesky.

Klikačka

8. října 2011 v 12:12 | Sch-Rei & Catherine |  Graphics; Sch- Rei
Psala jsem, že nechci, aby tady byla jenom přednastavená čokoláda, ale nemuím taky celej blog zahtit svýma článkama, no. :D Ale dejme tomu, že dneska je tenhle určuitě poslední. Minimálně tenhle týden. ^^
Tohle by měl být teď klikačka blogu. Doufám, že to zase brzo nebudeme měnit, teda. :)


A jinak dneska už snad bude i nějaká ta povídka. :)

Sch-Rei))

Nový Dess

7. října 2011 v 22:38 | Sch-Rei & Catherine |  Designy

Tak, asi koukáte, že je nový dess. :DD Cath o tom ještě neví, takže možná budu zítra mrtvá, co jem to provedla za hrůzu s blogem. ^^ Ale to zjistíme až zítra, no. :D Pravděpodobně to brzo stejně předělám, ale kdyby jste na tom měli nějakou chybu, pište, kdyby vám to nesedělo. ;)

Sch-Rei

I love that I love you

7. října 2011 v 15:29 | Sch-Rei & Catherine |  Graphics; Sch- Rei
autor: Sch-Rei

Nevěděla jsem, kam do rubriky to zařadit, protože tady koukám nemám žádnou rubriku na blendy a montáže. Takže nějakou udělám, hodím to mezi "Ostatní". :)
Sch-Rei


Nenapadá mě nadpis. :D

7. října 2011 v 14:19 | Sch-Rei & Catherine |  Blog

Zdravím (po nějaké té době),

měla jsem nějaký dny volna a pro blog jsem vůbec nic neudělala. teď mám opět volno, ale hodlám Vám teď něco twincestního nachystat na víkend a příští týden. :) Teda... Jen ode mě, pokud se aspoň s tím spokojíte. :D Měl by možná být i nový dess, zkusím to udělat do konce toho dne a uvidíme. Potom mám ještě něco rozdělaný s twincestní tématikou, co se netýká jenom povídek, ale tak uvidite, co jšecho stihu a na co budu mít náladu. :) Ale chtěla bych se teď snažit, aby tady nebyla pořád jenom přednastavená "Čokoláda".

Jinak Vám přeju hezký víkend)),
Sch-Rei

No one is innocent 2. – I will love you forever 24.

5. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Andy, já ti nic nevyčítám. Víš, že tě… Že tě mám rád, ale jen jako nejlepšího… Kamaráda," pokrčím rameny. Snažím se mu pořád dívat do očí, tak soustředěně a opatrně. Chci, aby to pochopil, já jsem se pokoušel pochopit jeho. "Jen… Zajímá mě jedna věc, Andy…" řeknu nejistě a zamrkám. Zvedne ke mně stydlivý pohled, ve tváři má ale zároveň i úsměv.
"Ano?" Sakra, já… Musím se při pohledu na něj aspoň trošku usmívat.
"Já jen… Co ke mně vlastně... Cítíš ty?" zeptám se tak trošku nesměle. Zajímalo by mě to už jenom kvůli tomu, jak se chová a c udělal. Nejsem… Si jím vůbec jistý.
"Popravdě?" Zvednu obočí. Jak jinak. Než popravdě? Přikývnu.
"Jo, popravdě."
"Asi… Asi určitě k tobě cítím něco víc, než jen… přátelství," šeptne smutně a zase sklopí pohled k zemi. Povzdechnu si a sklopím pohled. Dobře, možná jsem to tušil, ale slyšet takhle je... Něco jiného.
"J-... Jak?" optám se tiše a jednoduše. Chci vědět, jak se mohlo stát... Tohle. Nechápu to. Byly jsme spolu vážně hodně často, pomohl mi opravdu hodně, staral se o mě, ale nemyslel jsem si, že by to došlo až k tomuhle.
"Víš... Byly jsme... spolu hodně často... skoro od malička... Jsi člověk, kterej je pro mě strašně důležitý. To, že šukám s každým je proto... Protože se na tebe snažím zapomenout, protože vím, že nikdy nebudeš můj," odpoví mi. Vypadá to tak, že je z toho... opravdu hodně konsternovaný.

No one is innocent 2. – I will love you forever 23.

1. října 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Dobře, Moc vám děkuju. Mám to ještě někde podepsat?" usměju se na ředitele. Vždy jsem z něj měl respekt... Ale zdá se mi, že je hodný? Všechno pochopil, v ničem neviděl sebemenší problém. Jsem moc rád, že jsme to zvládli tak... rychle a hned na první pokus. Další věc je ta, že budu ve třídě s Tomem. Za to jsem také rád. Asi by mi nebylo nejlépe ve třídě, kde jsem byl dřív. Ale musel bych se s tím smířit... Ne?
"No, já bych řekl, že to bude... asi už všechno všechno. Můžete jít do třídy," přikývne mi a usměje se.

Kývnu a znovu poděkuju. Tento chlap bude asi můj... druhý nejoblíbenější člověk na téhle škole. První je samozřejmě Tom. Kdo jiný, že? I kdyby byl ředitel sebelepší... Nemůže být na prvním místě. Zvednu se a usměju se na Toma. Propletu s Tomem prsty a na ředitele kývnu na rozloučení.