Listopad 2011

No one is innocent 2. – I will love you forever38.

30. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Mh," zamručí na souhlas a začne mi sát kůži na krku. Prohnu se a slastně, hlasitě vykřiknu. Zakloním hlavu.
"Kurva, je tak velkej!"
Kůži mi skousne, přejíždí po ní rty, piercem, jazykem nebo ji střídavě saje. Silně mě přirazí o zeď.
"Jsi úžasný. Velký, tvrdý, horký…" zasténám mu do ucha a hlasitě vykřiknu. Hlasitost Toma vzrušuje ještě víc, tak proč toho nevyužít? Budu tak hlasitý, jak bude potřeba. Vždy a všude… Cítím se opravdu strašně krásně a uvolněně… Dělá to sex nebo droga? Netuším. Každopádně to je příjemné. Hodně moc příjemné. Ztěžka vydechne. Odstrčí mi z klína ruku a sám mě vezme do ruky, kterou rozpohybuje.
"Já…" Nestihnu ni doříct větu. Pche, nevadí no. Udělám se pod Tomovými doteky. Ještě aby ne, že. Jsou šíleně dobré, příjemné a prostě všechno. Stáhnu se co nejsilněji kolem jeho údu.
"Mh," vydechne hlasitě a pevně mi chytí boky, ale ne tak pevně, aby mi je zase drtil. Po pár dalších přírazech se do mě Tom udělá.
"Bylo to úžasné," vzdychnu mu uvolněně do ucha a obejmu ho. Položím si hlavu na jeho rameno. Přivřu oči a líbnu ho na krk. Nadržené prasátko," ušklíbnu se. Heh. Teď jsem to byl sice já, ale to je fuk, ne? Prostě Tom je nadržený… a tečka. Ale opravdu mi to nevadí. Naopak.

No one is innocent 2. – I will love you forever 37.

26. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you foreverVložím mezi rty konec ubaleného papírku a potáhnu. Blaženě přivřu oči a vyndám brko z pusy. Mhhhh… Je to dobré, moc dobré. Olíznu si rty a zopakuju to. Tiše se zachichotám a pohladím Toma po tváři. Pobaveně na mě zase kouká a kroutí hlavou.
"No jo," vydechne a ušklíbne se.

No one is innocent 2. – I will love you forever 36.

22. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Ok." Zakroutím hlavou. Ne, ne. Něco tomu chybí, takhle se mi to nelíbí. Až moc stručný! Našpulím rty. Hmm... Nikdy jsem nebyl nápadité a tvořivé dítě, pokud se nejednalo o tvořivost či nápaditost v posteli. Pokrčím rameny a ještě se mu tam krasopisně podepíšu jako Tomi. Uculím se nad tím. Co dál? Pořád je moje odpověď tak moc prázdná... Jo, jo! Nakreslím mu k tomu kytičku a pár smajlů. Tak, teď je to ono! Usměju se pyšně nad svým dílem a nenápadně mu to hodím zpátky. Tohle ho donutím si zarámovat! Tolik jsem toho v životě nenakreslil ani ve výtvarce.

No one is innocent 2. – I will love you forever 35.

18. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever"Je mi jich líto," kňukne Tom a políbí mě tam. Vydechnu a víc se k němu přitáhnu. Jo… to není sám. Pohladím ho po rtech. Ať si nemyslí. Všechno jí to vrátím. I s úroky. Pokud sáhne na Toma… Tak ji zabiju, přísahám.
"Jde to opravdu hodně vidět?" šeptnu.
"Ne, vlastně… Nejde to moc poznat, není to tak zlé, neboj." Začne mě hladit po zádech. Jako by se mě snažil uklidnit. Jo, to.. někdy doopravdy… Vlastně vždycky umí.
"Tak dobře. Ale stejně ji zabiju," zamručím nespokojeně. Odpovědí mi je jenom polibek na rty a další pohlazení ve vlasech. Spokojeně vydechnu. Kdyby mi někdo řekl, že zažiju něco tak moc krásného… Nevěřil bych mu. Je neuvěřitelné, co všechno Tom vyvolává za pocity. Vzrušení, touhu… Ale hlavně zamilovanost.

Prosinec 8.

16. listopadu 2011 v 23:13 | Catherine & Sch-Rei |  Prosinec (+ Kerli)
.. Nevysvětluju okolnosti, proč povídka nepřibývala, je to zbytečný. ;D

Catherine & KerliČernovlasé ptáče strávilo celou noc v koupelně, nad záchodovou mísou. Bill měl pořád nutkavý pocit zvracet. Žaludek měl podrážděný, bolel ho. Cítil se opravdu špatně. Uvnitř těla měl zlý pocit z toho, že nenapsal do svého deníčku žádnou zprávu pro Toma. Bylo mu to líto, ale v tomhle stavu nemohl. Klepaly se mu nohy, bolela ho hlava, zvracel. Zpráva by byla bolestivá a to on nechtěl. Nechtěl, aby měl Tom na brášku zlé vzpomínky. Chtěl, aby se bráškovi uschovaly jen pěkné vzpomínky, všech krásných okamžiků…

No one is innocent 2. – I will love you forever 34.

14. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

"Děláš si ze mě srandu, že?" zavrčím, když mi pohled padne na peroxidově blond hlavu a ještě nějakého kluka. Ten… ten blonďák se snaží jako o co? Jistě, hlavně, že je vysmátej jak… Grrr. Stoupnu si na nohy a seberu ze země svoje tričko. Dám ho Billovi a na sebe si natáhnu boxerky. Jdu k nim a probodnu Andrease pohledem.
"Odpal." Podívá se mi do tváře a zase se zasměje.
"Tak vy tady jako šukáte? Však tu je místa doost," zase se zasměje. Protočím oči. Tomuhle by měli pití zakázat.
"Kurva, Andreasi, něco jsem řekl, ne? Vypadni!" zavrčím naštvaně. Jo, tak tohle mě dokáže nasrat. Rušit při tomhle? Chtěl jsem, aby z toho Bill něco měl, ale… Kurva! Bill mě hladí smířlivě po boku, má na sobě moje tričko.
"Ale no táák," zasměje se znovu.

No one is innocent 2. – I will love you forever 33.

10. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Bill)
Dívám se na Toma. Cítím se, jako bych byl nabitý nějakou rozjařenou energií. Opravdu jsem spokojený s tím, co jsem udělal blondýně. Zasloužila si to. Ale teď si to ještě musím vyřídit s Tomem. Neodpustím mu to, co jsem viděl. Nikdy.
"Hnusnej hajzle! A prej, že mě miluješ," zakřičím a ušklíbnu se. Dám mu facku na druhou tvář. Zavrčí, ale nic neřekne, jenom se na mě podívá. Z jeho očí… Nemůžu nic vyčíst. Nic. To se ode mě nechá… Jenom tak bít? Nic neřekne? Vydechnu a kouknu na něj. Nechci ho… Mlátit. Asi. Nedokážu být na něj zlý.
"Já… Promiň. Ale naštvalo mě to," vydechnu a nastavím tvář. Čekám, že mi to oplatí. Tomovi se na tváři objeví lehký úšklebek, zamrká na mě. Vstane ze židle a stoupne si přede mě. Vezme mě za bradu a začne se mi dívat do očí. Skoro... Skoro ani nemrkne. Začne mě nutit couvat dozadu, přirazí mě na zeď a vezme můj obličej do dlaní.
"Promiň," šeptne a svoje koleno opře o zeď těsně vedle mě. Zamrkám a zavrtím se. Zajímalo by mě, za co se omlouvá. Jestli za to, co udělal nebo za to, co se udělat chystá. Ale… co chce udělat?

No one is innocent 2. – I will love you forever 32.

6. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you foreverDobře, možná je čas se do toho zase vložit. Povzdechnu si a zakroutím nad tím hlavou. Jdu k nim a zohnu se. Je mi jasný, jistě že mě zase nebudou poslouchat...
"Nechcete toho třeba... Prosím, nechat?" optám se a zvednu obočí. Bonnie ale místo odpovědi zase Billa... kopne do choulostivého místa, jen... o něco prudčeji než před tím. Oh... Jestli to takhle bude pokračovat.. Bude Bill asi impotentní... Bolestně vykřikne. Na jeho místě bych se svalil.. Vedle, ale on... Ne? Zakňučím. Pořád do ní buší.
"Neprovokuj, kurvo," sykne a pokouše ji zase na krku. Škrábe ji na hrudníku, do kůže zarejvá nehty. Nevím.. Jestli ji to bolí. Protočím panenky. Musí být přece nějakej způsob, jak je od sebe odtrhnout, ne? Nemůžou se tady pořád rvát, v žádném případě ne. Ne, když tak všichni koukají. S povzdechem vezmu Billa okolo pasu a stáhnu ho na sebe tak, abych ho od blondýny odtrhnul. Pevně ho chytnu.
"Dobře, to stačí..."

No one is innocent 2. – I will love you forever 31.

2. listopadu 2011 v 15:00 | Katt & Sch-Rei |  No one is innocent 2. - I will love you forever(Tom)

Nechám si Andyho rty na svých... a... Proč mám dobrý pocit? Takový... Příjemný? Nevím, ale... Líbí se mi Andreasovy rty. Ne, počkat... Líbí se mi pouze Billovy rty, nikoho jiného, ne. Jo, jinýho, pouze můj černovlasý... Bill. Laská mi rty déle, než by měla být narozeninová pusa... Dá mi ruce na boky a stiskne je. Chvilku se nechám. Skoro i... Začnu spolupracovat. Jako bych si vlastně neuvědomoval, co vlastně dělal. Že je to proti tomu, že tohle vlastně může jen Bill. Ale... Začínám cítit, že je to špatné. Že je to moc špatné... Vydechnu Andymu proti rtům a kousek se od něj odtáhnu.