Květen 2012

Side by side 21.

15. května 2012 v 18:45 | Catherine & Sch-Rei |  Side by side
autor: Catherine
Zprvu bych se moc chtěla omluvit za to, že tak dlouho nepřibyl žádný díl. Měla jsem jisté problémy, které mi znemožňovaly psaní, nechtěla jsem tím povídku kazit. Nebylo to o tom, že bych nevěděla, jak dál.
Doufám, že už to teď bude v pořádku a díly budou přibývat pravidelně. :) Je sluníčko, pěkně, takže nálada šla nahoru, takže bude i chuť do psaní. ;)
Těm, kteří zůstali povídce věrni, přeju pěkný počtení. Ti, kteří ji četli a nebudou se vracet… Rozumím tomu, byla mezi díly velká odmlka. ;)
Děkuju za všechny komentáře, které jste mi kdy napsali, vážně mě to těší. ;)
Cathy.))


BILL

Tom za nás oba zaplatil vstupenky do kina a nechtěl slyšet o tom, že mu dám peníze za svou vstupenku. Koupil jsem tedy alespoň velký popcorn, o který se rozdělíme. Nádobu s ním mám na klíně a Tom mě veze do sálu. Máme místa v řadě, která je úplně dole. Pro Toma to bude možná nepohodlné, ale já bych se nikam jinam nedostal. Jsem rád, že to respektuje, protože by mě klidně mohl nechat dole samotného a sám jít výš, kde by měl rozhodně lepší výhled na promítací plátno. Zaparkoval jsem tedy na konci první řady a podíval se na Toma. Nechce si sednout? Nebo... Proč stojí?

No one is innocent III - Drugs or love; blend

14. května 2012 v 21:47 | Sch-Rei & Catherine |  Graphics; Sch- Rei
Zdravím, :3

sice jsem měla původně k téhle povídce nachystaný úplně jiný, ale myslím že tenhle je mnohem lepší. :) Jsem vážně ráda, že jsem se s Cath zase pustily do psaní, protože myslím že tahle řada povídky se bude dost hezky motat a bude to dost zajímavé :)) Původně to taky mělo být trošku jiné, ale.. No, malinko jsme to pozměnily :DD *innocent face*
Doufám, že se dostaneme ještě k další řadě... Popřípadě řadám, jelikož je tam určitě ještě co dál psát. :)) Řekla bych, že brzo sem nějaký ten díl hodíme ;)

Sch-Rei

>> blend; perex