Únor 2013

You own my heart 2/2

26. února 2013 v 21:00 | Sch-Rei & Catherine |  Sch-Rei - oneshot


Snažil se sténat, jak se to Tomovi vždycky líbilo. Zrovna ležel pod ním, a to on měl nad ním dneska kontrolu, protože byl unavený. Vždycky pak nechával Billa, aby všechno odedřel sám, občas přirazil nebo ho plácl po zadku. Bill tomu přicházel na chuť, ale stejně nejlíp věděl, že Tom má rád jeho nevinnost, takže většinu času už jenom předstíral. Byl mu oddaný, věrný, byl opravdu poslušný a někdy si myslel, že i zamilovaný. Občas se k němu totiž Tom choval opravdu krásně.

You own my heart 1/2

26. února 2013 v 20:27 | Sch-Rei & Catherine |  Sch-Rei - oneshot
autor: Sch-Rei
Ještě dodnes dokážu popsat cokoliv ze dne, kdy jsem tě poprvé viděl. Pamatuju si, co jsi měl na sobě a skoro každé gesto a pohyb tvého těla. Málokdo může zapomenout na den, který mu změnil život, a já na ten můj nikdy nezapomenu. Jenom kvůli tomu jsem dnes tady… Vlastně… Jsem tady každý den. Jen kvůli tobě. Kdo by mohl říct, že miluje člověka, který mu léta ubližoval? Určitě nejsem sám, určitě se to občas stane. Ale kdo by mohl říct, že je na to hrdý... Kdo by mohl říct, že prosil o jeho lásku, i když věděl, že mu milovaný dá jenom bolest... Řekl bych, že v tomhle nás už bude míň. Ale abych se vrátil k tomu hlavnímu: Šel jsem ten den s rodiči do divadla…

Návštěvnost (?)

20. února 2013 v 18:14 | Sch-Rei & Catherine
Hello Aliens. :)

Tumblr_l1q4kwumrc1qbycjho1_500_large

Mám takový dotaz, jelikož mám něco k zveřejnění, tak by mě zajímalo, jestli sem ještě někdo chodí? Kdyžtak se ozvěte, protože myslím že jinak by nemělo ani cenu sem něco dávat, rovnou bych to jenom posílala Januli. :) Tak... Jestli je ještě nějaký zájem... dejte vědět, děckaa. :))

Sch-Rei